Tekutý lifting vs. Chirurgický facelift – které ošetření zvolit?

Tekutý lifting vs. Chirurgický facelift – které ošetření zvolit?Toužíte vypadat o pár let mladší? V případě, že je Vám mezi 35–60 lety, nabízí se Vám celá řada estetických ošetření. Vhodnost těchto zákroků je ovlivněna především kvalitou kůže, hloubce a rozsahu vrásek. My se dnes spolu podíváme, jaké výhody a nevýhody přináší tekutý lifting a chirurgický lifting.

Tekutý lifting je ošetření, při kterém injekčně aplikujeme tzv. dermální výplně do kůže, nebo i pod kůži. Dermální výplň má podobu čirého gelu kyseliny hyaluronové. Tato kyselina je tělu vlastní látka. V závislosti na ošetřované oblasti (obličej, krk, dekolt, ruce) a hloubce vrásek, se používají výplně s různou hustotou. Zatímco na hlubší vrásky jsou používány výplně s větší hustotou, na ty jemnější pak výplně řidší. Gelem kyseliny hyaluronové se vyplňují nejen vrásky ale i dodává objem do určitých partií obličeje, většinou do oblasti tváří, lícních kostí, brady. Dodáním objemu do těchto částí dosáhneme vypnutí povolené kůže a celkového liftingu obličeje. Tekutý lifting je nechirugické řešení a v případě, že jej provádí zkušený dermatolog, pacient při zákroku necítí bolest. Chirurgický facelift je zákrok, během kterého dochází k chirurgickému odstranění převislé kůže, a následnému vypnutí a sešití v oblasti u spánků a uší. Jedná se o zákrok prováděný v narkóze s dobou rekonvalescence 2-3 týdny. V případě, že zákrok provádí zkušený plastický chirurg, jsou jizvy běžným pohledem téměř neviditelné. 

img

BRANDEIS CLINIC, s.r.o.

Zatímco v případě tekutého liftingu dochází postupně ke vstřebání výplní, u chirurgického faceliftu je tento výsledek víceméně trvalý. Tímto jsme částečně zodpověděli i často kladenou otázku „jak dlouho vydrží efekt ošetření“. V případě tekutého liftingu je to 12–18 měsíců, u chirugického faceliftu je to v průměru 8 – 10 let. 

Cena zákroku se v případě tekutého liftingu liší v závislosti na množství použitých výplní. Zatímco u ošetření pleti s jemnými vráskami se cena zákroku pohybuje kolem 5000 Kč – 10 000 Kč, u obličeje s povislou kůži a hlubokými vráskami může cena činit cca 30 000 Kč. Na druhou stranu, cena chirurgického faceliftu se pohybuje se kolem 60 000 Kč – 120 000 Kč. 

Z výše uvedeného tedy vyplývá, že pokud máte v obličeji jemné vrásky a mírně povolenou kůži je pro Vás vhodnější tekutý lifting. V případě, že máte v obličeji velmi povislou kůži, lze sice tekutý lifting aplikovat, jeho cena však výrazně roste z důvodu nutnosti použití většího množství výplní. A právě v tomto případě je již vhodné zvážit možnost chirurgického faceliftu, který povislou kůži řeší jednorázově a na dlouhou dobu. 

Podívejte se na proměnu paní Jany za pomoci tekutého liftingu


Připraveno ve spolupráci s Brandeis Clinic, klinikou laserové a korektivní dermatologie v Praze. V případě zájmu o více informací k tekutému liftingu, chirurgickému faceliftu či zájmu o konzultaci vhodnosti zákroků ve Vašem případě, kontaktujte kliniku prostřednictvím formuláře na této stránce



Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.


Mohlo by vás také zajímat


NOVÉ
Jarní zázrak jménem FIALKA

Jarní zázrak jménem FIALKA

Kosmetika

Přivítejte jaro a oslavte sté výročí První republiky s malými domácími lázněmi.

NEJČTENĚJŠÍ TIPY A TRIKY
4 podzimní beauty trendy

4 podzimní beauty trendy

Kosmetika

Kosmetické trendy se mění rychlostí blesku, prozradíme vám, které jsou teď na podzim velkým hitem a stojí za to, je vyzkoušet.



NOVÉ
Lednice na splátky vás může dostat do dluhů

Lednice na splátky vás může dostat do dluhů

Životní styl

Chybí-li vám peníze, pak nákup na splátky může přijít vhod. Avšak nenechte se zmást, u splátkového prodeje se rozhodně nejedná o vstřícný krok obchodníka. Ten doplňkovou službu nabízí pouze za účelem zvýšení zisků. Co to vlastně nákup na splátky je? Komu při něm dlužíte? A proč i nákup na splátky bez navýšení je rizikem?