• zobrazeno 563
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 17.10.2012   Naposled upraveno: 29.11.2013 

Doplněk strávy APO - Lactobacillus

Velikost
27
Stav
Použité
cena bez dopravy
140
původně 200 Kč

Předmět již není v nabídce 

  Začínající neověřený prodejce
  Nadezzda  | 
  Zatím jen 2 hodnocení.

  Doplněk strávy APO-Lactobacillus
  Účinky:
  podílí se na obnově a harmonizaci střevní a vaginální mikroflóry – narušené stresem, nevhodným stravováním, léčbou antibiotiky, chemoterapeutiky a hormony.
  pro podporu přirozené činnosti imunitního systému
  udržuje rovnovážný stav trávicího traktu (eubakteriózu) - napomáhají při běžných i cestovních průjmech, nadýmání, zvyšují stravitelnost potravy a vstřebávání živin a vitamínů.

  Charakteristika

  Probiotika jsou mikroorganismy, které velmi příznivě ovlivňují zdravotní stav našeho organismu. O jejich vlivu na kvalitu našeho života vypovídá samotný název odvozený z řečtiny (pro = pro a bios = život).

  Jedná se především o bakterie mléčného kvašení, některé koky a druhy kvasinek, které jsou přirozenou součástí zdravého lidského organismu. Osidlují střevní stěny a brání tak nežádoucím bakteriím a kvasinkám v přemnožení. Tímto způsobem napomáhají harmonizaci střevní i vaginální mikroflóry. Výsledný rovnovážný stav se odráží na dobrém stavu trávicího traktu a posílení imunitního systému.

  Tato rovnováha ovšem může být z řady příčin ohrožena. V důsledku podávání antibiotik, chemoterapie, ale i následkem průjmových onemocnění či např. nevhodné stravy. Zde sehrávají významnou roli probiotika přijímaná ve formě potravinových doplňků. Do organismu zasahují velmi šetrně, obnovují rovnovážný stav střevní mikroflóry, a tím opět zvyšují imunitní odolnost organismu. Napomáhají správné funkci trávicího traktu, omezují tvorbu toxických a karcinogenních látek patogenními bakteriemi a pomáhají například i v léčbě a prevenci některých alergií a ekzémů.

  Svým obsahem 12 miliard prospěšných mikroorganismů garantuje denní příjem probiotik, významně převyšující jejich zastoupení v běžném mléčném výrobku obohaceném o laktobacily. Zcela výjimečný je i počtem 10 probiotických kmenů, které tak šířeji pokryjí individuální skladbu mikroflóry každého z nás. Pečeť kvality Premium Quality vyjadřuje, že parametry přípravku zůstanou zachovány po celou dobu jeho trvanlivosti.

  V přípravku je přes 90 %. Bylo vzato pouze tři tablety, tudíž píšu nové. Dále již nevyužiji.
  Je možný osobní odběr v Jihlavě.
  Při koupi minimálně 4 věcí z mého bazárku - platím poštovné já

  Podobné nabídky