• zobrazeno 795
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 23.10.2015   Naposled upraveno: 23.10.2015 

Extreme Anti - snap Redken

Velikost
240 ml
Stav
Použité
cena bez dopravy
320

Předmět již není v nabídce 

  Důvěryhodný neověřený prodejce
  100 %     pozitivní hodnocení 22    negativní hodnocení 0      Číst hodnocení

  Prodám 5x použitý bezoplachový fluid od Redkenu, 220/240ml. Je velmi chválený jak na recenzích, tak v e-shopech, tak jsem se nechala unést, nicméně mě zas až tak nevyhovuje, protože nemám jemné a tak zničené vlasy, aby byl účinek znatelný. Je zřejmě na velmi jemné vlasy a ty já nemám, takže na pevných vlasech výsledek až tak nevidím, tak než aby mi tu stál, tak ho raději prodám. Zakoupeno v květnu 2015, expirace 8/2017.

  **Cena: 320+poštovné**

  Popis výrobku:

  Bezoplachová péče z řady Extreme předchází lámání vlasů a zabrání krácení délek, ulamování konečků a umožní vlasy dorůstat do požadované délky. Významně regeneruje a opravuje jak mechanická, tak chemická poškození. Bohaté sérum zanechává vlasy hydratované, snáze upravitelné a odolné před dalším poškozením. Jeden z nejprodávanějších produktů a držitel ocenění Launchpad´s Readers Choice Award 2007.

  Účinky: Uzavírá povrch vlasů, činí je odolnější, hladší, hebší a lesklejší. Opravuje i hraničně poškozené vlasy a navrací je zpět do života opravené a odolné před dalším poškozením. Díky bezoplachové variantě vlasy budou dlouhodobě opečovávané.
  Účinné látky: Interlock Protein Network - efektivně dodává proteiny do jádra vlasů pro jeho celkovou obnovu. Ceramidy - lipidy, které dodají lesk a pružnost. 18-MEA - pro ochranu vlasů a zářivý lesk. Typ vlasů: Poškozené, suché, barvené, trvalené, melírované.
  Použití: Frekvence používání dle potřeby. Naneste menší množství do délek a hlavně na konečky. Neoplachujte!
  Velikost balení: 250 ml
  ELIXI tip: Nenechte vlasy preschnout do dalšího mytí a použijte nejen po umytí, ale kdykoliv se budou vlasy citít sušší.

  Podobné nabídky