1. . .891011121314. . .15
arrow
profile_image
kapy
od 3. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Sabicek 1-taky jsem čekatelka,ale jdu k mudr.Vřeskému,termín mám 7.10. Marijka-bříško máš krásné!!

Reaguji na kapy: tak to jsi o 10 dní přede mnou! No uteče to, je to za pár...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kapy:
děkuji moc...držím vám holky moc palce, taky budete mít brzy čupr plochá bříška!

arrow
profile_image
tanečnice
od 6. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky , tak už to bude skoro rok co mám za sebou operaci. Bříško mám pevné rovné pěkně se rozhýbalo jen v okolí pupíku nemám takovou citlivost jako bývala ale jinak pohoda. Bez omezení cvičím jen mě sem tam při změně počasí chytne jizva. Jsem spokojená.

Reaguji na tanečnice: a co fotečky? Nebudeš vkládat do profilu?

Holky, já už to mám taky za prá. Termín mám 18.10., operace 19. Držte mi pěstičky, strašně se těším!!

Reaguji na kapy: tak jak se cítíš, jak jsi spokojená s výsledkem?

Jinak holky já jsem týden po opce a jsem spokojená! V nemocnici jsem pobyla celkem 5 dmí, pustili mě 4 den po opce. Cítím se dobře, až podezřele Spím už i norm. na boku, byla jsem i na krátké procházce.... Na jedné straně mám tedy jizvu o kousek výš, ale třeba to ještě vyzraje,jcelkově je nízko, tak to moc neřeším. No a zbylo mi pár strií a i pupek už nebude nic moc, ale proti tomu, co jsem tam měla Poprosím pana doktora Janečka o fotečky a pak vložím!

arrow
profile_image
kapy
od 3. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Sabicek1: -Ahoj Sabíčku,já jsem dnes 19.dní po opce,cítím se taky super.V nemocnici jsem byla 5.dnu.Měla jsem rozestup 11.cm a mám všitou i sítku.Myslím,že změna to bude pořádná.Zatím,jsem ještě na sebe nekoukala ve stoje v zrcadle,jen když ležím,nebo klečím při sprchování.Strie mi taky trošku zustaly,ale oproti tomu co to bylo a s tím převisem ,je to ted paráda!Taky se chystám,co nejdřív vložit fotky.

Reaguji na kapy: Tak to už máš vyndané i stehy že? Já byla dnes na kontrole, stehy příští týden. Hodně se mi stahuje pupík, tak mám sundavat pás a natahovat kůži no a strie pod pupkem se mi pěkně nalívají vodou, ale to chce asi jen čas. Těším se na fotečky!!

arrow
profile_image
kapy
od 3. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Sabicek1: Stehy mám vyndané od včerejška,ale jizvu zatím zalepenou mám a lepit budu ještě 14.dní.Zdá se mi,že mi začíná otíkat břicho,zítra už beru poslední dávku wobenzymu,tak nevím jestli 3.týdny užívání stačilo,nebo si mám ještě přikoupit jedno balení?Jak to máš ty ,bereš wobenym?

Reaguji na kapy: Já stehy ještě mám, vytahnout by mi je měli teď ve středu, ale mám jen pás, zalepené to nemám. Otíká mi to též, ne moc, ale hlavně k večeru. Myslím, že je to naprosto normální, je to přece jen velký zásah, to bude ještě trvat i dýl. Wobenzym neberu, mám jen arnicu - homeopatika.
Včera se mi v pupíku udělala taková bulka, tak se asi pojedu pro jistotu ukázat hned zítra, trošku to i hnisá...

arrow
profile_image
Adeen
od 29. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj děvčata. Také se chystám s MUDr. Janečkovi. Po prvním těhotenství jsem uvažovala jen nad liposukcí, ale teď jsem 3 měsíce po druhém porodu a břicho mám v hrozném stavu. V 9. měsíci se mi udělali strie téměř na celém břichu. Tak si myslím, že mi nic jiného než abdominiplastika nezbývá. Hrozně se bojím té jizvy. Vypadá jako by někdo seknul mačetou. Jak to snášíte? Nebolí vás ta jizva? Dá s doktorem domluvit, aby nebyla vidět např. do plavek?
Také nevím, jestli budu zvládat péči o dvě děti po operaci. Jak dlouho vám trvalo, než jste se dali dohromady? Předem moc díky za vaše názory. Jinak holky, bříška máte parádní! Klobouk dolu!

arrow
profile_image
Matys
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adeen: Ahojky.S doktorem se dá mluvit ,toho se vůbec neboj.Je moc příjemnej a udělá ti i tvar jizvy ,jaký budeš ty chtít.Do plavek ji dáš v pohodě.Na fotkách vypadají jizvy mnohem hůř než ve skutečnosti.Já byla na operaci,když měl prcek jeden rok a šlo to.První měsíc je sice náročnější,ale dá se to vydržet a pak je to jen lepší.Moc držím palce.

Reaguji na Adeen: Ahojky, určitě do toho jdi, stojí to za to! Pan doktor je nesmírně šikovný, bříško mám ploché, jako jsem neměla ani před dětmi Strie mi tedy dost zůstaly a trošku se mi to i dole pod pupkem řasí, ale u mně jsme byli limitovaní stavem mé kůže - mám ji v oblasti pupku tolik zeslabenou, že nemám žádné podkoží ani podkožní tuk, báli se nekrozy.
Jinak jizva opravdu vypadá mnohem hůř než na fotkách, já ji mám krásně světlou, tenkou a opravdu vůbec nebolí. Dneska jsem 3 týdny po operaci a zvládám naprosto všechno v pohodě, mám 3 malé děti. Pás jsem již odložila a i otoky jsou minimální. Neboj se!

arrow
profile_image
Adeen
od 29. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sabicek1: tak to si mě moc potěšila!! Jsem tak na 90 % rozhodnuta, že do toho půjdu. Ještě plánuju něco zhubnout. Druhý zádrhel je zatím kojení. Nevím, jak dlouho ještě budu kojit, minimálně do ledna, února. Ještě jednou díky!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené