• zobrazeno 464
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 16.10.2012   Naposled upraveno: 16.10.2012 

3 knihy s paranormální tématikou: Život před životem, Hovory s duchy, Cestování časem

Velikost
Stav
Použité
cena včetně dopravy
299

Předmět již není v nabídce 

  Důvěryhodný ověřený prodejce
  shawna123  | 
  100 %     pozitivní hodnocení 27    negativní hodnocení 0      Číst hodnocení

  Prodám tuto trojici knih s paranormální tématikou.Knihy jsou v bezvadném stavu jako nové!
  V případě zájmu mohu prodat i jednotlivě,ale výjde vás to dráž tedy150Kč za knihu.
  Život před životem Moody Perry:
  Život před životem s podtitulem návraty do minulých životů je jednou z nejpozoruhodnějších knih světoznámého badatele v oblasti stavů blízkosti smrti. Jeho vlastní překvapivá zkušenost jej časem přivedla k hlubšímu studiu fenoménu existence prenatálního vědomí. Výsledky svého několikaletého bádání shrnul v této významné a poutavé knize, kterou napsal společně s Paulem Perrym. Autoři tohoto fascinujícího díla ukazují, že návrat do minulých životů může zakusit každý z nás. Jak píší, přinášejí ve své knize několik odpovědí, ale mnohem více otázek
  Hovory s duchy:Lotte Ingrisch
  Autorka propaguje výzkum onoho světa, nesmrtelnost duše, práva umírajících, ochranu zvířat, ekologii a skromnost. Bojuje proti zbídačování ducha a za prosazení duchovních nauk do vyučování Duše zemřelých nepovažuje Lotte Ingrisch za duchy, kteří nás ohrožují, ale za zcela normální lidi ve změněném stavu, na něž si při dobré vůli dokážeme zvyknout. Duchové mohou být velice osamocení, mají rádi společnost živých a chtěli by jimi být utěšováni. Neočekávejme ale, že se budou řídit našimi přáními, nejsou totiž služební personál. My však pro ně můžeme mnoho vykonat, například napravit dávné křivdy, dohonit zameškané a vyřídit neuskutečněné. Minulost totiž není nikdy zcela uzavřena. Mrtví často nevědí, že už zemřeli, a musí si nejprve na onen svět zvyknout, ačkoli není ani milimetr vzdálen od naší reality. Oba světy jsou totiž podle autorčina mínění v podstatě totožné a odchod z našeho materiálního prostředí je tudíž pouhou bolestnou iluzí.
  Cestování časem-nálezy, důkazy, perspektivy J. H. Brennan
  Můžeme skutečně cestovat v čase?Tato kniha vám poskytne mnoho důkazů z minulosti i ze současnosti,které vám při nejmenším pořádně zamotají hlavu.

  Podobné nabídky