arrow
profile_image
Jenni
od 23. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ráda bych se zeptala, zda někdo nemáte zkušenost s užíváním Maca prášku za účelem „rozběhnutí“ menstruace. Po vysazení HA (užívání více než 10 let) již tři roky nemenstruuji a ráda bych tělo uvedla opět do normálu přírodní formou, tj. ne hormony. Zkouším Sarapis, uvažuji také o Maca a Gynexu. Pomohlo někomu z vás při dlouhodobé absenci menstruace?

3 roky? Ty jo to je dost dlouhá doba. Já teda naštěstí po vysazení mestruuju pravidelně, brala jsem ji přes 3 roky. Takže nepomužu. Co na to gynekolog?

arrow
profile_image
drosera
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, 3 roky je dost...nicméně pokud chceš zkusit přírodní léčbu..doporučuju jakékoli fytohormony a jiné podpůrné prostředky (femigard, gynex, feminine equilibrium,...). Osobně mám vyzkoušený femigard a hormonální jógu - zkus mrknout na zkušenosti a problémy jak cvičitelky, tak žen, které jógu absolvovaly. Mně přestaly bolesti, ms chodí, byť je zatím ještě cyklus delší než by měl. Ale chodí, po vysazení HA mi taky nechodila, po 2 měsících jsem ji "nahodila" femigradem, teď cvičím denně Hormonální jogu. Zabere to půl hodiny a fakt za to stojí, já na ni nedám dopustit- moc doporučuju, je tam větší prvotní investice, ale když cvičíš, výsledky se opravdu dostaví. Jen to chce trpělivost, každé tělo reaguje jinak, u mě se větší výsledky začínají dostavovat po 3 měsících cvičení. Chce to ale hlavně zjistit, kde je problém, tj. konzultovat s lékařem jestli je problém v hormonech, či kde. Plus očistit tělo jako takové (spirulina, chlorella, detox. čaje, cokoli jiného).. Hodně štěstí, ať zvolíš pro tebe tu správnou cestu a je brzy vše ok

arrow
profile_image
paliana
od 5. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, skús Gynex alebo kontryhel. Maca na menštruáciu ako takú nie je. So Sarapisom skúsenosti nemám.

arrow
profile_image
Alessandra.
od 3. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na paliana: a s Gynexom mas skusenost?

arrow
profile_image
paliana
od 5. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

áno, Gynex som brala asi 3/4 roka. Pekne upravil cyklus.

Z informácií, ktoré som tak rozne pozrierala na nete, by bol pre zakladatelku asi najlepší kontryhel. Je to bylinka a normálne sa to dá kúpiť v lekárni, robí sa z toho čaj a pije sa to 2x denne. Alebo aspon 1x denne.
Skús najprv ten kontryhel a ak nebude tak za 3 mesiace fungovať, tak skus Gynex. Ale určite nečakaj zázraky hned v prvý mesiac .

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem Gynex jsem brala po vysazení, myslím že jsem ho začla užívat ještě chvilku před vysazením, a menstruaci mám od začátku v pořádku (pravidelnější než před braním HA)

arrow
profile_image
Jenni
od 23. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kontryhel jsem si již koupila – v podobě kapek. Je to koncentrovanější forma než čaje. Jinak beru ten Sarapis a objednám Gynex. Na zahraničním webu jsem se dočetla pozitivní zkušenosti s tím práškem Maca – měl by podporovat plodnost, tj. vyladit menstruaci, ovulaci….
Já teď přímo miminko neplánuji, ale ani bych se tomu nebránila. Hlavně bych chtěla mít vše v pořádku, aby vůbec byla nějaká šance! Jestli to přijde za pár měsíců nebo spíše za rok až dva je mi jedno, byla bych ale moc ráda, kdyby se podařilo bez asistence. Gynekologové říkají, že hormonálně jsem v pořádku, jen mám hodně nízkou sliznici, jako by tělo nezaregistrovalo, že už neberu HA a sliznice nerostla, tzn. nemůže se ani odlučovat – nemenstuuji. Řešení vidí v umělém oplodnění, léčitelka mi však řekla, že jsem v pořádku a mám to jen nějak zablokované. No jo, ale nic s tím neudělala a tři roky je dlouhá doba, souhlasím. Kdybyste měl někdo dobrého léčitele nebo homeopata, budu vděčná za doporučení. Jen už nechci vyhazovat další peníze. Zkusila jsem již mnoho…..

arrow
profile_image
drosera
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Jenni: že jsem v pořádku a mám to jen nějak zablokované

ono to tělo po HA moc neví co by a chvilku mu to trvá než nahodí. Zkus ty kapky a uvidíš. S kontryhelem mám taky dobrou zkušenost, piju teda čaje.
Doporučila bych ti jednoho léčitele, ale záleží léčitele jakého typu hledáš...energie, bylinky? Byla jsme u jednoho homeopata, dost na nic, nepomohlo. Pak jsem zkoušela Jonášovu metodu, z toho jsem taky nebyla nějak nadšená, teď jsem u energetického a zůstanu Ale každý věří něčemu jinému, takže v tomhle je těžké radit..

arrow
profile_image
Jenni
od 23. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já zatím moc zkušeností nemám. Zkoušela jsem čínskou medicínu, tzn. nějaké bylino-houbové čaje či co to bylo. Pak zelené potraviny (ječmen + chlorellu) a nic. Jak to funguje na „energetické“ dráze? Zní to zajímavě! Je ten léčitel z Prahy? Tobě pomohl také při problémech tohoto typu? Moc děkuji!

arrow
profile_image
drosera
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Jenni: Jak to funguje na „energetické“ dráze?

zkus si o tom něco počíst, tady je odkaz na stránky, není z Prahy, ale dost věcí se dá dělat na dálku. Uvidíš jestli tě to zaujme a jestli tomu chceš věřit. Už to spadá do sfér, které někteří považují za výmysl hraničící s normálním rozumem...takže fakt záleží čemu jsi nakloněná.
http://www.kvetylemurie.info/

Cituji Jenni: Tobě pomohl také při problémech tohoto typu?

My spolu řešíme další věci, nejen tohle. Mám problémy s anemií, záněty, cystami..no prostě kde čím. Záněty se dost zlepšily, nicméně hodně věcí u mě jde ze stresu, tak se snažím pracovat spíš na té frontě - zklidnění, zvýšení sebevědomí..Já jsem si brala spirulinu, akorát jsem si to špatně načasovala na zkouškové a bolela mě hlava, tak jsem se na to vykašlala. Teď detoxikuju těma preparátama od Jonáše + cvičím tu jogu. Ohledně té..a videa..Myslím, že v češtině snad není, dá se objednat na stránkách Dinah Rodrigues v aj, nj, portugalštině. Ale osobně fakt doporučuju osobní návštěvu kurzu. Ne že bych chtěla zajistit zisk lektorce, ale je tam specifické dynamické dýchání a fakt je lepší, když na tebe přímo někdo dohlíží, aby ses to naučila správně. Bohatě stačí ten víkendový seminář, tam se to krásně naučíš a pak už cvičíš v pohodě sama doma. (dostaneš domů "taháček" s nakreslenými a popsanými cviky + jsou tam cviky protistresové, které se na kurzu též učí ) Je to dražší, já platila 2800,- což mi nepřijde málo, obzvlášť když jsem studentka. Ale rozhodně nelituju. Cyklus to srovnává, ale chce to vydržet a cvičit fakt poctivě, nejlépe denně. Někde se dá ten seznam cviků i najít, na youtube jsou i videa, ale podle mě to ten kurz fakt chce. Je to vždycky intenzivní víkend anebo v Praze jsou i dvouměsíční kurzy, v kterých se sestavu učíš postupně, kurzy probíhají v různých městech. Já jsem byla u Adélky, můžeš mrknout, za tři týdny má zrovna termín v Praze.
http://www.hormonalni-joga.cz/
Tak ať dobře zvolíš, je to dost alchymie a chce to pozorovat co na Tvé tělo působí...Bohužel někdy člověk vyzkouší hodně různých léčitelů apod. než se trefí. Já jsem stejně nakonec došla k tomu, že uzdravit se může jen člověk sám, ti ostatní slouží "jen" k tomu, aby nás navedli na správnou cestu
Ale jestli ti léčitelka řekla, že je tam "jen" něco bloklé, jdi do té jogy, podle mě začneš cvičit a za pár měsíců budeš naprosto v pohodě já jsem z ní fakt nadšená

arrow
profile_image
paliana
od 5. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Jenni: Jinak beru ten Sarapis a objednám Gynex.

radšej by som to moc nepreháňala, Gynex je dosť silný. Radšej skús brať iba tie kontryhelové kvapky so Sarapisom a Gynex samostatne.
Maca je na podporu plodnosti, ale nie som si istá, či navodí menštruáciu, keď žiadna nie je. Keď sa budete snažiť, vtedy bude maca vhodnejšia. Macu mám vyskúšanú tiež, ale u mňa aj manžela to malo opačný efekt - znížilo nám to chuť na sex, tak sme to prestali užívať.

arrow
profile_image
Alessandra.
od 3. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na paliana: A kolko balení si spotrebovala? Čo som pozerala na nete, že si ho objednám, zdal sa mi dosť malý..

arrow
profile_image
paliana
od 5. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Alessandra.: asi myslíš Gynex, že? To si vobec nepamatam, pretože ho užíval aj manžel. Ale myslím, že jedno balenie vyjde tak na 1,5 mesiaca, max. 2. Ale presne to fakt neviem. Ak plánuješ Gynex užívať dlhodobejšie, oplatí sa zaplatiť si registráciu v Energy za 500 Kc, kde dostaneš ku Gynexu aj krém Citovital a potom možeš 1 rok nakupovať všetky výrobky Energy s 25 percentnou zľavou. U toho Gynexu to bolo okolo 100 Kc na každom balení. Takže povedala by som, že sa to oplatí kupiť hneď pri druhom balení, resp. hneď na začiatku ak plánuješ dlhodobejšie užívanie Gynexu.
Doporučujem začat na max. 4 kvapkách, je fakt silný a potom postupne pridávať. A po 3 týždňoch sa má urobiť 1 týždeň pauza.

arrow
profile_image
paliana
od 5. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mimo vyššie spomenuté výrobky doporučujem ešte Nosifol - po tomto mám najlepší cyklus a hlavne po ovulácii ma nič nebolí, je to super aj na pleť a obsahuje to aj horčík. Lacnejšia varianta je Inofolic ale ten nemá horčík.

Inak na rast sliznice je dobré jesť kokos - kokosové lupienky, strúhaný,...

A ešte ak niekto z vás plánuje otehotnenie, dobrá je tiež včelia kašička - mateří kašička. Tú obsahuje aj ten Sarapis, ale lepšia je úplne čiste prírodná, nijak nespracovávana. Cyklus mi to skrátilo ešte o ďalšie dva dni.

Ženy, ja som toho už toľko vyskúšala, tak sa nedivte mojim slohom

A samozrejme je ešte dobré aj cvičit Mojžíšovú. Alebo tú hormonálnu jogu. Ale s tou osobné skúsenosti nemám.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené