arrow
profile_image
Veny.81
od 12. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, poradíte některá, jak cvičit ve fitku, co všechno posilovat a na jakých strojích? Popř. po kolikati sadách atd. Ve fitku jsem byla jen jednou, ted chci začít chodit pravidelně. Osobní trenér je pro mě moc velký luxus, tak abych věděla, co a jak přibližně i bez něj.

Dopřej si ten luxus na první dvě hodiny a dobrým trenérem dáš dohromady určitý cvičební plán.Přítel je trenér,vím to sama,ze začátku jsem nevěděla nic a postupem času jsem se hodně naučila je pravda že dnes cvičím už asi 3 roky a neděla mi problém zacvičit si sama.Důležité je umět si zacvičit i s vlastním tělem bez strojů a pomůcek.Kdyby jsi byla z brna,chodím do jednho většího fitka kde máš k dispozici vždy i ditness trenéra když dojdeš poprvé.Chce jen nebát se začít.Postupem času budeš vedět víc a víc.

omluva za překlepy

Osobní trenér není luxus, ale nutnost, když to neumíš. Budeš tam zbytečně a můžeš si i ublížit. Si myslíš, že to jde napsat v jedný větě přes net? Pokud fakt trváš na tom, že trenéra ne, tak si pořiď nebo pujč pořádnou knížkou a něco si přečti. Mimojiné existuje spousta stránek o fitness, stačí hledat. Google si nezkoušela? Je spousta návodů, tipů... To chceš chodit makat do fitka, když se Ti ani nechce sama si o tom něco najít na netu?

arrow
profile_image
Veny.81
od 12. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

moc děkuju

Kolik platíte cca za osobního trenéra?

Reaguji na Eveyli: Co jsem chodila k trenérce, tak to bylo asi 150kč/hod, ale bylo to koupený přes nějakej slevomat. Jinak co jsem hledala tady u nás, tak pod 300 ty ceny nešly. Ale uplně "omylem" jsem narazila na fitko, kde mi recepční řekl, že ženám (bylo to dámský fitko), který nic neumí, dávají první hodiny zdarma a pak se vlezeš do 100kč, že u nich peníze neřeší. Bohužel jsem to osobně nevyzkoušela.

Reaguji na JulčaPulča: Tak to je pro studenta docela pálka Ale díky za info

Reaguji na Eveyli: no když vezmu třeba H.E.A.T a podobný, tak se platí třeba 100kč za hodinu a někdy je to třeba jenom 45 minut (to bylo jenom pro ukázku, v cenách těhle cvičení se neorientuju, ale myslím, že jsou hodně drahý). To mi třeba přijde jako velkej luxus. Ale trenér je dobrá investice. A jak řekla Andris nahoře - fakt stačí aspoň ty 2 hoďky, kdy Ti ukáže na co jakej stroj je a vrazí Ti do ruky nějakej (většinou) univerzální cvičební plán, což je lepší než nic. Na tom pak můžeš stavět sama.

A jak jsem psala já i Andris - jsou fitka, kde jsou úvodní hodiny (hodina) zdarma, ale chce to hledat a ptát se.

EDIT: tak teď koukám na cenu toho H.E.A.T. programu: 140kč! Tak za sebe hlasuju, že jedna hodina s trenérem je přínosnější než 2 hoďky toho heatu, ale to bude o preferencích.

arrow
profile_image
Alexandra117
od 2. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já chodím 3x týdně(1,5 hodiny), dávám si celé tělo od spoda - lýtka, stehna, hýždě, boční břišní svaly.... a skončím rukami. Série si dávám na rýsování tzn. 25 x 5 sérií

arrow
profile_image
olif
od 22. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přidávám se k holkám, rozhodně si zaplať aspoň 2 hod.Navíc Ti trenér udělá diagnostiku a budeš vědět co máš cvičit, co víc protahovat.Lidi, kteří nevědí, jak tělo funguje, tak cvičí špatně i některé stroje nejsou vhodné, nevíš co máš zkrácené, co oslabené.Poraď se s odborníkem, ať cvičíš efektně a ne zbytečně Dej na doporučení, ne každý trenér je dobrý!

arrow
profile_image
Berilka
od 16. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A co nějaká kamarádka či kamarád? Nikdo z tvých známých nechodí do fitka? Jinak taky doporučuju trenéra, určitě je lepší, aby ti to ukázal, ať necvičíš špatně. Nebo se stačí zeptat lidí, co tam chodí cvičit. Určitě ti někdo rád poradí

arrow
profile_image
olif
od 22. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Alexandra117: Nemyslím si, že je to dobrá volba, i u výborných sportovců se začíná hlubokým stabilizačním systémem, dechový streotyp, spodní břicho.Vždy od centra k periferii.Já osobně jsem cvičila 10 let špatně, až když jsem prošla kurzem, jsem pochopila, jak se věci mají a jak to cvičení má úplně jiný efekt.

arrow
profile_image
olif
od 22. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Veny.81: Doporučuji přečíst tvarování těla od Petra Tlapáka.A případně si vzít knihu sebou do fitka a cvičit podle ní

Tady ve fit stojí trénink 600 Kč/hod (ale trenérovi jde tak max)tretina zbytek sežere fitko,ale pokud nenajdeš někoho na ŽL je to jediná možnost:/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené