• zobrazeno 842
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 19.3.2012   Naposled upraveno: 19.3.2012 

Esteé Lauder: Perfectionist CP + 7ml

Velikost
Stav
Použité
cena bez dopravy
170

Předmět již není v nabídce 

  Nehodnocený neověřený prodejce
   | 

  Esteé Lauder: Perfectionist CP + 7ml 170,-

  Výrobek je určen pro miliony žen, které si přejí vypnout pleť bez použití toxinů, laserů nebo injekcí. Estée Lauder vyrobila tento přípravek pro boj proti vráskám a stárnutí pleti. Vyrobeno s exkluzivními složkami jakou jsou Poly-Collagen Peptides a BioSync aktivační komplex, které pomáhají vypnout pleť a vypnout hluboké vrásky rychleji, než kdy předtím. Objevte budoucnost bez stárnutí! Dermatologicky a oftalmologicky testováno.
  Nejnovější technologie, která je v tomto výrobku využita viditelně zmenší vrásky a bledost pleti, sjednotí tón a redukuje viditelnost skvrn. Pleť bude o poznání vitálnější, čistá a zářivá. Toto koncentrované, hedvábné sérum okamžitě vyplňuje vrásky a pleť je hladší. Pokožka obličeje může být nepříznivými vlivy prostředí zeslabená a poškozená. Estée Lauder vyvinula způsob, jakým pomůže chránit před těmito problémy s pomocí patentované technologie.
  Aktivní látky:
  kolagen - napomáhá vypnout hluboké vrásky,
  Poly-Collagen Peptides - zvyšuje přirozenou produkci kolagenu,
  BioSync - napomáhá vypnout pleť a hluboké vrásky.
  Výsledky:
  po 1 dni - počet vrásek a linek je redukován až o 36 %, pleť je rozjasněná, svěží a porvrch vyrovnaný,
  po 1 týdnu - hlubší vrásky vypadají vyhlazeně, zvyšuje se přirozená produkce kolagenu, pigmentové skvrny působí světleji,
  po 1 měsíci - je viditelná významná redukce vrásek a linek, klinické testy dokazují až 55 % snížení viditelnosti linek a vrásek, 54 % zvýšení jasu pleti, 53 % zlepšení tónu pleti.

  Při nákupu více výrobků možná sleva, nebo úhrada poštovného.

  Podobné nabídky