• zobrazeno 1208
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 25.6.2015   Naposled upraveno: 10.7.2015 

Galvanická žehlička /špachtle na Neznačková

Velikost
Stav
Použité
cena bez dopravy
1199
Nebo vyměním za něco jiného

Předmět již není v nabídce 

  Nehodnocený neověřený prodejce
  VisongFCB  | 

  Galvanická žehlička ION Beauty pro domácí použití:

  - nevhodný dárek
  - jemně avšak účinně masíruje pokožku
  - stimuluje podkožní buňky
  - stahuje póry
  - zrychluje metabolismus pokožky
  - spojuje škáru s pokožkou
  - zpevňuje pleť
  - zlepšuje soudržnost molekul v mezibuněčné hmotě
  - redukuje tvorbu vrásek a pigmentových skvrn
  - napomáhá pleti vstřebávat živiny i do hlubších vrstev
  - čistí pleť do hloubky

  Co je to galvanická žehlička na vrásky?
  Galvanická žehlička na vrásky působí galvanickým proudem do všech vrstev kůže, kde způsobí elektromagnetické pole, tím vznikne vibrace a uvolní se nečistoty, které se galvanickou žehličkou na vrásky dostanou ven z pleti. Už tato první věta je velmi revoluční, ovšem naše Galvanický žehlička na vrásky toho umí mnohem více. Galvanická žehlička nejen na vrásky totiž dokáže zárověň pracovat s bazální vrstvou, která je umístěna ve škáře a podpoří štěpení buněk. Navíc zbavuje kůži celulitidy, akné, pigmentových skvrn na rukou, výborná na vyhlazení podbradku a muži ji ocení při vypadávání vlasů.
  Galvanická žehlička na vrásky a její použití:

  Galvanickou žehličku na vrásky můžete použít opravdu na všechny druhy pleti – mladou, zralou, suchou, mastnou, ale i postiženou akné, ekzémem, lupenkou i dermatitidou. Lze ji použít i na malé dítě. Čím dříve ji začnete používat, tím lépe.
  Jak často je nutné galvanickou žehličku používat:
  Galvanickou žehličku na vrásky musíte používat ze začátku 3x týdně. Poté je nutné pleť ošetřovat už pouze 1x-2x týdně. Ale když budete používat každý den, tím lépe a rychleji dosáhnete výsledku.
  Čeho tím dosáhnu:
  Používáním galvanické žehličky na vrásky se stane opravdu výbornou investicí do budoucna a to nejen pro vaši peněženku, ale také pro vaši pleť. Za pár let poznáte jak krásnou máte pleť ve srovnání s vašimi vrstevníky. Vaše unavená pokožka bude plná energie a to už po prvním použití. Galvanické ošetření v profesionálních centrech stojí přibližně 300-1000 Kč za jedno takové ošetření. Proto se vám vyplatí.
  Galvanické žehličky se již používají delší dobu, ale byly to přístroje velikosti nočního stolku. Doba pokročila a na světě je tento zázračný přístroj ve velikosti strojku na holení. Tím může mít tento unikátní přístroj doma každá žena.

  Sada obsahuje:
  1 x Galvanická žehlička
  1 x Centrála
  1 x Napájecí adaptér (Doba nabíjení: 3-4h)
  1 x Navod (EN)

  Poštovné - 50,-.

  Podobné nabídky