arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Z parfums.cz mi přišel bronzer Bahama Mama od The Balm. Uvnitř je bronzer špatně vsazený (fotka). U bronzeru za 400 bych podobnou vadu nečekala, protože to není běžné ani u věcí z drogérie za pár korun. Navíc je obal na boku promáčklý. Napadlo mě, jestli bronzer není fake. Chtěla bych se zeptat těch z Vás, které ho mají doma (nebo něco jiného od The Balm), jesli je to balení rovněž divné. Děkuji

To takhle z fotky nepozná nikdo - jdi třeba do Sephory a porovnej to tam, faky od The Balm se od originálů liší tiskem na obalu ( že je tmavší, světlejší, nebo tak ) a pokud nebudeš mít vedle sebe originál a to, co máš ty, tak nikdy nepoznáš, jestli máš fake nebo ne.
Ale zrovna parfums nemá bůhvíjak dobré recenze, no ...

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Za 400 bych nějakou extra kvalitu nečekala a když se podíváš na oficiální stránky a fotografii výrobku, tak to o top kvalitě nesvědčí, protože je pudr také trochu nakřivo. Fake lze snadno poznat podle pigmentace a někdy i parfemace, protože faky většinou strašně smrdí.

http://www.depoisdos40s.com/2014/10/compra-no-alie xpress-comparando-bahama.html

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na dadabus:
Máš pravdu s těma recenzema na parfums. Ty stížnosti se týkají zatím jen parfémů, ale kdo ví. Teď jsem se na to dívala a nestačím žasnout.

Reaguji na Starry_girl:
Děkuji za odkaz, moc jsi mi pomohla! Dle toho porovnání by to měl být originál.
Mně je jako jasné že za 400,- to nebude mít krásný obal jak od Diora, ale takhle špatně udělané nebývají ani produkty za stovku.

Oni Balm přesně takový obaly i vsazení mají, no...

arrow
profile_image
TerezaZ
od 29. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky jsem si tento stejný bronzer před Vánoci kupovala a vzápětí jim ho šla vrátit. Strašně jsem se na něho těšila a když jsem pak do něj hrábla, tak úplně neuvěřitelně prášil. Všude na internetu jsem se dočetla, že práší naprosto minimálně a potvrdila mi to i kámoška, která ho objednávala na oficiálních stránkách. Šla jsem ho teda reklamovat a peníze mi bez řečí vrátili. Myslím totiž, že dobře ví, co prodávají.

Cituji Starry_girl: Za 400 bych nějakou extra kvalitu nečekala

Zrovna od TheBalm obvykle lze čekat kvalitu - pokud to není fake. Nenech se zmást nízkou cenou, někdy ani vysoká cena, ba ani oblíbená značka není zárukou, že ti výrobek sedne - bohužel.

arrow
profile_image
misa4yo
od 10. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holka zlatá, já sem si jednom koupila masku na vlasy z Parfums.cz a byla prošlá! Jo a navíc měla strašně poškrábaný obal a natrženou etiketu, takže je možné, že se to poškodilo při transportu nebo na skladě. Ale nic jsem s tím nedělala, protože ten produkt stál 70 Kč, ale i to jsou peníze, že...

arrow
profile_image
noeud
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na TerezaZ:
Děkuju, že ses podělila o zkušenost. Ten můj bronzer zrovna nepráší, ale půjdu ho vrátit. Může to být stejně tak fake, akorát už tu prášivost výrobce třeba vylepšil. A nezdá se mi moc barva, je taková šedá, jak na zombie ličení. V tutorialech a na fotkách vypadá jinak.Už na parfums nakupovat radši nic nebudu. Kamarádka ten originál kupovala na thebalm.com?

Thebalm.cz asi nejsou oficiální stránky, že? Provozuje to firma mangoinvest, která má v popisu činnosti prodej woodoo panenek a kouzelných přívěšků na klíče

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

No já bych se asi ani nedivila, kdyby to nebyl originál. Byla jsem si v Parfums vyzkoušet všemi tak vychvalovaný Mary Lou Manizer od TheBalm a buď to bylo tím, že do toho všichni šahají a je ten prášek už tak slisovaný a uhlazený, že to nejde nabrat, nebo to prostě mělo pigmentaci nula nula nic. Šmidlala jsem se tam tím horem dolem, nejdřív štětcem, pak prstem, ale nekonal se vůbec žádný lesk ani odraz světla, vůůůůbec nic. Nemohla jsem věřit, že tohle je ten kultovní rozjasňovač a šla pryč. Možná to nebyl originál...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené