arrow
profile_image
Dzeejnyys
od 31. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, zítra jdu na pracovní pohovor a budu muset o sobe asi 2,5 minuty mluvit.
Nevypadá to tak, ale je to dost dlouhá doba. Vůbec mě nenapadá co osobě říct. loni jsem dokončila střední školu a mám akorát praxi v jedné firmě a pár jednodenních brigád. O čem všem byste tak mluvily, ať zabijete čas?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Dzeejnyys: O čem všem byste tak mluvily, ať zabijete čas?

o mojí zálibě v kynologii a doufala bych, že přijímací osoba bude taky pejskař... Nevim, tak když vyčerpáš zkušenosti s prací a brigádama, tak prostě mluv o sobě, jaká jsi, jistě máš taky nějaký zájmy atd.

arrow
profile_image
Lotta
od 26. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já bych se tedy spíš než na zájmy (které ovšem samozřejmě můžeš zmínit, ukážeš tím, že jsi člověk) zaměřila raději na to, proč se o tu pozici ucházíš a co můžeš nabídnout - třeba že jsi pečlivá, komunikativní, umíš s excelem, jak jsi na tom s jazyky (pokud jsi se neučila jen ve škole, ale třeba i někde na jazykovce, zmiň to). Pokud je ta pozice obor, který tě zajímá, řekni to a odůvodni (administrativa - ráda děláš s počítačem a tabulkami / recepční - máš ráda kontakt s lidmi / kuchařka - baví tě vytvářet něco nového). Je toho spoustu - prodej své kvality a dovednosti, zároveň jim řekni, jaká jsi osobnost. Hodně štěstí!

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky záleží na tom, kdo bude rozhovor dělat, odhadni ho jako člověka a podle toho se řiď

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Asi bych to vzala podle životopisu. I to, co píšeš by snad na dvě minuty mohlo být, když to rozvineš (třeba co tě ve škole nejvíc bavilo, co ti škola/brigáda dala), no a k tomu něco o tom, co bys chtěla dělat, jaké máš představy o budoucnosti...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené