Ahoj, uvažuji o koupi kont. barevných čoček, nedioptrických, a koukala jsem na stránku: URL a libi se mi i tato barva, ale nemám s tím žadnou zkušenost, tak by mě zajimalo, kdo měl třeba čočky od této značky, modrou barvu, popř. jak komu seděli Má barva je hnědá, a vždy jsem chtěal vědět, jak bych vypadala s modrýma očima. Vím, že je tu vícec podobných diskuzí, ale v žádné jsem nenašla odpovědi, na mé otázky.

Nevím, jestli nosíš čočky i běžně, nebo chceš pouze vyzkoušet barevné, ale chci tě upozornit, že to, jak sedí čočky 20 lidem nemusí vypovídat nic o tom, jak budou sedět tobě. Tohle je opravdu individuální.
Plus tedy ještě chci podotknout, že ta fotka čočky v oku je tam počítačově upravena.

Reaguji na mishka999:
Nenosíím, právě tohle by bylo poprvé. Vždy jsem to chtěla zkusit, a je mi jasné, že je to individuální, jen mě zajimal i nazor a zkušenost ostatních.

Cituji Obleceni-prodej: Nenosíím, právě tohle by bylo poprvé.

V tom případě by bylo pro tvé dobro navštívit nejdřív optometristu, který zjistí, zda vůbec tvé oči snesou kontaktní čočky, jaké je pro tebe vhodné zakřivení (případně i průměr) a naučí tě čočky nasadit a vyndat.

Reaguji na mishka999:
Aha, to jsem netušila. V našem městě nci moc podobneho není, leda nějaký obchod na brýle, a to nevim, jestli je něco jako očni ... tak si nejsem jista..

Reaguji na panda08:
TO se právě bojím, že tady nenajdu ...

Reaguji na Obleceni-prodej:
Myslím, že dnes už takové prohlídky dělají skoro v každé optice. Ale to se musíš poptat.

arrow
profile_image
Nikississ
od 21. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

1

A taky se musíš naučit čočky nandavat a vyndat.Sama nosím dioptrické a vím, že první nandavání bez dozoru očního bylo docela peklo.Přišla jsem pozdě do školy.-) jInak mám taky hnědý oči a na zkošku jsem si pořídila čočky Dimension, modrý.Na oku mi seděly, ale měla jsem jiný problém.Viděla jsem jakoby přes mlhu, dlouho jsem si na ně zvykala.A bohužel šlo poznat, že to neni moje modrá barva očí.-( Čočka uprostřed byla moc velká, takže tam ta hnědá byla vidět.

arrow
profile_image
Annapru
od 18. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Když jsem si vybírala barevné kontaktní čočky, tak jsem se orientovala podle těchto stránek, z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že fotky nejsou zkreslené a podle filtrů jsem si našla svůj odstín očí a porovnávala barevnou změnu a teď jsem vážně velmi spokojena

arrow
profile_image
viana
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Barevní kontaktní čočky nosím, zkušenosti mám spíše s cooper vision. Model cat je hustej

arrow
profile_image
Kahrohlinka
od 6. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
15    0
Číst hodnocení

holky, můžu se vás zeptat, šly by ty barevné nosit navrch na dioptrické? kdyby byly dioptrické přímo ty barevné,asi by to byla šílená suma.. zajímalo by mě,jestli to jde.. a dyžtak se omlouvám za stupidní dotaz..

Cituji Kahrohlinka: šly by ty barevné nosit navrch na dioptrické?

Není možné v oku nosit dvě čočky.

Cituji Kahrohlinka: kdyby byly dioptrické přímo ty barevné,asi by to byla šílená suma.

Naopak dioptrické barevné bývají mnohdy levnější než nedioptrické. Stačí se podívat na nabídky několika e-shopů.

arrow
profile_image
Kahrohlinka
od 6. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
15    0
Číst hodnocení

Reaguji na mishka999:
ahojky, jojo, jsem tele hrabala jsem se v tom pak na netu asi tři hodiny dipotrické vychází skoro nastejno tak jestli si nakonec koupím (mám modré oči a chtěla bych zkusit hnědé), přidám pak do vedlejší diskuze s fotogalerií fotky..
Reaguji na Obleceni-prodej: mimochodem, když si zadáš tady na omlázku do vyhledávače "barevné čočky fotogalerie", v odkazech budeš mít i diskuzi s fotogalerií, můžeš se tam mrknout, jaké jsou barevné výsledky. Je tam i pár odkazů na další stránky přímo od výrobce, kam lidi přidávali reálné fotky..někde jsou i komentáře.. bohužel jsem teď na jiném pc a adresu mám uloženou tam,takže ti ji sem nemůžu vložit,ale najdeš to určtiě hned..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené