Smazat

Dala jsem se nejlepšímu kamarádovi a teď toho lituju

Kamarád mi moc pomohl po mém rozchodu s přítelem. Trávili jsme spolu spoustu času a skutečně jsme se měli rádi, ale po tom, co jsme se spolu vyspali, jakoby náš vztah ochladl.

Rozešla jsem se s přítelem po 6letém vztahu a nesla to velmi špatně. Kamarád z dětství, kterého jsem dlouhé roky neviděla protože jsme každý žili na druhém konci republiky, mi pomohl. Od chvíle co jsem se nastěhovala zpět do města odkud pocházím, jsme se viděli každý den, psali jsme si, volal mi jen tak, jezdili jsme spolu na výlety. Neviděla jsem za tím nic jiného než to, že jsme čistými přáteli. Po půlroku jsem ale udělala chybu - nějak se nám jeden večer zvrtl a vyspala jsem se s ním. Od té doby ještě párkrát, protože se mi to opravdu líbilo, ale potom jsem nějak prozřela a přišlo mi to špatné. Sice tvrdí, že se nic mezi námi nezměnilo a nezmění, že mě má rád a záleží mu na mě, ale já mám pořád pocit, že je to mezi námi chladnější. Sice si píšeme každý den, ale už to prostě není jako dřív. Ven chodíme méně častěji, a připadá mi uzavřenější. Vím ale zároveň, že to není kluk který by od holky chtěl jen to jedno a pak už by pro něj nic neznamenala. Nechci s ním už mít sex, ale taky o něj nechci přijít jako o kamaráda, protože ho mám skutečně ráda. Věřím mu, ale bojím se že když mu řeknu co si myslím a zeptám se ho jak to vidí on, tak mi řekne jen to, co si myslí že chci slyšet. Je mi z celé situace špatně a nejraději bych se vrátila zpátky v čase, do doby, než se to celé stalo. Co by jste v mé situaci dělaly vy?
 
arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je těžký... opravdové přátelství mezi opačným pohlavím je celkem dost křehká věc. Může být nade všechna přátelství, žádné s kámoškama ho třeba nepředčí, ale jakmile se do toho zaplete cit z některé strany nebo nedej bože sex, je to prů.er. Mně se tohle taky stalo, s nejlepším kamarádem jsme spolu začali před nějakými 10 lety chodit, ale nebylo to ono a já to ukončila. Pořád jsme dobří kamarádi, říkám mu ty nejintimnější věci a všechno to, co neví nikdo jiný, vím, že je to u něj v bezpečí a že má objektivní "chlapský" názory, ale pořád tak nějak cítím něco ve vzduchu a když je náhodou lehce přiopilý, mám pocit, že by se po mně nejraději začal sápat Takže omezuju kontakt spíš na každodenní psaní než mluvení Řekla bych, že v tvém případě ukáže čas, co s tím. Každopádně pokud ty jseš si jistá, že s ním nechceš žádný vztah, dej si pozor, abys mu nedala byť jen sebemenší naději. Ať nejlépe hned ví na čem je. Sice toho moc nepíšeš, ale připadá mi, že by do tebe klidně mohl být zamilovaný.

arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji vilima: Sice toho moc nepíšeš, ale připadá mi, že by do tebe klidně mohl být zamilovaný.

Totéž napadlo mě. Blízké přátelství mezi mužem a ženou je velmi vzácný jev, navíc když se s tebou chtěl vídat každý den...

Myslím, že je do Tebe zamilovaný, proto ta odtažitost z jeho strany. Jestli Ty ho nechceš, tak tomu dej čas, pro něj to je těžké.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ničeho nelituj. Neřeš to nijak, ono se o vyřeší samo. Myslím, že je zamilovaný. Možná kamarád ani nikdy nebyl, jen zakuklený nápadník. No a co. Nic zlého si neudělala.

No a nesnažil se pak tě nějak "ukecat" na vztah, nebo tak ? Nebo´s mu rovnou řekla, že jej nechceš ?

Cituji LaArdilla: Myslím, že je do Tebe zamilovaný, proto ta odtažitost z jeho strany. Jestli Ty ho nechceš, tak tomu dej čas, pro něj to je těžké.

Zcela souhlasím.

arrow
profile_image
Klenot Eskortová
od 11. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak jasně že to nebude úplně stejný jako předtím ale pokud na to oba máte tak přáteli zůstat můžete. záleží na lidech.. Píšeš že se ti to líbilo a užívala sis to, tak to ber tak že to bylo příjemný a zbytečně moc nad tím nepřemýšlej

Co by podle tebe měl delat, aby jsi neměla pocit ochladnuti? Vždyť té chce videt, píšete si...take si myslim, ze chce vztah a po tom, co jsi mu třeba řekla o ex a po tom tvém zklamaní z toho vztahu té asi nechce tlačit a ty jo beres jako tu berlíčku?

arrow
profile_image
MySelf2
od 18. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nikoho jako berličku neberu. Mám ho ráda, neskutečně ráda, jen se na vztah ještě necítím. S tím, že by se do mě zamiloval, bych to tak růžově neviděla-spíš mám jen pocit že teď taky neví jak z toho ven. Snad se mi jej podaří brzy připravit na vážný rozhovor, i když jak už jsem psala, se bojím že mi řekne jen to co si myslí že chci slyšet.

Tak si to s nim normálně vyříkej, jak to cítíš a neřeš to. Z chlapa si berlíčku na vztahy neuděláš. Bud se s někým kamarádim a nebo s nim spím. Ja s kamarády nespim, tak to nemusím resit a oni múzou jen poslouchat na problemy se vztahy je dobra kámoška. Jsou to přeci jen chlapi.

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji EleanorWoods: na problemy se vztahy je dobra kámoška. Jsou to přeci jen chlapi.

dle mých zkušeností je na problémy se vztahy 100x lepší kámoš než kámoška (pokud tedy mluvíme o problému ženské s nějakým tím chlapem...který ovšem není tím kámošem )

arrow
profile_image
MySelf2
od 18. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dnes ráno jsme se setkali na kávě. Abych to shrnula, má teď problémy v práci, které už prý mají dlouhodobější ráz, a nechtěl mě s tím předtím zatěžovat. Je ve mě pořád něco, co mu v tomto ohledu nevěří-nikdy mi nezalhal, a když nad tím uvažuju tak jsem nikdy neměla důvod mu nevěřit, ale obava tam pořád je, a sama nechápu proč jsem vůči němu tak paranoidní. Každopádně si nejsem jistá jak k němu přistupovat-jestli ho kontaktovat a snažit se ho podpořit (i když tvrdil že není jak) anebo mu dát čas a počkat až se sám ozve.

 

Váš příspěvek

Dala jsem se nejlepšímu kamarádovi a teď toho lituju

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené