arrow
profile_image
MySelf2
od 18. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, stalo se mi něco nepříjemnýho. Potřebuju od vás asi jen spíš uklidnění než rady. Prášky obvykle beru v 20:30, ale jeden (4. v blistru) jsem si vzala až druhý den v 6 ráno s tím že večer jsem si vzala normálně další. O tři dny později jsem si pilulku vzala dřív než obvykle (kolem 18h), ale byla jsem nemocná a v 20:30 jsem zvracela a nedošlo mi že bych si měla vzít další. Dva dny na to jsem měla pohlavní styk i s vyvrcholením, většina ale "vykapala" ven. Myslíte že je šance že bych otěhotněla? Beru nízkohormonální HA Eloyne. Na krev jdu až v pondělí.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Reaguji na MySelf2:
Tak ta první chyba by ještě měla být ok, vzala jsi si prášek do 12 hodin, což ok bývá. ta druhá tam je to složitější, prášek se mohl vstřebat ale nemusel, ovulace mohla naskočit ale nemusela. Nikdo Ti nemůže na 100% říct, že máš být v klidu, protože výjimky se prostě stávají. Každopádně to druhé bylo rizikové, navíc jsi měla sex v rizikovém intervalu (pokud se prášek nevstřebal a tělo zareagovalo ovulací, tak už mohlo být vajíčko uvolněné) takže teoreticky být těhotná bohužel můžeš.
Pokud by pro tebe bylo v současné době dítě opravdu velkou komplikací, tak příště doporučuji při jakýchkoliv takovýchto nepravidelnostech a otazníkách ohledně vstřebání tablety pro jistotu týden používat kondom.....

měla pohlavní styk i s vyvrcholením, většina ale "vykapala" ven

na otěhotnění nepotřebuješ celou dávku

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky bych považovala za rizikovou tu druhou situaci,nevím nakolik se vstřebá pilulka za dvě hodiny. Každopádně do konce platicka bych se chránila ještě jinak, těhotenský test, pevné nervy a více opatrnosti pro Příště :) jinak pokud tím, že to vykapalo ven, myslíš to, že partner ejakuloval do tebe a vše vyteklo postupně ven, tak to nic neznamená, takhle to probíhá i při styku, kdy má dojít k oplodnění :) pokud ejakuloval maličko do tebe a zbytek mimo, stále tu riziko je.

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zvracení po dvou hodinách od prášku by mělo být ok, ale určitě bych se zbytek měsíce chránila kondomem.

arrow
profile_image
cree
od 13. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

radši bych taky využila ochranu na víc...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené