Zdravím,

trápím se poslední dobou s neustálým přibíráním na váze. Přijde mi, že každý týden mi hlásí váha o kilo víc, aniž bych nějak výrazně změnila stravovací návyky. Před 3 měsíci jsem vysadila antikoncepci a od té doby se "menstruace" dostavila vždy jen ve formě jednodenního "špinění". Na vyvolávačce jsem nebyla, bojím se, že hormony se poblázní ještě víc. Myslíte, že by přibírání mohlo zavinit ono nemenstruování a je lepší si zajít na vyvol. injekci? Máte někdo podobnou zkušenost? Budu ráda za jakékoliv názory, už fakt nevím co s tím.

arrow
profile_image
Ewiczkaaa
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

22

Nevím, jestli je to přímo tím, ale stalo se mi totéž. Vysadila jsem v červenci, jsem již třetí měsíc bez menstruace a váha ukazuje o 4 kila více. Přitom jsem nijak nezměnila ani stravu ani pohyb. A na vyvolávačku taky nechci jít.

Cituji Ewiczkaaa: váha ukazuje o 4 kila více

Jsem na tom úplně stejně...:/ Co budeme dělat?

arrow
profile_image
KatyM
od 12. 11. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Michelless:
Hmm..no a já si říkala, že je to nějaký podezřelý, mít 2 kg nahoře beze změny stravování, naopak s větší aktivitou díky každodennímu režimu kvůli začátku školy. Vysadila jsem HA v červenci, po vysazení jsem to klasicky dostala a skončilo mi to 11.7....když jsem to další cyklus nedostala, byla jsem na vyvolávačce, dostala jsem to a teď už mám zas 3 týdny zpoždění... A teď jsou sice nepříjemný ty kilča navíc, ale mnohem víc mě děsí to, že mám očividně pořád tak rozházenej organismus..

arrow
Neprodává v Bazaru

ja som po vysadeni pribrala 8 kg....doteraz ich neviem zhodiť..... divne, kedze kazdy mi hovoril ako vzdy schudol

arrow
profile_image
Ewiczkaaa
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

22

Reaguji na Michelless: Zrovna luštím téma o vysazení antikoncepce a zaujala mne zmínka o těchto tabletkách. Asi je zkusím a budu doufat, že se to nějak srovná.

arrow
profile_image
Melismeg
od 1. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi na tom něco bude, také jsem v srpnu vysadila HA první měsíc jsem to dostala skoro přesně na den a teď mám zpoždění. Navíc jsem také přibrala( což u mě není moc zvykem, velmi těžce přibírám na váze a každé kilo je pro mě výhra) takže já jsem za přibrání třeba ráda( klidně bych uvítala ještě pár kil navíc) ale ta rozházená menstruace mě štve

Ahoj, jsem na tom uplne stejne. 1. ms po vysazeni prisla normalne, ale od te doby nic. Jsem nafoukla jak balon a mam kilo az dve navic. Taky me to stve, zkusim vic pit a zdraveji jist, ale ten rozhozeny cyklus tim nespravim
Řřž

arrow
profile_image
Veruška123
od 30. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Na váhu by to nemalo mať žiadny dopad. Na vyvolávačke som už bola a tá ti neublíži. Bohužiaľ mám s týmto po vysadení antiky tiež problém a navštevujem endokrinológa. Odporúčam navštíviť lekára.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené