arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky začínám toho pěkně litovat 😰 bolesti jako kr*va, prášky nezabírají, doktor pořád nikde. Snad až se mi poštěstí, vidět výsledek, tak litovat přestanu. Ale nedovedu si představit, že zítra budu doma a budu muset jakž takž fungovat 😞

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Janča92: Jani fungovat určitě ne. Já pořád celý den ležím. Je mě už malinko líp. Ale s tím jsi musela počítat, že 4-5 dní se jen leží po operaci, ne?
Můj muž si vzal volno a bude se o mě a děti starat do neděle.

Reaguji na Janča92: Neboj to zvládneš Tak jako my. Každý den to bude lepší Napiš kolik máš ml a jaký máš z nich pocit.Přeji co nejmenší bolesti.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na primissi: no doufala jsem, že budu jedna z těch šťastnějších a bude to "hned" v pohodě😒
Reaguji na jaja toja: Joo, to kdybych věděla.. vůbec nakonec nevim pro co se doktor rozhodl. Třeba někdy zajde ️

Reaguji na jaja toja: Možná by to věděla ošetřující sestra?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Janča92: To bude dobré" Taky mne podobné myšlenky první dny napadaly, navíc se i prsa vůbec nelíbila a přišla mi malá a zdeformovaná - po pár dnech vypadají úúúplně jinak.
Ale ta bolest by být neměla, zazvoň na sestru a požádej o léky, na to máš právo a nárok. A určitě by Ti měli dát i informaci o velikostech implošů. Drž se!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Janča92: taky jsem byla nedočkavá, ale dali nám na stolek vedle postele hned kartičky od implošů, tak jsem hned věděla. Doktor tedy za náma taky nechodil, jen sestřičky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jinak prsa jsem přestala sledovat. Nemá to cenu se stresovat předem.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Janča92: byla jsem také v Esthe. Kdyz jsem se vzbudila, měla jsem ve stolečku kartičku s informací o použitém implantátu vč. velikosti. Zkus kouknout. Držím palce ať je brzy líp.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na simonas: jojo, už jsem se ptala sestřičky..řekla mi že to je v šuplíku.. kvůli asymetrii mám 300 a 325 ml. Uvidíme jak se vyloupnou. Velikostně mi přijdou prťavé, už jsem je trošku viděla, jen ze shora. ale zase tvar je milionkrát lepší. Kontrola za měsíc pokud nebudou problémy. Už je chci vidět v zrcadle. Zítra ráno vyndání drénů a tradá domů ❤️

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Janča92: taky si teď říkám,ze mohly být větší ale tvar mají krásný a den ode dne se mění k lepšímu. Já jsem mela štěstí, ze bolesti byly snesitelné, po všech informacích tady jsem to čekala horší, ale každá to snášíme jinak. Drenů jsem se bála snad nejvíc, ale je to jen vteřinka a potom se ti náramně uleví. Přežij poslední noc,doma už bude jen líp

arrow
profile_image
Lucka.tyrner
od 1. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky. Já se k vám připojím 😊. Jsem objednaná 5.1.2020 k dr Michal Hošek, Sanus Hradec Králové. Strašně se těším a zároveň bojím 😁. Všem držím palečky ať jste spokojené 😊

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, nové prsatky . moc gratuluji k novým prskám . Já vím, moc to bolí, ale musíme to protrpět. V každém případě to stojí za to! Vydržte!! Hlavně doma v klídečku a nechte si klidně obskakovat . Taky jsem se nechala . Jinak o tom wobenzymu...Primmisi to jsi psala ty že? Asi fakt ti je špatně z něj. Měl by se brát právě pár dní po operaci.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lucka.tyrner: Vítej a sbírej informace . Tady se ti bude líbit. Já jsem tu před operací byla snad každou volnou chvilku . Všechno pročtené .

Ahoj holky,tak se hlásím,že hlasivky se dostavily zpět a jsem zdravá.Jediný z čeho mám strach,tak že by se jim nemusela ve výsledkách zdát ta lehce zvýšená sedimentace,kdy jsem před 10 dny byla na odběrech a lehce mě škrábalo v krku.Ale teď jsem zcela fit.Nástup zítra v 10:00,tak snad to vše dobře dopadne

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené