arrow
profile_image
Starshine
od 8. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zdravím všechny prosím, ráda bych se zeptala, jestli měl někdo podobnou zkušenost. Před týdnem jsem dostala anginu a zároveň lehký zánět močových cest, takže mi doktorka dala antibiotika Duomox. Druhý den užívání jsem dostala menstruaci, ale ta byla neobvykle silná, běžně ji mívám 6 dní Dnes už je 7. den a pořád lehce špiním - ale nejedná se o tmavě hnědou barvu jako na konci menstruace, ale o světle červenou. Intenzita je opravdu velmi malá, ale přesto - můžou něco takového způsobit antibiotika? U gynekologa jsem byla pro jistotu ohledně těch močových cest před týdnem a prý bylo po gynekologické stránce vše v pořádku, Díky za odpovědi

arrow
profile_image
Elinor92
od 23. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nežádoucím účinkem amoxicilinu je silnější menstruace takže ano, může to mít na to vliv

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené