Ahojky!

Nemáte prosím nejakou zkušenost? Před 2 dny jsem dobrala antibiotika. Dnes ráno jsem se probudila s vyrářkou (malými načervenalými pupínky) po celém těle (jenom na obličeji nejsou). Mohlo by to mít souvislost?

Děkuji

mohlo, já tohle mám po penicilinu, a mnohem víc, mám na něj alergii, doktorka to ví, ale kolikrát jsem přišla s tak hnusnou angínou, že mi, řekla, že penicilin mi zabere nejrychleji a že se mi uleví. Předepisuje mi k němu vždycky nějaké antihistaminikum, jsem po tom sice spavá a unavená, ale vyrážka se neobjeví.

arrow
profile_image
Miska86
od 1. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, já to měla taky po antibiotikách na zánět močového měchýře - přišlo se pak na to, že jsem alergická na biseptol.. U mě to ale bylo horší, natekla mi hlava a po těle jsem měla ty fleky jakoby vystouplé.. Musela jsem do nemocnice na kalciovku.. Jinak si ale myslím, že tobě by stačil normálně Zodac - prodávají ho i volně - myslím, že 7 nebo 10 tablet okolo 70,-

Dekuju za odpovědi. Jeste vcera mi nic nebylo a dnes toto. Vzala jsem si Zodac.

arrow
profile_image
Holy
od 28. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Moje doktorka mi na úplně stejnou reakci poradila Activii. Protože to je prý důsledek antibiotiky "oddělané" střevní mikroflóry. A pomohlo to.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené