arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na michelle89: Přesně tak, intubují, ale ty o tom nevíš. Mě i tentokrát bolely přední zuby. Ale tím se opravdu nezabývej. Jak píše Ilka1, s tím nic nenaděláš.
Na sál jsem šla v nějaké košili, co mi dali. Tam jsme se vyslíkla jen do kalhotek. Já teda dostala chvílí předtím menzes, takže jsem měla vložku a kalhotky mít musela, ale myslím, že je můžeš mít nehledě na okolnosti. Probudila jsem se v kalhotkách a obinadle. V tom jsem tam byla celou dobu (kalhotky jsem samozřejmě měnila ).

arrow
profile_image
Nikitka
od 25. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tsonata: Sono mi udělal, ale nic negativního tam nebylo. Ty jsi tam měla přímo zánět? Proč jsi to pak dále neřešila a nechtěla např.opravu? Já mám z toho totiž dost deprese a sebevědomí na nule. Mě nevadí, že je vidět rozdíl, když se svléknu (stejně se svlékám jen před manželem), ale že si nemůžu vzít upnuté triko a plavky (to mi opravdu vadí). Ráda bych se zúčastnila srazu, ale žiju bohužel v Anglii.

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nikitko měla jsem tam zánět po ATB se to opravdu zlepšilo takže stav který mám teď je prakticky klasický rozdíl jak to nazvat přirozená asymetrie zní to hloupě. Prostě každý člověk má polovinu těla jinou než tu druhou. Je škoda že holky jako ty s důvěrou přijedou do ČR a pak se dostaví zklamání. Pokud jsi měla opravdu velkou asymetrie tak nechápu co ho vedlo k tomu že máš stejné ml. Přeji ti z celého srdce aby se to vyřešilo ať už reopkou nebo ATB protože na tuto opku chodíme aby sebevědomí a deprese se obrátili k dobrému a ne aby byla žena na tom ještě hůř. A rozhodně to nestojí jako rohlík takže snad pan doktor bude mít soudnost a v cítí se do tvé situace. Rozhodně nám všem tady dej prosím vědět jak se cítíš a jak to s tebou vypadá.

arrow
profile_image
sunnyk
od 1. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky holky, doufám, že se můžu připojit. 14.12. jsem byla na augmentaci v LLC sice u Rozprýma ale funguje to stejně tak že po opce i na kontroly chodím k Vřeskému. Mám 530 ml Ariony. S výsledkem jsem spokojena jen pořád stresuju že se vyskytnou nějaké pooperační komplikace. Jak to tady čtu tak jsem v šoku co všechno se může stát. Prsa mám zatím stále oteklá tvrdá a nahoře. Vřeský mi už 4 dny po OP řekl že nemám stahovat horní část a po další kontrole mi řekl můj operatér že je to špatně a musím stahovat. Tak nevím, tak nahoře se mi to líbí ale nevím jestli tím něco nepokazím že nestahuju. Jaké zkušenosti máte vy?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na michelle89: Já se na LLC chystám, ale termín mám až 1.3. Už teď jsem ale napnutá jak špagát a zároveň se těším. Tak se snažím, si toho co nejvíc přečíst a nakoupit vše, co by se mi mohlo hodit. Už mám homeopatika k operaci apod. Nejvíc mě teď trápí, že mi zřejmě vyjdou měsíčky na termín opky. Nejím ale žádnou hormonálku a po dětech už ani žádné podobné blafy do sebe rvát nechci, tak nevím co teď. Máte s tím některá zkušenost, vadí to na LLC nebo ne? Ty to máš už za chvíli, tak pak určitě pisni prosím jak to probíhalo Mám od doktora Vřeského navrženo 520 Ariony, tak jsem teda zvědavá jak to tam narve, ale věřím mu...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na sunnyk: Ahoj a moc gratuluju k prskám. Přeju ať se krásně usazují a jizvy dobře hojí. Já se chystám 1.3. a byla bych moc ráda za dojmy a info jak to na klinice probíhá. Mám v plánu zůstat o den déle, abych nemusela zbytečně cestovat. Mám navrženy také Ariony 520ml Co vše jsi měla sebou na kliniku ať netáhnu zbytečné věci Děkuju za rady...

Holky, díky za odpovědi. Můžete mi ještě říct svůj názor ohledně velikosti kterou mám zvolit? Foto mám v profilu i své míry. Navrhnuto od 550ml do 650 až 700ml. Nemám ještě děti. Já bych raději 550 max 600ml. A myslíte, že by Vřeský svolil jen k 500ml? Díky moc za Vaše odpovědi. Termín se blíží tak začínám lehce nervóznět. Už se mi o tom i zdá

Reaguji na modellook: Já mám tuhle diskuzi přečtenou dvakrát od začátku do konce a byť jdu na opku podruhé, člověk bude před takovým zákrokem vždy trochu nervózní a bude chtít znát odpovědi na nové otázky.
K tomu menzesu jak psala Amelie tak se prý nic neděje. Já taky neberu žádnou antikoncepci a bojím se abych to tam taky nedostala. Ale přežily to jiný tak my by jsme měly taky
Já budu na LLC také o jednu noc déle, hlavně jedu k Vřeskému až z Prahy a nedokážu si představit, že si povezu domů dreny. Určite se ozvu a podám info.

arrow
profile_image
Nikitka
od 25. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tsonata: Napsala jsi to moc hezky...právě tak se cítím. Letím do ČR opět nějak ke konci února (do té doby tomu ještě dávám čas)a pak jdu za p.doktorem, ať to nějak řeší. Dám vědět určitě. Přeji všem tady krásný dekolt, zdraví do dalšího roku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ještě jeden dotaz co jste byly LLC, vadí při operaci gelové nehty?

arrow
profile_image
sunnyk
od 1. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na modellook:
Ahojky, menstruace ani gelové nehty nevadí. Na sál se chodí ve svých kalhotkách. Kamarádka co byla 3 týdny přede mnou měla taky MS a zvládla to. V LLC to jede jak na běžícím páse. Šla jsem hned první tak od nástupu cca 7,30 jsem už byla za necelou hod na sále. Na přesném počtu ml jsme domluveni nebyli. V únoru jsem byla na modelaci (nedoporučovali najednou s augmentací kvůli vysokému riziku infekce) tak jsem chtěla jen vyplnit má prsa po modelaci - zůstaly dvojky. Měřím 170, 65 kg tak jsme byli domluveni na plnějším poprsí, k mírám si to prý můžu dovolit. Nakonec se vlezlo 530 ml. Po operaci chodí dr kontrolovat ten, který má čas. Mě operoval Rozprým a chodil převážně Vřeský. Dělal mi i převaz a tahal dreny. Je zvláštní že každý má jiné metody. Já se vzbudila a měla jsem stahovací podprsenku a na tom obvaz, ale paní co byla se mnou na pokoji měla jen obvaz a podprdu dostala až kontrole 5 dní po. A všechny holky co byli u Vřeského ve stejný den jako já ji na kontrole ještě neměli. Na kontrole jsem byla taky u Vřeského. Jinak co si vzít sebou. Není třeba nic. Ani kartáček jsem nepoužila. Stejně jako v unoru u modelace) Nejdříve jsem chtěla zůstat o den déle ale nakonec jsem jela odpoledne domů. Nebylo to nutné. Ale ten první den - respkektive den operace byl peklo, jinak dobrý.Jinak teda určitě boty bez podpatku a mikinu na zip kvůli oblékání.

arrow
profile_image
sunnyk
od 1. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na michelle89:

Nechala bych to na něm. Tak ať to vypadá hezky. Já si těch 700 moc nedovedu představit, jsi hubeňoučká, příjde mi to šíleně hodně. Ale je mám 530 a nejsou to žádné dudy, ale jsi proti mě drobek.

Reaguji na sunnyk: No já bych si ani 700ml nenechala dát! To číslo mě vyděsilo když mi ho řekl já bych se nejraději držela úplně spodní hranice. Ale nechám to asi na něm. Já jdu hlavně na výměnu z 350ml takže mi říkal, že mi musí dát minimalně o 200ml víc aby to mělo nějaký efekt.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na modellook: Já jsem dostala menzes asi dvě nebo tři hodiny před operací a rozhodně to nevadí. Na sál se jde v kalhotkách, takže vložku si můžeš nechat. Menzes ničemu nevadí. Jen jde o to pohodlí po operaci. Ale dá se to zvládnout.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na michelle89: Moc díky za rady a budu ti držet pěstičky. Co se týká velikosti implantátu já bych u tebe volila 600ml jako ideál. Jsi sice vysoká ale obvod pod prsy máš jen 68. Takže šíře implantátu nebude velká a těch 700ml by už mohlo udělat kopce... Jsem moc zvědavá na fotečky a dojmy Já se teď trochu děsím nachlazení. Obě děti mi teď přes Vánoce lehly a já s manželem jsme taky trochu nalomení ale držíme se. Tak jsem zvědavá jak se dcerka vrátí do školky co zase donese. Snažím se myslet ale pozitivně a zobat vitamíny s echinaceou tak snad to bude v pořádku. Ještě by mě zajímalo, jak poznám že předoperační dopadlo dobře od obvoďáka? Abych tam nepřijela a neotočila se zpátky kvůli výsledkům Jo holky a doplácíte v hotovosti, nebo je možné kartou? Tak se drž

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na sunnyk: Moc děkuju za cenné informace Já mám nástup taky na 7.30 tak to budu mít aspoň brzy sebou a nebudu muset hladovět Jsem ráda že menzes nevadí, nechám to na přírodě... Tak ať se dobře hojíš!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené