• zobrazeno 695
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 15.1.2015   Naposled upraveno: 15.1.2015 

Estrozin Diochi kapky 50 ml

Velikost
Stav
Nové
cena bez dopravy
350

Předmět již není v nabídce 

  Nehodnocený neověřený prodejce
  Majticka  | 

  Běžná cena přes 450,- Kč. Balení je zcela nové, nerozbalené.
  Cena bez dopravy. Můžu zaslat jako doporučenou zásilku za 39,- Kč nebo osobně předat v Brně.

  Balení mi přebývá, už ho nevyužiju, protože jsem zase začala brát hormonální antikoncepci.

  Jedná se o přírodní kapky určené k harmonizaci menstruačního cyklu či při menopauze. Pomohly mi na velké bolesti při menstruaci, šéfové zase na menopauzu. Zkušenosti s výrobkem jen dobré i u známých. Určitě se najde spousta kladných recenzí i na internetu.

  POPIS OD VÝROBCE:
  Přírodní bioinformační bylinné kapky Estrozin obsahují speciální koktejl z bylin s vysokým procentem přírodních fytohormonů.
  Obsažené fytohormony napomáhají tělu vytvářet chybějící estrogeny a přispívají tak i k řešení řady zdravotních problémů spojených s jejich nedostatkem. Celkově harmonizují hormonální systém a pomáhají při navrácení tělu síly a svěžesti.
  Použité byliny se v alternativní medicíně tradičně používají také k ochraně svalů a kostí před degenerací a k odstranění ztuhlosti dolních končetin.

  Byliny v tomto speciálním koktejlu:
  působí na ženský hormonální systém
  jsou pomocníkem v období přechodu
  pomáhají ustálit menstruační cyklus
  pozitivně působí na normalizaci krevního tlaku
  podporují kvalitu ženských vlasů

  U žen Estrozin zlepšuje kvalitu vlasů a působí proti jejich vypadávání, celkově harmonizuje ženský hormonální systém. Fytolátky prokazují antioxidační účinek a aktivně působí na vznik zánětů, bakteriálních infektů a viróz. Podporují přirozenou obranyschopnost a celkově regenerují a detoxikují tělo.

  Díky fytohormonům harmonizuje přípravek celou řadu hormonálních žláz. S pomocí progesteronu se krevní tlak často vrátí k normálu, tělesný tuk je spálen na energii a funkce buněčných membrán je zlepšena. Progesteron působí nejen protizánětlivě, ale také pomáhá vyrovnávat buněčnou tekutinu, což nás chrání proti vysokému tlaku.

  Doplňováním hladiny přírodních hormonů můžeme bojovat proti stárnutí. Důležité je mít hormonální systém v harmonii, zejména pak dobře funkční hypofýzu.

  Estrozin obsahuje různé druhy rostlin, které jsou pro ženy pravým požehnáním, ale mohou jej užívat krátkodobě i muži. U mužů tzv. "fytohormony" zvyšují počet testosteronových receptorů a tím i zlepšují využití mužského hormonu testosteronu.

  Podobné nabídky