• zobrazeno 520
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 31.10.2014   Naposled upraveno: 4.11.2014 

Čistič pleti

Velikost
Stav
Použité
cena včetně dopravy
500
původně 689 Kč

Předmět již není v nabídce 

  Důvěryhodný neověřený prodejce
  matype23  | 
  100 %     pozitivní hodnocení 34    negativní hodnocení 0      Číst hodnocení

  Prodám max 2x použitý čištiš plati. PC 1200kč

  Přístroj je určen pro masáž obličeje pomocí ultrazvuku. Udržuje pokožku hebkou a svěží. Přístroj není určen pro modifikaci fyziologických procesů, vadu v lidském organismu neodstraňuje. Nejedná se o zdravotnický prostředek.

  Kosmetický pomocník SkinCleaner je malý ruční přístroj, jehož napájení je zajištěno dobíjecí baterií, takže je velmi praktický i pro užití mimo domov. Používání přístroje je velice snadné a naprosto bezpečné.

  Pleť je součást našeho těla jako každá jiná, a proto jí musíme věnovat dostatečné množství péče, abychom zabránili jejímu předčasnému opotřebení a zašlému vzezření. Protože kdo by si nepřál krásný a mladistvý vzhled, který má dnes mnohem větší význam a cenu, než si sami přiznáváme?

  Zašedlou barvu a unavený výraz obličeje způsobují především nečistoty uloženy hluboko pod kožní škárou. A právě tyto nečistoty neodstraníme pouhými kosmetickými přípravky a krémy, protože ty čistí pleť pouze povrchově, avšak naše pokroková technologie si s tímto problémem snadno poradila.

  Základní informace:

  Vysokofrekvenční vibrační pulsy s rychlostí 25 000 impulsů za vteřinu.
  Bezpečné a velice jednoduché používání.
  Hloubkové čistění pleti.
  Jemná masáž pokožky.
  Ochranný automatický časovač nastavený na dobu 10-ti minut.
  Aktivace metabolismu pleti.
  Zajištění pravidelného přísunu živin a vody.
  Funkce peelingu a kompletní regenerace pokožky.
  Zlepšení celkové kvality pleti.
  Odstranění podkožního mazu.
  Prevence proti akné.
  Ochrana před předčasným stárnutím.
  Specifikace:

  Ultrazvukový čistič pleti SkinCleaner je speciálně navržen tak, aby byl dostatečně účinný a přesto šetrný k pleti. Kosmetický čistič pletiSkinCleaner pracuje na principu velice jemných vysokofrekvenčních vibrací, které jsou generované s rychlostí 25 000 impulsů za vteřinu. Tyto vibrace jemně masírují pleť a přitom se dostávají hluboko do kožní škáry, kde odstraňují uložené nečistoty a intenzivně regenerují pokožku do hloubky, která poté vypadá svěže a zdravě. Ultrazvukový čistič pletiSkinCleaner je s úspěchem používán jak v profesionálních kosmetických salónech tak v jednotlivých domácnostech.

  Samotná masáž navrací pokožce její přirozenou mladistvou pružnost a pomáhá jí předejít předčasnému stárnutí. Kosmetický pomocníkSkinCleaner zároveň aktivuje metabolismus pleti, její prokrvení a současně umožňuje snazší přísun živin a vody do nitra pokožky takže pleť se stává dokonale hydratovanou a jemnou. Ultrazvukový čistič také odstraňuje povrchové odumřelé buňky (tj. tzv. peeling) a poskytuje kompletní regeneraci kůže.

  Neposlední užitečná vlastnost kosmetického přístroje SkinCleaner je prevence proti akné a celkové zlepšování kvality pleti. Protože právě přístroj SkinCleaner umožňuje postupné odstraňování podkožního mazu a tudíž i skutečnou příčinu vzniku akné.

  Před prvním použitím přístroje si prosím pečlivě přečtěte tento návod a poté jej uschovejte pro možnost dalšího nahlédnutí.
  Pokud je přístroj používán v blízkosti dětí, dětmi samotnými, postiženými nebo nevidomými osobami, je třeba zajistit dohled zodpovědnou osobou.
  Nikdy nenechte ultrazvukový čistič působit na jednom místě déle jak 3 vteřiny.
  Na přístroji nikdy nestavějte těžké předměty a vyvarujte se pádu přístroje na zem.
  Přístroj v žádném případě nepoužívejte, pokud pracuje nesprávně nebo je nějakým způsobem poškozen.
  Zařízení nesmí být používáno ve vodě nebo vlhkém prostředí.
  Přístroj nikdy nerozebírejte nebo se sami nesnažte o jeho opravu, mohlo by dojít k poškození vašeho zdraví.
  Pokud zjistíte na přístroji jakékoli poškození nebo přístroj pracuje nesprávně, neprodleně kontaktujte servisní centrum.
  Zařízení čistěte pouze suchým měkkým hadříkem. Nikdy nepoužívejte vodu ani jiné čistící prostředky.
  Přístroj nikdy nevkládejte do vody nebo jiných roztoků a také jej nikdy nenechávejte na místech, odkud by mohl snadno spadnout.
  Nikdy neomotávejte elektrický kabel okolo dobíjecího adaptéru a také dobíjecí adaptér neodpojujte z elektrické zásuvky pouhým držením za elektrický kabel.
  Přístroj uchovávejte na suchém a chladném místě.
  Technické údaje

  Napájecí adaptér: Vstup: AC 230V / 50Hz
  Výstup: DC 6.2V / 500mA
  Maximální spotřeba: 1.2W ± 10%
  Rychlost ultrazvukových impulsů: 25 000 impulsů / vteřinu

  Podobné nabídky