arrow
profile_image
barao
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, ráda bych se optala zkušených ohledně předoperačního vyšetření před augmentací. Udělal vám ho bez problémů praktický lékař? Nějaké případné typy, které využít? děkuji

arrow
profile_image
TMartina
od 12. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, už si to přesně nevybavuju, ale myslím, že vyšetření mi udělal můj praktický lékař, tedy to, co mohl udělat sám, na nějaké další vyšetření (už nevím, jestli to bylo EKG nebo EEG, ale to ti řekne) mi dal žádanku. Budou chtít po tobě i sono prsou, to si když tak domluv zavčasu, já to honila na poslední chvíli a měla jsem to tak tak, všude měli plno. I když to sono by ti možná udělali přímo před operací na klinice (za poplatek), ale to se s nimi případně radši domluv.

arrow
Neprodává v Bazaru

U praktického je snad jednou za 2 roky kompletní vyšetření zadarmo, ale je to jak kde. Zkus doktora poprosit, aby veškerá vyšetření co jdou ukecat zadarmo ti domluvil. Sono prsou vyhledat někde a co nejdříve objednat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj,já byla na opce v lednu.Základ udělala praktická doktorka.To jsou odběry-krev a moč.Pak vypsala žádanku na ekg.A nakonec k doktorce internistce která dělá předoperační a u ní jse musela zaplatit400 kaček.Na mamograf co nejdřív objednat.Já ho platit nemusela protože chodím každý druhý rok ,platí to pojišťovna/mám po 50 lezech/Ty si ho budeš muset zaplatit.

arrow
profile_image
barao
od 6. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, děkuji moc, zítra jdu volat obvoďačca, tak jsem zvědavá, co mi řekne...trošku se obávám, že se budou vymlouvat na to, že se jedná o estetickou operaci atd...na Sono určitě objednám, co nejdříve, mám typ na Mamocentrum na Hájích.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené