arrow
profile_image
Keira99
od 10. 9. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravíčko,

dne 17.8.18 jsem si na tomto webu: http://www.ochutnejcaj.cz/ objednala boty za cca 3.000,- před pár dny mě informovalo DHL ohledně zásilce, jenomže uvedlo, že zboží bylo předáno z jednoho koutu Itálie do druhého, což mě přišlo divné, tak jsem DHL telefonovala a dozvěděla se, že se vlastně nejedná o boty, ale o nějaké náčiní k fotografování a že číslo objednávky může být špatně uvedené + ať tedy kontaktuji obchod, od kterého jsem si boty koupila. Obchod jsem kontaktovala 2x - bez reakce a ani na stránkách nemají uvedeno sídlo, no prostě nic, takže nevím absolutně odkud se zboží posílalo, abych to mohla sdělit DHL.

Setkali jste se s tím? Jak jste to prosím řešili?

arrow
Neprodává v Bazaru

Objednala sis BOTY za tři tisíce z e-shopu OCHUTNEJ ČAJ, na kterém není uvedené jméno provozovatele, IČO ani jediný kontaktní údaj? Veškerý psaný text na tom webu je strojově přeložený. No příště už budeš chytřejší, ale obávám se, že s penězi i zbožím se můžeš rozloučit. Můžeš podat podnět na ČOI, protože provozovatel nemá na webu povinné údaje, a také na PČR. Je mi líto, ale skoro bych řekla, že se můžeš rozloučit s penězi i se zbožím, vypadá to na klasický podvod, kde bude těžké se domoci spravedlnosti. Doména je psaná na jméno Natalie Platkowski.

arrow
profile_image
katie87
od 13. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak už tu bylo řečeno, obávám se, že boty neuvidíš a peníze pravděpodobně taky ne. A tohle téma mě zaujalo už jen kvůli tomu spojení ochutnejcaj.cz a objednávka bot, ty stránky jsou podvodný jak vyšitý, tobě to nepřišlo ani trochu podezřelé?

arrow
profile_image
Keira99
od 10. 9. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Právě vždycky jsem si dávala pozor, abych nenaletěla. Ale na této stránce se mi ty boty dosti líbily a zároveň byly za výhodnou cenu, tak jsem se nechala hloupě zlákat :/ přišla mě ta stránka divná, ale když jsem ji zadala do googlu, abych se podívala na nějaké recenze, tak mi nic negativního ani pozitivního nevyjelo. No poučení mám řádné, nicméně kdybych to dala na čoiku, má to vůbec cenu? jak se to řešíte, nevíte? Když je ta doména na Natalie Platkowski, je mi tato informace k něčemu?

arrow
Neprodává v Bazaru

Čoi bude řešit max ty chybějící povinné údaje, skrz které může provozovateli udělit pokutu, ale když není známý ani ten provozovatel... registrující osoba domény nemusí mít s e-shopem nic společného.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené