Deníčky

 • Priateľov pes

  Priateľov pes

  Priateľ v januári priniesol šteňa, mal to byť darček pre mňa, aj keď ja som nikdy po psovi netúžila, nikdy som psa nemala, ani k nim nemám vzťah a s priateľom sme sa práveže zhodli na tom, že psa do bytu nie

 • Bezmoc

  Bezmoc

  Stala se ze mě troska a nevím jak z toho ven.Být poctivá a milá se mi nevyplatilo.Tak jak mám přežít život trosky?Nikdy nebude nic tak jak jsme si to přála a ne mojí chybou.

 • Láska ke kamarádovi

  Láska ke kamarádovi

 • Nerozumím si s kolegyněmi

  Nerozumím si s kolegyněmi

 • Dlouholetá kamarádka ze školky

  Dlouholetá kamarádka ze školky

  Byla jsem jako malá hodně ostýchavá a mlčenlivá holčička . Ve školce jsem si našla jen jedinou kamarádku s kterou jsem si hodně rozuměla a bavili jsme se jenom spolu. Když do školky nepřišla, musela jsem si hrát sama a bylo mi smutno. Když jsme měly nastoupit do první třídy, tak se musela s rodiči odstěhovat pryč a v jejich domě zůstali bydlet babička s dědou. Pak asi zhruba do páté třídy vždy o prázdninách jezdila babičku navštěvovat a vždycky jsme se viděly, měla jsem tehdy pár hodně dobrých kamarádek, ale s ní jsem si rozuměla asi nejvíce. Pak už skoro nejezdila, naposledy jsem ji viděla v deváté třídě, ztratily jsme na sebe kontakt. Já jsem teď ve třetím ročníku na gymplu. Asi před půl rokem mě našla její mamka na facebooku, že na mě její dcera ztratila kontakt. Ptala jsem se jí jestli přijede na prázdniny, napsala mi zrovna termín, kdy jsme s rodiči na dovolené, tak mě napadlo, že bych přijela já za ní. Je to docela dlouhá cesta, já bydlím kousek od Ostravy a ona kousek od Olomouce, ale mám strach, že si nebudeme rozumět a nebudeme se mít o čem bavit, když jsme se tak dlouho neviděly, přece jenom lidi se mění. Mám jet nebo ne?

 • Jak vyvrátit nebo potvrdit nevěru?

  Jak vyvrátit nebo potvrdit nevěru?

  Prosím o pomoc a vaše zkušenosti. Jsem už zoufalá a nevím, jak z toho ven. Můj partnerský život je jak na horské dráze a chvíli jsem nahoře a chvíli dole, bohužel chvilky dole začínají přetrvávat.

 • Jak přežít výpovědní lhůtu

  Jak přežít výpovědní lhůtu

  Jsem rozhodnutá odejít. Moje zaměstnání mě psychicky zžírá a já v tomhle nedokážu dál být..............................................................

 • Neumím se vyjádřit

  Neumím se vyjádřit

  Můj problém se může sice zdát jako prkotina, ale ráda bych slyšela Váš názor na něj a třeba i nějaké rady, které bych mohla poté využít.

 • Zničila jsem si život?

  Zničila jsem si život?

  Špatně jsem si vybrala vysokou školu, na druhé se trápím, nemám kamarády ani přítele, nic mě nebaví a mám pocit, že vůbec nic v mém životě nemá vlastně smysl...

 • Nikdy jsem mu nepřiznala city, teď je konec a já toho lituji

  Nikdy jsem mu nepřiznala city, teď je konec a já toho lituji

  6 měsíců jsem se vídali ale já mu nikdy neřekla, co k němu cítím. Bohužel se ukázalo, že měl přítelkyni a celá věc skončila katastrofálně. Od našeho posledního setkání uběhlo několik měsíců, ale já na něj nemohu zapomenout. Mám potřebu mu napsat a říct mu, co pro mně znamenal, abych mohla celou záležitost pro sebe uzavřít.