Smazat

Bydlí se svou ex a chodí se mnou

Ahoj všem,
zajímalo by mě,co by jste na mém místě dělaly vy...Začalo to skoro klasicky,já zadaná,on zadanej...Jiskřilo to mezi náma,bral mě na večeře apod a zamilovali jsme se.Já se se svým přítelem rozešla a on se slečnou taky.Ale je tady problém,je to už 2 týdny a stále s ním bydlí.Je ze slovenska a nemá tady rodinu,z platu by nájem neutáhla a bla bla bla.Nechci vypadat hnusně,ale stejně mu říkám,at ji prostě sbalí kufry,nebo tam bude bydlet nevím jak dlouho.Sám říká,že to vyřeší co nejdříve,ale že je mu to blbý,nevím jak se k tomu mám stavět?Chvili to beru,ale pak stejně vybuchnu..No a ted jsem ve stádiu,jestli to raději neukončit,čekání se mi nelíbí...děkuju za každou radu
 
arrow
profile_image
Narayan
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Kikulina: děkuji za obohacení slovníku

prosím

arrow
profile_image
Narayan
od 28. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Issabell28: Jako nechápu proč tady zakladatelku "linčujete" za to, že se prostě zamilovala do zadanýho a on do ní?

Skorej chceme len upozorniť, čo všetko je možné,aby tu za 2 týždne nezakladala nové téma o tom, ako jej zlomil srdce.

Ach jo, to je jak to včerejší téma. Já jsem milenka, já jsem se scházela se zadaným chlapem, ale já jsem ta chudinka, které se nejvíc ubližuje.

No to je hezké, ale přijde mi dost sprostý chtít tu ex vyštvat co nejdřív z bytu. Víš, kolik času ji a jeho tenkrát muselo stát, než ten byt zařídili, zabydleli a ty ji chceš hned vyšoupnout a stavět se na její místo. Nehledě na to, že ten tvůj přítel ji nemůže jen tak lehce vymazat ze života, měl ji rád a třeba pořád má.

Reaguji na JančaOcet: Pardon, to byla citace na někoho jiého

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Issabell28: ne nestalo, zadaní mě nikdy - nikdy nezajímali. nejsem taková potvora, abych někomu lezla do zelí. a to jestli se člověk zamiluje dokáže ovlivnit - přece se musíte spolu nejdřív vybavovat , semtam si vyrazit a pak se to stane - ne? jestli tu je teda někdo, kdo se na svojeho podívá a třesky plesky přeskočí jiskra . . . tomuhle nevěřím, přece na pohled nepoznám, že to není nějaký

já zjistit, že mi za manžou pálí takováhle tak dostane prvně přes hubu manža (za to, že je tak blbej) a pak si klidně vyčíhnu tu a s pepřákem v ruce ji klidně vysvětlím, že se určité věci nedělají.

a prosím do mě . . .

Reaguji na kivus: Jj taky tak, ta holka by dostala do huby ještě dřív než manžel, jemu bych udělala dusno asi pěkný, protože moc dobře ví, že tohle nesnesu.

arrow
profile_image
solnyshko
od 26. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kivus: Reaguji na Issabell28: ne nestalo, zadaní mě nikdy - nikdy nezajímali. nejsem taková potvora, abych někomu lezla do zelí. a to jestli se člověk zamiluje dokáže ovlivnit - přece se musíte spolu nejdřív vybavovat , semtam si vyrazit a pak se to stane - ne? jestli tu je teda někdo, kdo se na svojeho podívá a třesky plesky přeskočí jiskra . . . tomuhle nevěřím, přece na pohled nepoznám, že to není nějaký

Nemůžu jinak než souhlasit. Právě jsem se chystala napsat to stejné.

Reaguji na Wild Paula: Kdo hledá, najde

arrow
profile_image
Elli
od 18. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Poradila bych ti, aby sis nezačínala se zadanýma a nebudeš mít takový problémy
Chováš se jako malý dítě, který si dupne a musí být po jeho. Po 14 dnech dělat hysteráky? Divím se, že tě ještě neposlal někam. Vzpamatuj se a buď trochu empatická, jinak se ti to nepodaří dotáhnout do konce.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Adka: Neřekla bych, že je to kasický

To bylo to první co mě napadlo.....

Reaguji na Miinka: Reaguji na kivus: Reaguji na Red_fire:

Naprosto souhlasím. A dodám jediné - je mi upřímně líto jeho ex - přítelkyně.....

Ale jak už bylo řečeno Boží mlýny melou pomalu, ale jistě a já věřím, že na každou s*v... se vaří vodička .

arrow
profile_image
Elli
od 18. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Elli: Vzpamatuj se a buď trochu empatická, jinak se ti to nepodaří dotáhnout do konce.

Nebo do začátku?

arrow
profile_image
kivus
od 27. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gogelka17: je tu hlášku s tou sviní miluju

a to máme zítra zabijačku, takže už se vaří voda i na tu naši

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Uf, připomělo mi to mého ex.
Který taky zřejmě slečně řekl, že už jsme rozejití. Vzal ji domů k nám, když jsem byla o víkendu u našich na návštěvě.
A v neděli jak nepovedená komedie, vášnivý uvítací sex, drahý po sexu odběhl do koupelny, já že natřesu polštář a pod ním naušnice!! Ne pohozené, vystavené, pěkně položené vedle sebe...
(zřejmě už nedokázala čekat a chtěla mi to takhle "povědět" sama)

... takže asi tak z druhé strany...

arrow
profile_image
verula
od 30. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Issabell28: že se prostě zamilovala do zadanýho a on do ní?To se to tady jako nikomu nikdy nestalo nebo co? Srdci se opravdu poručit nedá a pro svoje štěstí půjdu třeba přes mrtvoly.

ešte šťastie, že nie všetci uvažuju ako ty, lebo by neexistovalo žiadne manželstvo/partnerstvo iba vzťahy na pár momentov..

 

Váš příspěvek

Bydlí se svou ex a chodí se mnou

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené