arrow
profile_image
sexylicious
od 18. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky holky,
ráda bych na to znala i Váš názor, nechce se mi s tím hned letět na gyndu. Minulý týden jsem ležela doma s angínou a dostala jsem od doktora antibiotika. Poslední prášek jsem si vzala v pondělí ráno. Během braní těchto prášků jsem měla takový výtok s celkově jsem měla problémy se svěděním a pálením. Pomalinku to začalo odcházet, a tak jsme se s přítelem chtěli pomilovat. Vydžela jsem to, ale bolest to byla veliká. Ale potom se to uklidnilo a včera jsme se s polu taky vyspali, ale ta šílená bolest co následovala - jsem myslela, že mi spodek snad upadne. Hned jsem použila svoje vlhké kapesníčky Lactacyd Femina, ale i tak to po nich štípalo a celkově mám pocit hrozného "sucha".
Nevíte, holky, co by to mohlo být? Mockrát děkuju!

arrow
profile_image
LuxuriousPrincess
od 1. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych řekla že je to mykoza .. mě to taky teď postihlo při braní antibiotik

arrow
profile_image
beliveme
od 17. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

tohle ti skoro pokaždé udělá kombinace antikoncepce a antibiotik-mě se to taky stává

arrow
profile_image
sexylicious
od 18. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A co myslíte - co s tím teďkom?

arrow
profile_image
luxinka mojeid
od 5. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na sexylicious:

Tak měla by jsi zajít ke gynekologovi nebo si v lékárně kup na přechodnou dobu, než si zajdeš k lékaři, třeba canesten vaginální tabletu a krém nebo gyno pevaril, třeba to trochu pomůže.
Asi ti moc nepomůžu, ale brala jsi současně s antibiotiky i laktobacily? Právě ty se doporučují pří braní ATB jako prevence gynekologických potíží, které často vznikají. pokud ne, ber to jako prevenci do budoucna, třeba ti pomohou jako mně

arrow
profile_image
LuxuriousPrincess
od 1. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na sexylicious:
Doporučuji Canesten je na tyto potíže výborný

arrow
profile_image
sexylicious
od 18. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na luxinka:

Právě, že já brala antibiotika naposledy někdy ve 14, kdy mě takovýhle problémy moc netankovaly
Takže jsem nevěděla, že v souvislosti s braním antibiotik se mi přihodí tohleto. A já už si připadnu jak blbec, že to moje zlatíčko příjde celý natěšený, že si uděláme krásnej večer a ono je ***, protože mám pocit, že každou chvíli prasknu

arrow
profile_image
sexylicious
od 18. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LuxuriousPrincess:

A za jak dlouho to tak cca začne působit?

arrow
profile_image
luxinka mojeid
od 5. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na sexylicious:

Aha, no já právě taky teď beru po dlouhé době ATB, ale vždy si k tomu beru v lékárně ty laktobacily, i všichni předešlí lékaři mi to před braním ATB již kdysi doporučovali a od té doby, musím zaklepat, se tyto obtíže neprojevují.

arrow
profile_image
LuxuriousPrincess
od 1. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na sexylicious:
Málou úlevu pocítíš při prvním použití je to krém, jmenuje se Canesten 3, zavádí se každý den po dobu 3 dní, po 3 dnech máš po problémech, mě to teda zafungovala vždy

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na sexylicious:
No to je jednoduché - antibiotika totiž v těle zabijou vše - to, co je špatné, ale i to, co je dobré. Takže s ATB vžy ber probiotika/laktobacily!!

A co teď? Určitě pomůže Canesten, zobat probiotika. Jako první pomoc tampon namočený do nějakého kvalitního jogurtu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Určitě probiotika vždycky když beru antibiotika tak si je koupim lactobacily.Ale jak píše LADIE rychlá a dobrá pomoc na tampon jogurt

arrow
profile_image
sexylicious
od 18. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji moc, holky, za rady. Dám na Vás a snad mi to pomůže! Ještě jednou moc díky!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, tak samozřejmě dopřej tělu nějaké laktobacily/probiotika! A jestli můžu doporučit, tak tampon ti určitě nepomůže úplně, spíš tak na hodinku máš lepší pocit. Jinak jdi do lékarny a žádej vaginalni tablety Candibene..stojí okolo 40,- a mají úplně stejné složení jako Canesten, který je mnohem dražší. Mám své zkušenosti. A víš co nejvíc pomáhá? Když ty prášky prostě bereš (3 tabletky po 200mg) ..tak na to hlavně nemysli.. pokud pak při sexu budeš myslet na to že "tam" není něco v pořádku, budeš mít pořád pocit že nejsi ještě vyléčená.. to je nejhorší,toho se pak už nezbavíš.. nejlépe to pak hodit za hlavu.. nemyslím tím zanedbat léčbu.. ale po delší době, až po léčbě.. nepozastavuj se nad tím, že jsi měla mykozu

Cituji Freja: Když ty prášky prostě bereš (3 tabletky po 200mg) ..tak na to hlavně nemysli.. pokud pak při sexu budeš myslet na to že "tam" není něco v pořádku, budeš mít pořád pocit že nejsi ještě vyléčená.

No tak základ je při mykóze nesexovat.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené