arrow
profile_image
australan
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Konec.
Ve středu sem se dozvěděl zajímavou informaci a teprve dneska se probudil s luxusní kocovinou...
Už nejsem ani naštvanej. Spíš smutnej...
Chci vám všem poděkovat za rady a za pomoc. Bohužel, bejvalka u mě skončila. Neříkám, že na pořád, ale na nějakou dobu určitě..
Dva roky mi nedokázala říct, že se opila a skončila v posteli se spolužákem. Věděli to všichni lidi kolem ní. Možná to byl důvod, proč mě nikdy nebrala mezi svoje kamarády.
Nejlepší na tom je, že její současný přítel se mi smál, jakej sem vůl, že to nevím. Pokud udělá něco podobnýho, tak se teď budu smát JÁ!
Pořád mi píše, posílá odkazy na písničky, omlouvá se. Upřímně?! V tuhle chvíli o to nestojím.
Dozvědět se to od ex jejího současnýho přítele pro mě taky nebylo nejpříjemnější.
Uvidíme, jak to dopadne, každopádně nedokážu být ani kamarád s někým, kdo se dva roky schovával před pravdou!

arrow
profile_image
GiaGia
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moc mě to mrzí, asi jsi jí ty a vše, co jsi jí dával, nebylo dost dobré. Však ona si na tebe a na tvé chování jednou vzpomene, až jí někdo udělá to, co ona tobě, bude ještě litovat, že tě opustila. Asi prostě stále hledala něco lepšího, ty jsi byl dočasné řešení. Fakt si zasloužíš někoho mnohem lepšího a vím, že ji najdeš, škoda, že to nechceš zkusit s tou jeho ex. A na nějaké pomáhání své ex se vykašli, ona si to fakt nezaslouží, sama pro tebe nic moc nikdy neudělala a ještě tě podvádí a podváděla, maximálně to přátelství, ale já bych se ani přátelit s někým takovým nedokázala. Já si totiž myslím, že i kdyby jste se k sobě vrátili, pravděpodobně by to časem bylo stejné a nejspíš by tě zase podvedla. Určitě se nemusíš nějak za sebe stydět, nebo se cítit trapně, to by se měla spíš ona...a že se ti ten její nový vysmíval? Aby taky sám tak nedopadl...pak ho ten humor přejde, měl by se vysmát spíš jí, že nedokáže být věrná a říct věci na rovinu. Ty jsi se celou dobu vašeho vztahu choval krásně, takže na nějaký jeho výsměch kašli a na ostatní taky....nemáš se za co stydět či omlouvat, nic špatného jsi neudělal, jen jsi jí prostě věřil...

arrow
profile_image
australan
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji GiaGia: maximálně to přátelství, ale já bych se ani přátelit s někým takovým nedokázala

Nemůžu se přátelit s někým, koho pořád tak nějak chci... zklamala mě, ale stejně jí mám pořád rád...

Cituji GiaGia: Ty jsi se celou dobu vašeho vztahu choval krásně

Nemyslím, že bych se choval zrovna ukázkově, ale nikdy sem snad neudělal nic, co by nějak závažně ovlivnilo náš vztah.

Minulou sobotu se ještě snažila komunikovat. V neděli byla s tím svým na lyžích a v pondělí se najednou začala chovat nějak naštvaně. Od tý doby jsme si s ní nepsal.

Chce jít někam na kafe, vyříkat si nějaký věci.

Bohužel jsem udělal zásadní chybu. Když jsme si psali o tý "nevěře", tak jsem napsal, že pokud se k sobě někdy vrátíme, tak začneme s čistým štítem. Napsala "tak jo".
Štve mě to, ona ví, že jsem na ní naštvanej, ale zároveň sem jí dal najevo, že o ní pořád stojím.

tak jsem přelouskala celý příběh a zdravím tě, australane, chci říct,že naprosto souhlasím s radami GiaGia, myslela to fakt dobře a i když vím,že je to těžké, měl bys na ní být "drsnější", celé to na mě působí tak,že tě má opravdu jen v záloze,že se má s tebou dobře a nechce o to přijít,ale jako s partnerem s tebou moc nepočítá, prostě se mi zdá,že tě jen využívá...je jasný,že ji hájíš,protože ji máš rád,ale až tě to přejde,tak to taky uvidíš bez růžových brýlí, myslím,že takový člověk ti za to fakt nestojí, myslím,že tě docela ponížila a že bys jí už neměl dávat šanci,alespon ne v nejbližší budoucnosti,protože jedině tak máte vůbec nějakou šanci,že by vám to mohlo někdy fungovat (což já bych tedy už na tvém místě nechtěla,ale každý svého štěstí strůjcem)....

Cituji australan: Štve mě to, ona ví, že jsem na ní naštvanej, ale zároveň sem jí dal najevo, že o ní pořád stojím.

Cituji australan: Bohužel jsem udělal zásadní chybu

to byla fakt chyba, dokud tě má v záloze, nic se nezmění,věř tomu

arrow
profile_image
australan
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Možná bych to tak neřešil, kdybych se na mě od jejich kamarádů nevalili informace typu, že je to jenom otázka času, než jim to dojde, on už vidí problémy vztahu na dálku, on říká, že s jeho bejvalkou to bylo lepší v posteli, atd atd...
A říkají to jeho nejlepší kamarádi, takže mi to nepřijde jako nepodložený kecy...
Ale jenom oni dva ví, jak to mezi nima je...

australan
já tě chápu,ale nemyslím si,že je dobrý, abys jí byl hned při ruce, až se on na ni vykašle, to ničemu nepomůže...nakonec vidíš sám, že třeba ten jejich vztah není taková pohádka a ona s ním přesto evidentně chce být, tys na ní byl hodný,dával jí dárky a ona tě za to podváděla.Já si myslím,že by ses měl ted soustředit na sebe a na svůj život a ne na její vztah a na to kafe bych fakt nechodila, dopadne to tak,že tě zase dostane tam,kde tě chce mít, ty z toho budeš zmatený (protože ona tě zase bude ujištovat,jak tě má ráda,třeba má,ale jinak než ty ji) a ona spokojená,že až jí to nevyjde,tak se vrátí k tobě...
Věř mi,že ženský prostě od přírody přitahují takové ty typy "hajzlíků", takže když ji v tom nenecháš vykoupat a budeš jako "hodný pejsek", tak spolu nikdy nebudete mít rovnocenný vztah a trápit se budeš ty, protože ona bude tvé dobroty využívat. Jasně, neznám ji ani tebe,ale vážně to tak vypadá a taky to vypadá,že se ji snažíš hájit,i když bys neměl,ale to se dá pochopit,když ji zřejmě pořád miluješ.

arrow
profile_image
australan
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že se má ex rozhodla udělat tlustou čáru.
Napsala mi, že u ní mám ještě boxerky a telefon. Naopak po mně chce jednu knížku a nějaký cd, co mi kdysi půjčovala...

arrow
profile_image
GiaGia
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já souhlasím zase s irindou, celkem dost jsi to pokazil, dal jsi najevo, že jsi poslušný pejsek a že i když ti bude v budoucnu nevěrná třeba milionkrát, tak stejně pro tebe bude mít vždy čistý štít, takhle ona nad tebou bude mít vždy navrch a to nevěstí nic dobrého. Současně jsi se tím vzdálil i od toho, aby jsi byl taky tak trochu hajzlík a jsi opět jen náhrada. Hmm, klidně na ni dál čekej, ale pokud nezměníš svůj přístup, tak ji nikdy přitahovat nebudeš, má tě jistého a to ji nepřitahuje, jeho má stále tak trochu nejistého a přes všechny problémy ho chce, protože on by jí nic takového jako ty neodpustil. On jí asi řekl, ať s tebou přestane komunikovat, protože nechce být za paroháče a ona ho na slovo poslouchá. Je škoda, že celá tvá taktika nezájmu teď vyšla nazmar....

arrow
profile_image
LauraT
od 15. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji australan: Myslím, že se má ex rozhodla udělat tlustou čáru.
Napsala mi, že u ní mám ještě boxerky a telefon. Naopak po mně chce jednu knížku a nějaký cd, co mi kdysi půjčovala...

Podle mě sonduje, jak se k tomu postavíš, jak budeš reagovat. Pošli jí ty věci po někom známém a vzkaž jí, ať ty Tvé věci klidně vyhodí, že v nejbližší době stejně nemáš čas se pro ně stavit

arrow
profile_image
Michaela99
od 24. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

je to hloupost!kamaradit se po rozchodu je hloupost to nefunguje jen opravdu vyjmečně.

arrow
profile_image
australan
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Michaela99: kamaradit se po rozchodu je hloupost to nefunguje jen opravdu vyjmečně.

Tak třeba jejímu přítelovi a jeho bejvalce to funguje. Chodí spolu ven, píšou si, povídají si.

Včera jsem udělal školáckou chybu, když jsem se po delší době podíval na její profil na facebooku. Nepoznávám jí.

Cituji Michaela99: je to hloupost!kamaradit se po rozchodu je hloupost to nefunguje jen opravdu vyjmečně

tak to si zas nemyslím,ale pravda je,že to asi funguje jen vyjímečně, nicméně, mým nejlepším kamrádem je člověk,se kterým jsem chodila 7 let, po rozchodu jsem se asi rok pořádně nebavili a pak jsme zjistili,že jsme na sebe hrozně zvyklí a že se prostě bavit chceme, protože si moc rozumíme,ted je jako můj brácha a byli jsme si na svatbách za svědky,už jsem to někde psala, ale též si myslím,že je to vyjímečná situace a hlavně to chce dát tomu čas,to přátelství bezprostředně po rozchodu nefunguje

Cituji australan: Včera jsem udělal školáckou chybu, když jsem se po delší době podíval na její profil na facebooku. Nepoznávám jí.

proč by ses nepodíval,na tom zas tak moc není,ne......hlavně jí ale nic nepiš a nekontaktuj ji, já vím,že to jde těžko,ale fakt je evidetní,že ona váš vztah brala jinak a ted má někoho jiného a nemá zájem,tak se na ni už vykašli, věnuj se sobě a svému životu, uvidíš,že přijde něco lepšího,až to budeš nějméně čekat A přeju ti hodně štěstí a někoho,kdo si tě zaslouží.

arrow
profile_image
australan
od 10. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji irinda: hlavně jí ale nic nepiš a nekontaktuj ji, já vím,že to jde těžko

Tohle mi jde lehko, nemám chuť se s ní bavit, dokud je s ním. Nebo aspoň teď to nejde? O čem bychom se bavili? O sexu? To nejde. O sportu? Když byla se mnou, tak nechtěla nic dělat, najednou se z ní stala "obrovská" sportovkyně. O tom, jak se máme? Nemám chuť poslouchat ty její zamilovaný kecy.
A říkat jí, ať se ke mně vrátí, že jí miluju, že jí chci zpátky, atd? Mám svojí hrdost. Chci jí zpátky! Ale ne za každou cenu.
Ona ví, co u mě měla. A nejen po finanční stránce. Buď jí to nestačilo, nebo si toho nevážila. Každopádně chtěla něco jinýho.

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji australan: Ona ví, co u mě měla. A nejen po finanční stránce. Buď jí to nestačilo, nebo si toho nevážila. Každopádně chtěla něco jinýho.

Víš, tohle je úplně normální a přirozená věc...Já jsem měla přítele, který byl pozorný, úžasný snad ve všem, ani z budoucnosti jsem neměla strach, bylo mi s ním dobře.. Potom jsem ale potkala někoho jiného, u koho jsem od začátku cítila, že to je ono. No a po nějaké době jsem se rozešla s ex a teď jsem s tím druhým. Sice nemá ty kvality, co měl můj bývalý přítel, ale je mi s ním hrozně fajn, nenudím se s ním a v tom vztahu je něco s velkým ň Rozumově to nezdůvodním. Tak se s tím prostě smiř, že ačkoliv objektivně jsi lepší, on má něco, co jí nejspíš ve vztahu s tebou chybělo. Myslím, že nejlíp bys udělal, kdybys to prostě vzdal a žil si svůj život

arrow
profile_image
GiaGia
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych se přes to být tebou taky snažila přenést, chápu, že tě to asi bolí, že on je pro ni lepší a má ho radši, chce s ním být, ale tak to prostě je a musíš se s tím smířit, prostě někteří lidé se k sobě hodí víc a jiní míň...ber to tak, že i ty najdeš někoho, kdo tě bude tak moc chtít jako ona jeho a ty budeš chtít ji. Já být tebou, tak jí to přeju, já když jsem měla někoho opravdu ráda a on se se mnou rozešel a chtěl jinou, tak jsem si říkala, že aspoň on je šťastný a že mu v tom nebudu bránit. Na tebe taky někde někdo čeká, i když se k ní vrátíš, myslím, že pro ni budeš ještě něco míň než předtím, bude tě už stále porovnávat s ním a vzpomínat na něj a hledat znovu někoho takového. Přej jí to, držet u sebe někoho pomocí dárků, nátlaku, nebo proto, že zrovna nemá někoho lepšího je nanic, ona s tebou tolik šťastná jako s ním stejně asi nikdy nebude, být tebou najdu si někoho jiného, kdo tě bude chtít a bude s tebou šťastný tak jako ona s ním. Je to těžký, že pro někoho nejsi na prvním místě, ale musíš to brát tak, že pro někoho jiného na prvním místě budeš....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené