arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

59

Evik1311
Ahoj, Ty mi snad čteš myšlenky

Cituji Evik1311: Co myslíte, je lepší nechat dysport úplně odeznít, až se vrásky opět objeví, nebo si nechat aplikovat novou dávku,ještě když to jakž takž funguje?

Zrovna jsem se chtěla zeptat na to samé. Poslední "akce" proběhla cca před 5 měsíci a sice pořád o.k., ale už začínám vidět "drobné" nedostatky, tak jsem si říkala, jestli vyrazit preventivně, nebo počkat až botox zcela odezní.

Cituji pumpkin: tak jsem si říkala, jestli vyrazit preventivně, nebo počkat až botox zcela odezní.

Holky, doktor mi rikal, ze jit znovu se ma, kdyz se v opichnute oblasti zacina vracet hybnost svalstva. Tzn. treba kdyz se znovu zacinate trosku mracit apod. Urcite necekat, az pusobeni uplne odezni. Ja teto rady dbam, chodim pravidelne na glabelu uz cca rok (pred mesicem a pul jsem byla poctvrte) a jsem moc spokojena. Jsem "rychlobourac", neboli mam dost rychly metabolismus, ale presto se doba pusobeni prodluzuje a vrasky v teto oblasti jsou nikde .
P.S.: Omluva za chybejici diakritiku, na tomto pocitaci neni ceska klavesnice.

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

59

helena_vildova
Díky . Takže 5 měsíců není moc brzo? Je fakt, že glabela už by zasloužila upraviti .

Cituji pumpkin: Takže 5 měsíců není moc brzo?

Myslím, že to určitě není moc brzo, zvlášť jestli se ti už vrací hybnost. Já byla podruhé už po třech měsících, teď se to prodloužilo na čtyři a něco, tak snad to ještě poroste .

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

59

helena_vildova
Díky Je to jako droga , na hladké čelo se tááááh lehko zvyká. Jen se vždy děsím těch prvních 3 týdnů s oteklýma očima ...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chodím už několik let a intervaly návštěv se prodlužují,nyní jsem ve fázi,kdy to vydrží zruba 9 měsíců a obávám se,že je to maximum.

arrow
profile_image
Effedrin
od 4. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem byla poprvé na botoxu minulý týden v úterý.
Je mi sice teprve 21 let,ale i přesto jsem měla poměrně děsivý vrásky na čele,který mi dávaly zabrat,dost mě trápily,tak jsem si řekla,že na věku nezáleží a jde jen o to,abych byla s sebou spokojená.Doktorka mě pochválila protože prý takový čelo jako mám já neviděla,i se jí to poměrně těžko píchalo a říkala,že na 21 let mám vrásky na čele hluboké a že botox je fajn prevence proti tomu,aby se nadále prohlubovaly.A taky mi říkala,že tím jak jsem mladá,by mi mohl účinek botoxu vydržet i rok a že po každé další aplikaci botoxu se jeho účinek prodlužuje...
Botox je vážně návykovej,takhle krásný čelo jsem neměla nikdy .

pravda byla jsem v unoru prvně píchnout čelo a pujdu zas a až to bude potřeba i jinde a finance to dovolí neváhám
jen mi prosim řekněte co je vlastně ta glabela at nemusim nikde hledat děkuji

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji helhelhel: co je vlastně ta glabela at nemusim nikde hledat děkuji

To jsou ty rýhy mezi obočím(nad kořenem nosu),

Pett
děkuji to jsem vubec nevěděla ale ty zatím nemám a čelíčko mám ted hladké jak dětskou prdílku

arrow
profile_image
Verunka
od 16. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Milá Effedrin, děsí mě když čtu jak si necháte tak v mladém věku píchat do tělo toxický jed. Co chcete dělat ve 40 a výše, přece nemůžete do konce života být závislá na jedovatých injekcích. Podle mě je lepší prevence, já jsem se vždycky o sebe hodně starala používala jsem třeba již v 25 letech tenkrát populární lipozomová séra, všichni mě říkali, že je to zbytečné pleť si zvykne apod. Dnes je mi 45 let a vypadám podstatně mladší. Před 5 měsíci jsem se nechala zlanařit na galvanickou žehličku. Už jsem jí distributorovi hodila na hlavu. Ale dobrá zkušenost, dnes již vím že na elektrucoletí jsou výrobky, které jsou podstatně levnější a musím se přiznat že účinější. Již měsíc mám svůj iontový nástroj krásy, každý večer po odlíčení si zápornými ionty dočistím pleť pak použiji nějakou ampulku + gel (aby to klouzalo) a 3-5 minut zažehluji kladnými ionty pleť. Nejvíc se soustředím na čelo a pod očima. Již po měsíci mi všichni říkají, co dělám že tak dobře vypadám. Přístroj se používá do zásuvky, zatímco neúčinná žehlička na baterky. I to je možná důvod proč nejsou s ní vidět výsledky. Můžu vřele doporučit. Iontový nástroj krásy má i ultrazvuk, chystám se ho použít na podbradek, bříško a nohy s tvarovacími gely na celulitidu. Musím mít ale víc času.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Verunka: Podle mě je lepší prevence

Právě nejlepší prevence je botox. Vrásky se vůbec nevytvoří. Jedovatá dávka je 28 celých balení.
M.

arrow
profile_image
Verunka
od 16. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No nevím, mě upozorňovala kosmetička, že botox by se měl aplikovat max.3x za život, dochází přitom k umrtvování svalů - tím nejsou vrásky. Takže když se svaly umrtví vzhledem k přitažlivosti zemské dochází k postupnému spadávání obličeje, svaly nepracují a obličej postupně klesá. Já bych si to teda nenechala nikdy dát.

Verunka
tohle vypadá jako reklama

arrow
profile_image
Verunka
od 16. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevím reklama na co. Pořád lepší starat se o sebe pečlivě od mládí, používat kvalitní kosmetiku, chodit ke kosmetičce než si nechat do sebe píchat klobásový jed a vypat ztuhle a nehybně. To je ale každýho názor.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené