arrow
profile_image
zlatkaz
od 22. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Žampiony plněné sýrem se prodávají na váhu v Kauflandu. Nejsou ale nejlevnější, a proto bych se chtěla zeptat, zda někdo z vás neví, jak se dělají, co se do nich přidává atp. Já to z chuti nepoznám Ani co je uvnitř za sýr

stejnou náplní tam plní i papričky, pro ty, co nejí žampiony..

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj my šampiony plníme syrom z črievka neviem presne ako sa volá..odlupiš nožičku z hríbu dáš trocha sýru a aby nevytiekol tak na to koliečko klobásky...a baliť v trojobale (do vajíčka a strúhanky dávam dvakrát) a vysmážať na prudkom oleji..

arrow
profile_image
Iamsweethoney
od 3. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Myslím si..ale nevím...našla jsem totiž výrobky:papričky i žampiony a jsou plněné sýrem feta....měla jsem taštičky plněné tímto sýrem a špenátkem a je to opravdu lahůdka...zapéct tahkle žampionky-mňam

arrow
Neprodává v Bazaru

Ty z Kauflandu neznám, ale doma dělám se sýrem feta nebo balkánským sýrem. Jenom to opepřím a pokápnu trochou olivového oleje a dám upéct nebo ogrilovat.

arrow
profile_image
malutka
od 22. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přidávám svůj recept. Žampiony zbavím nožiček, na másle osmažím trošku cibulky, přidám nivu, až se to "táhne", tak směsí žampiony naplním a celé to posypu strouhankou. Peču cca 20 minut v troubě.

arrow
profile_image
lupinka
od 26. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zlatkaz
žampiony zbavím nožiček - ty na drobno nakrájím, osmahnu na pánvičce s troškou másla, přidám 2 -3 trojúhelníčky sýru, salám ( šunka, poličan .... dle chuti) Směsí naplním žampiony, obalím v trojbalu a usmažím

arrow
profile_image
zlatkaz
od 22. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

aha, ale ty z kauflanfu nejsou smažené, jedí se jen tak naložené v oleji a plněné tím sýrem, ale nevím, zda jsou předtím nějak zapečené n tak, ale zkusím a uvidím

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 

Váš příspěvek k tématu

Žampiony plněné sýrem

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:http://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené