Smazat

Co dělat, aby mě nebral jako samozřejmost

Jak zařídit, aby mě přestal brát jako samozřejmost a začal si mě zase trochu hledět - neděkuje, nechová se už tak hezky jako dřív a řeším podle něho pitomosti...

Ahoj,

chodím s přítelem asi rok a půl a celou dobu spolu také bydlíme. Asi není nic zvláštního, že mě v poslední době začal přítel brát tak trochu jako samozřejmost. Abych to vysvětlila – podnikáme spolu opravdu hodně věcí, máme spoustu zážitků – jezdíme na kole, hrajeme badminton, chodíme plavat, do kina, na výstavy, na výlety na koncerty, na chalupu, někdy na obědy, bavíme se, takže tam problém není. Ten vidím spíše v jeho změně chování – já byla před vztahem s ním asi dva roky sama a byla jsem spíš večírkový typ, hodně jsem se bavila, klasika svobodného života Za dobu, co s ním chodím, se mi trochu změnily priority. Rozhodně nejsem domácí puťka, užívám si stále, ale žádné divoké večírky sama už nepodnikám Strašně mě chytlo vaření a pečení, takže když je čas a jsme doma nebo na chalupě, tak si hledám recepty a peču a vařím co to dá. Dřív můj přítel poměrně hodně žárlil a vlastně skoro celý první rok jsem řešila, jak to trochu „uklidnit“. Mám ale pocit, že jsem to uklidnila až moc. Potřebuju ho trochu pošoupnout, aby se začal zase snažit… Teď o víkendu si třeba „objednal“ bábovku, a jak ji tak jedl, ani ho nenapadlo poděkovat, pochválit ji (a že byla opravdu excelentní) nebo vůbec něco k tomu říct. Já už to večer nevydržela a něco jsem mu řekla já a dozvěděla jsem se, že nevidí důvod, proč by mi měl děkovat, že mi přece nebude děkovat za každou pitomost… A takový má teď přístup ke spoustě věcem. Chtěla bych, aby se vrátila ta určitá něžnost, aby si vážil nejenom mě, ale i věcí, které dělám (a nemusela bych), abych prostě měla pocit, že jsem milovaná, doceněná, určitě víte, co tím myslím…. Podotýkám, je to puntičkář ujetej na pořádek, takže s domácíma pracema a podobně pomáhá, kromě toho mého subjektivního pocitu s ním není žádný problém, ale ten pocit je pro mě důležitý… S přítelem jsem to řešila, samozřejmě mi bylo řečeno, že přece vím, že mě miluje, že řeším hovadiny atd... Poradíte prosím, co s tím?
 
 

Váš příspěvek

Co dělat, aby mě nebral jako samozřejmost

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené