1. . .5678
arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Morrigan: Myslím, že je to individuální, jsou muži, co velkoryse přehlédnou většinu nedostatků, protože jsou nastavení spíš na pozitivní oceňování a nechybí jim velkorysost, a pak jsou tací, kteří si nějaký neodostatek musejí na druhém vždy najít, protože to prostě potřebují pro pocit vlastní hodnoty a nebo proto, aby partnerku drželi v hrsti tím, že u ní posílí pocity nejistoty a nedostatečnosti. Je to ale obecně lidská strategie a řada žen to má určitě také tak.

Vystihla jsi to úplně přesně

Važme si mužů,ale i žen...tedy všech lidí,kteří nás dokáží pozitivně naladit,ocenit a vyzdvihnout naše přednosti a naopak zbavit nás všech těch,mnohdy i nesmyslných,představ o našich nedostatcích.

A naopak,pryč s těmi,kdo mají potřebu nás ponížit a utvrdit v naši nejistotu pro vlastní ubezpečení,že jsou něco víc a,že nad námi mají stále kontrolu.

Je jim to jedno pokud ta změna není joo razantní a pokud tě má rád takovou jaká jsi tak je to jen dobře na druhou stranu mají rády ženy, které se o sebe nějakým způsobem starají

arrow
profile_image
Sportacka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně mamka říká, že chlap si všímá jen jedné věci - sluší nebo nesluší A podle mě je to pravda, když přiberete 10 kilo, ale bude vám to slušet, tak to komentovat nebude..

arrow
profile_image
Elli
od 18. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ono i to, co my považujeme za nedostatky, může být pro chlapa právě to, co ho zaujme.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené