arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, za 14 dní jdu na modelaci k Dr.Doležalovi (Praha), v den nástupu je operace, druhý den domů, když to všechno půjde dobře. Jak moc jste se balily? Co jste si vzaly? A jak jsou tam pokoje apod? Děkuji za info. Hezký den.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, vezmi si knížku na dlouhé čekání, kartáček s pastou a čisté kalhotky a ponožky na druhýden. Dostaneš tam noční košili i župan, jíst se před operací stejně nesmí a po ní nebudeš mít na jídlo pomyšlení. Nezapomeň si hlavně obléknout propínací košili nebo prostě něco, co nebudeš muset přetahovat přes hlavu, a přijeď nenalíčená. I takovou borku jsme tam měli, že se musela odličovat půl hodiny, než ji vzali na sál

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Easyway: Děkuji. Čeká se? Jak to tam je s tím nástupem? Přijdu ráno a během dne jdu dle jejich plánu? A prosimtě, co pokoje, nějak z fotek jsem nevypozorovala, jak to tam je, vyfoceny samé jednopokoje? Jo, přijdu nenamalovaná, ač to je pro mě největší problém, haha

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Thami: Já jsem čekala asi 4 hodiny, ale byli trochu ve skluzu, nástup jsem měla v 11, jiné holky tam byly už od rána. Dostala jsem Lexaurin a koukala se v TV na Simpsonovy, bylo mi báááječně Pokojíky jsou moc hezké jednolůžkové s koupelnou. Já jsem celou noc po operaci zvracela a sestřičky se o mě krásně staraly. V tomto jim nemůžu nic vytknout.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Easyway: Tak mi volali a také mám nástup v 11. A jak jsi prosimtě "vypadala" ten druhý den? Dá se tedy v klidu dorazit domu a doma se natáhnout? Díky moc za odpovědi.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Thami: Reaguji na Easyway: Tak mi volali a také mám nástup v 11. A jak jsi prosimtě "vypadala" ten druhý den? Dá se tedy v klidu dorazit domu a doma se natáhnout? Díky moc za odpovědi.

Nic jiného než dojet domů a natáhnout se nezvládneš Měla jsem problém si zapnout pás u auta, musel mi pomoci manžel. Za tři dny už jsem ale vařila a trochu uklízela.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Easyway: děkuji za info. Už to mám za sebou a vše proběhlo bez sebemenší chybičky. Kdyby mě v noci po operaci nebolely záda, jako by se nic nedělo. Domů jsem dojela dobře a normálně funguji. V Po jdu na kontrolu a nemůžu se dočkat, až je rozbalí. Ještě jednou díky

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Thami: Super tak ať jde nadále vše hladce

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené