arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky. Zajímalo by mě, jestli to některá z vás má stejně a co s tím. Nevím, jestli to tak mám od mala, nebo to začalo později. ale když si naložím, tak mám tendence vše sníst, a taky, že vše sním, i když třeba už nemůžu a jsem přejedená. Přijde mi, že jím hodně na chuť a jsem schopná sníst třeba 10 plněných knedlíků, zatím co přítel jich sní např. 5. Nebo miluji špagety a sním jich fakt víc, než je zdrávo a jdu si ještě přidat. Nevím, proč to tak mám a dost mi to samotné vadí. Nejhorší je, že dokud vím, že na plotně nebo v lednici ještě je, tak jím a jím, dokud to není snědené. I když jsem už syta, tak na to musím myslet, že bych si ještě dala atd. Třeba chlebu s pomazánkou, která mi chutná, jsem schopná sníst 6 krajíců a ještě bych zvládla po psychické stránce. Jinak podotýkám,že mám něco málo přes 50kg při 170 cm. Takže nejsem nijak obezní, ale taky mě to pak stojí odepírání, protože bych asi vypadala jest tak každý den. máte to někdo stejně?nebo nevíte, jestli to je nějak psychicky dané?pěkně mě to totiž štve....často jsem pak totiž přejedená a nafouklá.

arrow
profile_image
Mireia
od 13. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám to stejně. Kombinované se záchvatovitým přejídáním (asi lehčím, nikdy mi to nikdo nediagnostikoval, ale sama cítím, že to není úplně v pořádku). Jíš před lidmi, nebo sama?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Mireia:

No nedělá mi problém jíst s někým, ale je fakt, že to se pak tolik nepřejím, ať to nevypadá, že jsem nenažraná. spíš ale mám další zlozvyk, a to je jedení u televize a to asi tomu moc neprospívá. práávě- mně to přijde fakt divné a nenormalní, kolik toho sním.

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já to s tou chutí mám taky, ale ještě divnější, ale je to výhoda, že nikdy ne doma to se hlídám, ale jakmile jsem ve společnosti a jsou tam náký dobroty jako na večírku tak taky pořád, žeru i když už nemůžu. Ale když vážíš tolik co řikáš tak bych si s timnedělala hlavu a užívala si to. Blbý je, že se to může projevit na váze pozdějc.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na redmary:

no právě mně to vadí i skrz ten pocit přejezenosti. dámá, nedáma, ale jsem fakt s prominutím přežraná a pak kolikrát i nafouknutá. miluji třeba zeleninové saláty a sním ho tolik, že je mi to trapné mně před sebou samou

arrow
profile_image
Mireia
od 13. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nicolletta: Já bych začala třeba tím, že si řeknu, že si nebudu přidávat - prostě na talíř nachystám třeba velkou porci, ale zařeknu se, že si nepůjdu přidat. Nebo navařím tolik jídla, aby ani moc na přidání nebylo - šlo by to?

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Mireia:

Jj, to by bylo ideální. spíš je problém, že neumím vařit jen opravdu pro dva (pro mě a pro přítele). vařím "pro jistotu" víc vždy. ale jak říkáš, asi budu dělat pro "jistotu" míň naopak. fakt se to musím odnaučit. právě mě napadlo, jestli to opravdu není nějaký psychický um)

arrow
profile_image
Anarion
od 7. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já to mám občas taky tak, hlavně když je venku hnusně, jsem doma a musím dělat něco do školy, ale snažím se vydržet

Reaguji na Nicolletta: Jen si deeej a buď ráda že se ti to nepodepisuje na váze, já bych byla šťastná.
Trapný pocit? proč jestli tě to finančně neomezuje

Já jsem taky někdy snědla 6 bulek s pomazánkou, ale já jsem přibírala narozdíl od tebe, já jsem musela přestat

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že při tvé výšce a váze se tím opravdu zatím nemusíš trápit. Možná máš takovou chuť se přejídat právě proto, že tvé tělo by chtělo mít trochu vyšší váhu

taky jsem žravá, mám co dělat abych se krotila, semtam se nacpu, ...ale i když jím jak mám, mám prostě pořád hlad

arrow
profile_image
kdk80
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

holky s tou žravostí je nás asi víc než dost,dokud nemusíš řešit váhu tak si dej nášup,já nenažraná jsem,ale přibírám takže nemůžu pořád.taky dojídám,a nebo dokonce ujídám kdykoliv jdu kolem té dobroty,já sem čuně neumim se zapřít a říct ne nedám si

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Holky tak moc díky, uklidnily jste mě, že je to vlastně "normalní". no právě já mám takový druh diety, že když se takto napráskám a už vidím, že se cítím "těžká", tak zas pro změnu jsem schopná nejíst vůbec. a když jím pravidelně, jak se říká 5 menších porcí denně, tak to mi přijde, že spíš přibírám, než takto. ale jak tu někdo psal, abych se za pár let nevzbudila z 20kg navíc)

Já myslím, že problém máš v základu se skladbou Tvého jídelníčku. Knedlíky, špagety a chleby s pomazánkou opravdu nejsou kvalitní vyvážená strava. Zřejmě tvému tělu chybí bílkoviny, maso, vejce atd. Tělo Ti dává tím hladem signál, že mu některé důležité živiny jako bílkoviny chybí.

Nastuduj si jak má být složená strava, aby byla vyvážená. Když budeš mít dostatek bílkovin,, tak se ty chutě určitě upraví. Je dobré druhy masa prostřídat , kuře, krúta, hovězí, libové vepřové, rybu aspoň občas... K tomu vždy zeleninku, sezónní druhy nejlépe. Z příloh jsou skvělé brambory.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Sizie:

já jsem zrovna napsala jídla, u kterých to hlavně dělám, ale denně jím ovoce, zeleninu a to kuřecí, často jím ryby a právě mi chutnají většinou zdravá jídla (a chleba s pomazánkou ). ale určitě máš pravdu, že to nemám vyvážené, protože jsem před rokem přestala jest vepřové, hovězí, tak je možné, že to pocituji. ale přejídala jsem se i před tím. určitě v tom hraje roli i ta nepravidelnost v stravování a jedno s druhým.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené