Chci poprosit nějakou dealerku Avonu, nebo někoho kdo má zkušenost s tímto make upem. Nevím, jaký zvolit odstín, nenossím úplně světlé make upy, jako je např. ivory, ale zase ani ne ty nejtmavější. Přemýšlím o tom beige a almondu. Ale bojím se to risknout. Díky.

Myslím ten s pumpičkou!

arrow
profile_image
SunnyBall
od 17. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem docela bledá a používám Nude .. a mamka která je o kapku tmavší tak Almond

arrow
profile_image
Nicolen
od 29. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji SunnyBall: a používám Nude

Taky používám nude, jsem strašná bledule.

arrow
profile_image
sylviking
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jé..zrovna před týdnem jsem se ptala kamarádky na to samé Ta říkala, že si nechala poradit a nakonec se rozhodla pro nude..pleť máme hodně podobnou.. spíš světlou..takže jsem si taky objednala nude

Já teda vůbec nevím Kdo ho máte, nemohl byste mi ho třeba vyfotit? Já zas nechci být úplě bledá ale ani zas příliš tmavá. Běžně používám Maybelline Affinitone Vanilla Rose. A jak se vám jeví ten Cream? Bojím se, aby nebyl moc do oranžova.

arrow
profile_image
nymph_maple
od 19. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

on i tak je každý makeup na každé tváři jinak barevný, je to trřeba vyzkoušet. Proto Ti zkusím poradit, neboť jsem kdysi byla avon lady (nedistribuovala jsem, kupovala jsem si tu a tam jen pro svoji potřebu). Od té doby vím, že lze objednat jen vzorek makeupu, dívala jsem se na jejich stránky a tady máš objednací čísla (vzorek stojí pouhých 10,- Kč): 30288 - Almond, 29389 - Cream, 30205 - Ivory, 29496 - Nude, 09894 - Warmest Beige.
A jak ty si kupuješ Avon makeupy, že by přes nějaký internetový obchod? Jestli přes avon lady, pak se divím, že Ti to Tvoje prodejkyně neřekla...

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

2

Já měla vzorek tohoto make-upu v odstínu Nude a přišel mi příliš světlý. Pokud jde ale o make-up jako takový, tak se mi zdál hodně dobrý. Jinak taky doporučuju vyzkoušet nejdříve vzorek - není problém za pár korun objednat, tak vyzkoušej více odstínů, opravdu lepší než "střílet od boku" a pak být zklamaná.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené