1. . .3456789. . .1314
arrow
profile_image
Vercam
od 28. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Graciela
já sice v podpaží nesmrdím, ale každý den se tam určitě omyju, taktéž nohy a intimní partie, jen třeba ne celé tělo.

Laky
Pokud je to možné, tak před sexem ano a i po sexu, taktéž každý den intimní partie + podpaží + nohy.

arrow
profile_image
jataky
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych se ještě chtěla zeptat těch, které se nemyjí denně, ale třeba jen obden - deodorant nepoužíváte vůbec? Anebo ho dáte ráno, večer s ním jdete spát, ráno "přitřete" další vrstvu a až večer druhého dne (kdy mi vychází mytí obden) smýváte vše?

Já se musím umýt každý den. Myji se večer.Po celém dni si nedokážu představit, nejít se vysprchovat. A používám sprchové gely, vodou by mi to nestačilo.

Tedy já docela žasnu, jak se může na tři strany rozvinout tak banální téma, jako jak často se sprchovat Je to individuálně odvislé od hygienických návyků, od vedení k těmto věcem v dětství a zvyků přenesených do dospělosti. Docela blbé je, když jste někde nuceni obývat společné prostory s člověkem, který to má nastavené jinak než vy- vzpomínám si na kolegyni na koleji, budoucí tělocvikářku, která se sprchovala jednou denně a to kupodivu ne večer, kdy přišla z nějakého tréninku, ale ráno, kdy už to bylo stejně jedno, protože odér, který se rozlinul po pokoji, byl neuvěřitelný- musely jsme jí to se spolubydlící říct, jinak bychom nevydržely.

Některé dotazy jsou velmi vtipné

Nevím, jak to mají ostatní, kteří se nemusí/nemohou mýt každý den, ale deodorant samozřejmě používám. Nepotím se, ale pro dobrý pocit a vůni ho mám. Je ve spreji, takže nic nemažu a nevrstvím si v podpaží nějaký sajrajt (Tady mají někteří fakt zvláštní představy, i když věřím, že jsou i lidi, co to takhle provádějí. Nicméně jak už jsem psala dříve, i když se někdy nesprchuji denně, tak to ze mě nedělá automaticky prase.)

arrow
profile_image
Tydýnka
od 11. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tahle debata nemá smysl, když si někdo nepřečte celou diskuzi... Na většinu dotazu, které jsou směřovány "na ty, co se nemyjí denně", bylo odpovězeno. A především to nejsou lidé, co se nemyjí, nýbrž nesprchují každý den - viz. téma Jak často se sprchovat?
Každá/ý reagoval víceméně v tom smyslu, že si nedá sprchu, protože to nepotřebuje nebo mu to dokonce způsobuje potíže. To ale neznamená, že základní hygienické návyky vypustí také (čištění zubů, mytí intimních partií, rukou, podpaží apod.)!
Prostě každý člověk opravdu nezačne zapáchat, když si nedá minimálně 2 sprchy denně a rozhodně není
Stejné je to se sexem - asi žádná žena tady nečeká půl týdne nemytá, aby si užila s partnerem

Tydýnka
Nooooo bingo, konečně to někdo pěkně shrnul a pochopil tak, jak to ve skutečnosti je Děkuji

arrow
profile_image
tkanule
od 5. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tydýnka
to je fakt prča... člověk napíše, že nemá potřebu si celý tělo ráchat denně a oni si snad myslí, že se ráno ani neučeše .. já se divím, že z toho nevydedukovali, že si ani zadek neutírá

Cituji Tydýnka: Tahle debata nemá smysl, když si někdo nepřečte celou diskuzi

Tahle debata podle mě nemá smysl vůbec

arrow
profile_image
jataky
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mishka999: Některé dotazy jsou velmi vtipné

Děkuji za pochvalu (předpokládám, že to bylo na mne - podle zbytku příspěvku).

Cituji Tydýnka: To ale neznamená, že základní hygienické návyky vypustí také (čištění zubů, mytí intimních partií, rukou, podpaží apod.)

Tydýnko, já nevím ale jak si umýt jinak intimní partie a podpaží než že si dám sprchu / vlezu do vany. Určitě na intimní partie - bidet, ale ten má doma minimum lidí. Podpaží se asi dá opláchnout nad umyvadlem, ale když si to představím: nejdřív si jdu umýt intimní partie nad bidet, pak jdu zacákat celou koupelnu drhnutím podpaží, nedejbože umytí nohou .. prostě mi to přijde časově a logisticky náročnější než si dát rychlou sprchu. Tak trochu nechápu ten zde vyjadřovaný odpor ke sprchování.

Cituji Karin: když jste někde nuceni obývat společné prostory s člověkem, který to má nastavené jinak než vy

Ano, kdo někdy seděl v kanclu se zapáchajícím kolegou, pochopí můj odpor k těm, co se nemyjí dostatečně - je mi jedno, jak často se kdo myje, ale nesmí smrdět - a bohužel někteří nevnímají, že když necítí sebe, neznamená to, že je necítí okolí.

arrow
profile_image
jataky
od 19. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Tydýnka: Stejné je to se sexem - asi žádná žena tady nečeká půl týdne nemytá, aby si užila s partnerem

Znám jednoho muže, který má rád takové ty týden nemyté. Nedělám si legraci. A taky vím, že občas takovou najde...

Cituji jataky: Děkuji za pochvalu (předpokládám, že to bylo na mne - podle zbytku příspěvku).

Na tebe také, ale nejen na tebe Není zač Je fajn mít rozvinutou fantazii (Radši hned napíšu, že vtipkuji než to někdo nepochopí) Mně třeba, jak jsi to napsala s tím vrstvením deodorantu, hned vyvstala v hlavě představa, jak si to tam někdo den za dnem vrství, vrstvičku po vrstvičce, až za měsíc z podpaží odloupne opět novou kostku deodorantu (nebo spíše antiperspirantu, ale to už není tak důležité)

Cituji jataky: kdo někdy seděl v kanclu se zapáchajícím kolegou, pochopí můj odpor k těm, co se nemyjí dostatečně

Když to je těžký, znám lidi, co se sprchují denně a do hodiny neskutečně smrdí. Naopak jsou lidi (dovolím se k nim přiřadit), kteří i jeden den vynechají a takový problém nemají. Nevylezla bych mezi lidi, kdybych se necítila čistá a voňavá! Na to si potrpím

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji jataky: já nevím ale jak si umýt jinak intimní partie

fakt ne? Normálně si sedneš na vanu, jednu nohu necháš na zemi, druhou hodíš na vanu (na druhou stranu). Zapneš sprchu a dáš sprchu intimní partii? Jen takový blbý dotaz, možná pro někoho vtipný , když menstruujete, jak se vlastně myjete? Já používám výše uvedený způsob se sprchou....

Tak to mi tedy nepřijde jako moc dobrý názor - sprchovat se ne každý den - že je to zbytečné. Já se sprchuji večer, někdy i ráno a večer, podle toho, jak mám ráno čas - zaručeně ale každý den, přišla bych si potom druhý den "špinavá".

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji MissHilton: Tak to mi tedy nepřijde jako moc dobrý názor - sprchovat se ne každý den

jde přeci o to, jak se každý cítí, ne?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené