arrow
profile_image
zuzak
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj kočky
Dnes som zistila, že asi by som potrebovala okuliare - brýle do dialky. Sedeli sme v škole a text na tabuli sa mi rozplýval tak som poprosila spolužiačku aby mi požičala svoje okuliare. Nasadila som si ich a s prekvapením zistila, že s nimi vidím text perfektne ostro. Má dioptrie č.1 do dialky.
Problém je ale v tom, že momentálne beriem Roaccutane - už iba dva týždne a končím - beriem celú dobu iba 20mg dávku takže fakt slabú. Teraz ale neviem či nemôže byť ten zrak ovplyvnený tabletkami alebo naozaj sa mi zhoršil. Ale tým, že beriem len takú malú dávku tak sa mi to nezdá. Nemáte s tým niektorá skúsenosť?
Ďakujem

Roaccutane může mít nepříznivý vliv na zrak, tento vedlejší účinek by měl odeznít po skončení léčby. Dober pilule, pokud to má trvat už jen pár dní, a počkej, co to udělá.

arrow
profile_image
Lůjík
od 18. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mě se při užívání roacc. také zhoršil zrak, ale bohužel se to po léčbě nevrátilo do původního stavu... takže mám teď také -1 a -1,25 dioptrie a nosím brýle.. ale třeba to nebylo jen tím roacc, naši mají oba dva brýle, takže by se to stalo asi i bez těchto léků

arrow
profile_image
zuzak
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lůjík:
No práve u nás majú všetci brýle alebo čočky, ja som bola jediná s dobrým zrakom takže by to asi nebolo až také prekvapujúce... Nechcem to uponáhlať a zbytočne si kúpiť brýle ale nechcem to ani zanedbať, aby sa mi zrak časom ešte viac nezhoršil takže asi zájdem k očnému a popýtam sa tam. Len som chcela vedieť či to naozaj može spůsobiť užívanie atb.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené