Ve středu jsem byla na injekci pro vyvolání menstruace a už v noci jsem měla zvýšené teploty (až k 37.7). V pátek to bylo malinko lepší, ale stále jsem se cítila nesvá. Šílené výkyvy nálad, deprese a zkrátka jsem se cítila podivně. Špatné nálady však pokračují.-
Myslíte, že to je ovlivněno právě tou injekcí? Máte někdo podobnou zkušenost? Nechce se mi zatím volat lékaři. Doufám, že to odezní, až dostanu menstruaci.

arrow
profile_image
columbina
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já na ní byla asi 4krát a nikdy mi nic nebylo. menstruaci jsem dostala tak za cca 5-6dní..
ale co člověk to jiná reakce...

arrow
profile_image
tkanule
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Michelless: na tohle si ztěžovala známá a pak se jí z toho vyklubala pořádná chřipka.

arrow
profile_image
purple
od 21. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ja som už tiež bola na takejto vyvolávajúcej injekcii, ale žiadne vedľajšie účinky to nemalo.Skús pre istotu zajtra zavolať k doktorke.

arrow
profile_image
Petrun
od 6. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já dostala také injekci v úterý (moje první), v pátek mi bylo strašně, málem jsem omdlela, špatně se mi dýchalo, měla jsem závrať. V sobotu jsem to dostala, dnes už je mi dobře, jen menstruace je velmi silná. Nevím zda ten stav měl něco společného s injekcí na vyvolání, ale prostě dobře mi nebylo.

Reaguji na Petrun: Taky byla moje první . No, dneska už je mi teda líp, ale menstruace se stále nedostavila. Doktor říkal že do 14 dnů, ale přesto mám pocit, že budu mít problém i za 14 dní. Snad to dobře dopadne .

Reaguji na Michelless: ja jsem byla na injekci v úterý, strasně mě bolí místo vpichu tocí se mi hlava a je mi celkově smutno litostivě...holt co se da dělat. Ať je ti lip

Tak dnes jsem to konečně dostala. Snad poprvé jsem si tak nějak oddechla a jsem i celkem ráda, že nemám další komplikace.
Nic příjemného každopádně. Holt každý tu injekci nese jinak.

arrow
profile_image
anasha
od 12. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
po jaké době ste na ní šly? Vysadila jsem antikoncepci a už 40 dní čekám na menstruaci a ona nikde a na tu injekci chci až opravdu v krajním případě.
Piju kontryhelový čaj a piju kapky Gynex. Těhotná nejsem

arrow
profile_image
ivetkaa
od 28. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, já jsem po dvou a půl měsíci od vysazení šla k doktorce, ta říkala že by čekala max. tři měsíce a pak začla jednat. Ovšem nedala mi injekce,ale na 21 dní znovu antikoncepci, a po ní ještě dva měsíce budu vždy před plánovanou menstruací brát deset dní nějaké léky po kterých bych ji vždy měla dostat...pak už by měla začít sama od sebe...

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na anasha:
já čekala něco přes devadesát dní a pak to samo přišlo. nechtěla jsem zbytečně další dávku hormonů. postupně se to zas začalo stahovat na míň a míň dní

Cituji anasha: Ahoj holky,
po jaké době ste na ní šly?

Já po 3 měsících od poslední menstruace. Po injekci se objevila do 5 dní (je tam lhůta do 14 dní). Docela se modlím, aby se vše chytlo a vaječníky začaly pracovat... protože to akné po vysazení antikoncepce už mi začíná lézt pěkně na nervy . Jinak jsme po injekci 3 týdny a pořád mě bolí místo vpichu, prvních pár dní to bylo citlivé jako by mě někdo nakopnul a ja tam měla podlitinu.

arrow
profile_image
jsem jen ckovek
od 1. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj Holky,
já jsem to nedostala dobrý dva měsíce. Doktorka mi píchla injekci a už je to 10 dní a ještě jsem menstruaci nedostala. Dělala jsem si těhotenský test a je negativní. Nevíte co bude dál když to nedostanu do těch 14 dní?

arrow
profile_image
kaceskaaa
od 27. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj holky.. když mi ještě není 18 ale 17 mužu jít na tu injekci k doktorovy sama ? potřebuju nutně vyvolat menstruaci abych mohla nasadit antikoncepci . za 3 tydny odjiždím za přítelem do zahraničí přesně v tu dobu kdy tam přijedu to mam dostat a navíc to mám celkem nepravideny takže to nikdy nevim jiste. takže potřebuju ha nasadit tak o tyden drive.. myslite že mi doktor tu injekci z tohoto duvodu da?

arrow
profile_image
tramtarara
od 20. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já nedostala menstruaci po vysazení HA přes 3 měsíce. Po 100 dnech jsem šla na injekci, menstruace přišla slabá a krátka 105. den. Ted po dvou týdnech jsem na záchodě objevila zase krev, cítím v podbříšku jak by to měla být zase menstruace a taky jsem ted málem omdlela jak jsme měla nízký tlak. Snad nejsem těhotná a je to fakt jen nějaké špinění, když mám pořád tělo rozházené hormony...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené