• zobrazeno 887
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 24.9.2015   Naposled upraveno: 6.10.2015 

BB krém Signature wrinkle filler Missha

Velikost
plná
Stav
Použité
cena včetně dopravy
650

Předmět již není v nabídce 

  Důvěryhodný neověřený prodejce
  100 %     pozitivní hodnocení 22    negativní hodnocení 0      Číst hodnocení

  Prodám luxusní BB krém Signature wrinkle filler SPF 37 ,perfektní korejské značky MISSHA. Od této značky jsem měla super BB krém Swirl, ale bohužel už se neprodává. Proto jsem zakoupila tento, ale nesedí mi odstín, navzdory tomu, že oba byly odstín č. 23. Kupovala jsem na e-shopu a holt jsem se netrefila, stává se…

  Tento, který prodávám je světlý s podtónem do béžova, a já potřebuju do žluta vzhledem k mému začervenání obličeje.
  Je jen 2× vyzkoušený, 1× na obličej abych se přesvědčila že ho fakt nedám (a fakt to nejde), a 1× na ruku na toto focení.

  Obecně jsou bb krémy Missha v Česku velmi populární a jedny z nejoblíbenějších pro své pečující a krycí schopnosti.

  Cena v eshopu: 891,–
  Prodávám za 650,– vč. poštovného

  Popis výrobku:

  BB krém Signature wrinkle filler je luxusní BB krém pro ženy středního věku 30+, neboť sestává ze dvou složek: bb krému (béžová složka) a krémem vyplňujícím vrásky a pečujícím o pokožku ženy středního věku.

  Inovační komplex pro ošetření dospělé pokožky je krémem současně proti vráskám, obnovujícím, vyživujícím, make-upovým a ochranným proti slunečním paprskům. Speciálni komponenty (Adenozin a Tokrinyl) ve spojení s komplexem vitamínu E, rostlinnými extrakty a komplexem kožních lipidů, zabezpečují vysokoefektivní péči. Pokožka se nasycuje vláhou a blahodárnými mikroelementy. Povrch pokožky se vyhlazuje, reliéf tváře se zpevňuje, zpomaluje se proces stárnutí. Dokonale rovného pokrytí se dosahuje díky nežné a vzdušné textuře BB krému, a světloodrážející formule dělá pokožku rozzářenou mladostí a svěžestí.

  Podobné nabídky