Deníčky

 • Plánované dítě partner nakonec nechce

  Plánované dítě partner nakonec nechce

  Tolik se těšil na miminko, plánoval a teď, když jsem těhotná si to celé rozmyslel...nechce ho, což mi dává jasně najevo. Má cenu s ním ještě zůstávat?

 • Vztah s přítelem se nikam neposouvá - dilema

  Vztah s přítelem se nikam neposouvá - dilema

  Vztah s přítelem se nikam neposouvá. Mám dilema co dál, protože jakékoli návrhy co dál ve společném životě, odmítá.Po 12 letech nechce řešit ani svatbu a ani hypotéku či jiný způsob společného bydlení.

 • Moje děti

  Moje děti

  Miluji své děti a nevymanila bych je za nic na světě. Jsem nejšťastnější, že je mám. Vážím si každé chvíle s nimi. Určitě to tak má každá máma, i přes těžké chvilky.

 • Pohovor je noční můra

  Pohovor je noční můra

  Kvůli svému sebevědomí a introvertní povaze mám velký problém s pracovními pohovory. Zatím jsem nenašla způsob jak s tím pracovat. Máte nějaké tipy nebo stejné zkušenosti?

 • Přítel samotář a vidame se málo

  Přítel samotář a vidame se málo

  Přítel samotář, vídáme se málo, zezačátku to vše vypadalo dobře a nadějně. Připadám si pak zle že mu něco pořád vyčítám va jsem hrozná, ale zároveň jsem pořád sama a nevyhovuje mi to.

 • Jak mít vztah s přítelovou dcerou

  Jak mít vztah s přítelovou dcerou

  Dobrý den, ráda bych získala nestranný názor jiných žen :) Je mi 39, mám dvě děti z bývalého manželství a chodím s přítelem který dceru z bývalého manželství, nežijeme spolu. Dceři je osmnáct a se svou matkou se stýká sporadicky, dcera bydlí s přítelem a jeho rodiči. S přítelem chodím oficiálně půl roku, v minulých dvou a půl letech jsme měli velmi komplikovaný vztah, kdy on byl zamilovaný ještě do jiné, se kterou pracoval. Přišlo se na to, že s námi tráví čas na střídačku, samozřejmě včetně sexu, výletů atd. Já jsem to ukončila a on zůsal s tou druhou. Ale city nevyprachaly ani u mně ani u něj a stalo se to, že jsme se k sobě vrátili. Pak ovšem přítel přehodil a vrátil se k té druhé ...tato trojice trvala cca rok kdy pár měsíců trávil s jednou a pár s druhou...nechci tady řešit jak naivní a důvěřivé obě jsme, že jsme si myslely, že jeho návrat k jedné z nás je vždy definitivní a ta druhá už je minulost. S tou druhou jsem se seznámila a vzniklo mezi námi dokonce jakési pouto, jelikož jsme byly obě na stejné lodi a vlastně nám dělalo dobře, když se jedna druhé mohla vypovídat. No celá akce dopadla tak že se přítel umoudřil a rozešel se s ní definitivně a začali jsme spolu chodit. Ta druhá je velmi akční a ještě za doby trvání jejich vzahu, respektive vtahů si vynutila že se seznámí s přítelovou dcerou. Takto s ní navázala kontakt, jezdili na výlety atd. Mně ji nechtěl představit a říkal že to chce čas. Zpětně vím že nechtěl proto, že jeho dcera měla představu že chodí s tou druhou. Momentální situace je taková, že přítel chodí se mnou, ovšem jeho dcera se postupem času stala výbornou kamarádkou s tou druhou, jezdí k ní na víkendy, volají si denně, probírají spolu niterní věci atd...Můj přítel je dobrák který chce být se všemi za dobře...takže když mu ta druhá zavolá že jeho dcera má takový a makový problém ( on o nich neví protože je introvert a se svojí dcerou moc vřelý vztah nemá ) tak on sedne do auta a jede za ní na radu, popř. to řeší přes telefon. Ta druhá si jezdí pro jeho dceru k němu domů a bere ji

 • Zadaná a zamilovaná

  Zadaná a zamilovaná

 • Zadaná a (asi) zamilovaná

  Zadaná a (asi) zamilovaná

  Ahoj, s přítelem jsme spolu asi rok. Mám ho ráda, vím že on mě taky, ale poslední dobou asi nemůžu říct, že bych s ním byla šťastná. Máme každý jiné záliby, jiné názory, popravdě si s ním neumím moc představit vychovávat děti a kdyby mě teď požádal o ruku, tápala bych co odpovědět. Veškeré pocity se ještě umocnily v momentě, kdy jsem v práci jsem potkala nového kolegu.

 • Rozchod bez varování

  Rozchod bez varování

  S přítelem jsme spolu byli krátce. Ale prožívala jsem s ním neskutečné chvíle. Byla jsem šťastná a dle jeho chování jsem se domnívala, že on je také.

 • Rezignovaný přítel

  Rezignovaný přítel

  Půl roku mám nového přítele, je to ten nejlepší chlap, jakého jsem kdy měla, hodný, pozorný, spolehlivý, udělal by pro mě první poslední a jsem si jistá (i po předchozích zkušenostech), že už nepotkám nikoho lepšího. Bohužel má ale jedno velké trápení a já nevím jak mu pomoci.