Smazat

Jak dlouho jste byly po rozchodu sami?

Už je to konečně tady !!!! Po půl roce fňukání a naříkání jsem si uvědomila, jaký to je hňup a jak ošklivě se ke mě choval. Jsem připravená na nový vztah ale kde ho vzít?

Jsem připravena na nový vztah a dokonce se i těším, až příjde někdo úžasný a já se zamiluju ... ... No znáte to ...Jenže problém je v tom, že ten vztah pořád nemám a nemám. Nevím, jestli je chyba ve mě nebo v chlapech ... Abych mohla mít vztah, potřebuji k tomu potřebu toho druhého opět vidět, napsat mu, zavolat mu, ... Byla jsem už na hodně schůzkách ale všechny skončily stejně - bez zájmu z mé strany a bez jiskry. Nechci být s někým ,,jen tak'' .. Potřebuji tu jiskru. Jak dlouho jste byly po rozchodu sami Vy?
 
arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já už jsem sama skoro dva roky, nepočítám-li krátkodobé pokusy o vztah. Taky už jsem se smířila s minulostí a jsem připravená na nový vztah. Bohužel zajímavých chlapů je kolem mě nějak málo, respektive žádný.

Můj bývalý si už našel ,,přítelkyni'' je jí 19 let. O 6 let méně než mě : ) ... Super. Je mi to tak nějak jedno, protože se stejně vidí jen o víkendech a tak vím, že jim to moc dlouho nevydrží ... Jen já jsem tak nějak pořád sama a nemůžu narazit na toho, s kým by mi bylo fajn :/ ... Nechci být sama.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na TerezkaTRO: Vykašli se na kluky, věnuj se sportu, škole...chce to prostě čas

A nechápu, proč by to páru, který se vidí jen o víkendech nemělo vydržet? Jak myslíš, že to mají lidé na intru, na kolejích...a není to tak dávno, co se chodilo na 2 roky na vojnu

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji farahh: kolik je ti? 13 (19-6)? Jestli ano, nejsi náhodou ještě pod zákonem?


je jí 19 let. O 6 let méně než mě.. 19+6=25!

arrow
Neprodává v Bazaru

Vykašli se na chlapy,ono to jiskření příjde ve chvíli kdy to budeš nejméně čekat Uvidíš

Reaguji na TerezkaTRO:
Můj bývalý si už našel ,,přítelkyni'' je jí 19 let. O 6 let méně než mě : ) ... Super. Je mi to tak nějak jedno, protože se stejně vidí jen o víkendech a tak vím, že jim to moc dlouho nevydrží

tak to mi teda nepřijde,že bys byla srovnaná ...

Já vím, ale když jsou ty Vánoce :/ Tak mi to je trošku líto, že nemám nikoho, kdo by mě měl rád.

Cituji farahh: A nechápu, proč by to páru, který se vidí jen o víkendech nemělo vydržet?

Já se s přítelem první rok vídala jen o víkendu a už spolu budeme 7 let!

Navíc každý je sám jinak dlouhou dobu... někdo nevydrží být sám ani týden, někdo vydrží klidně roky než najde někoho kdo mu sedne... to jak je dlouho sám ti nic neřekne a ani ti to k ničemu nebude....

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na siminči: jsem si všimla až po odeslání, že jsem to v rychlosti přečetla blbě...hned jsem to opravila, ale byla jsi rychlejší

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem sama rok a bylo to jedno z nejlepších období v mém dosavadním životě. Teď vztah mám, takový polovážný, do ničeho se nehrnu, jsem hodně ponaučená, ale po dlouhé době také sama se sebou spokojená

arrow
profile_image
leon90
od 24. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No tipuji, že zdejší průměr bude tak maximálně 2 týdny

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jsem připravena na nový vztah a dokonce se i těším, až příjde někdo úžasný a já se zamiluju ...
A právě proto na nový vztah skutečně připravená nejsi.To přijde až nebudeš řešit jestli vztah máš a nebo ne, budeš umět žít sama.
Teď máš jen otevřenou náruč pro "kohokoliv" kdo bude relativně vhodný kandidát.

Bez známosti jsem nikdy moc dlouho nebyla. Max. necelé dva týdny, vždycky chtěla užít být sama, ale nějak mi to nikdy moc nevycházelo.
Ale s někým plánovat budoucnost, to už je trochu jiná, myslím, že asi půl roku.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na TerezkaTRO:

Bude to možná znít jako klišé, ale já mám dojem, že neustálou lásku někde v okolí hledají lidi, co si nevystačí se svou vlastní láskou k sobě samému.

Terezko (i ostatní), miluj nejvíc na světě sama sebe a už se nikdy nebudeš cítit osaměle nebo nemilovaně a už nikdy nebudeš (nutně!) potřebovat někoho jiného, aby ti lásku dával. Naopak jí v sobě budeš mít víc i pro ostatní. Navíc je nepochybné, že co člověk vyzařuje, to se k němu vrací, čili budu-li se cítit zoufale, přitáhnu si lidi, kteří jsou úplně stejní zoufalci... anebo bestie, které na takových parazitují.

Já jsem si třeba řekla, že letos si nejlepší dárek nadělím sama (nejde o nic hmotného)... a naopak že teda sama sobě ten nejhodnotnější dárek dám... protože ostatním stejně určité věci, které jsou ale nade vše, předat nemůžu. Něco si může člověk nadělit jen sám

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejdýl jsem byla sama skoro rok a půl a vůbec mi vztah nechyběl...spíš ostatní se mě tak soucitně ptali, jak je možné, že taková hezká holka nikoho nemá. To bylo na pěst Vztah pak přišel tak nějak sám. Nic jsem nehledala.

 

Téma Jak dlouho jste byly po rozchodu sami? je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené