arrow
profile_image
mishulkaMb
od 10. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj ženy, Mám cukrovku 4 rokem, takže mám stanovenou dietu jíst 6x denně. Za ten čas sem trochu zhubla, ale potřebovala bych zhubnout v oblasti břicha, odtranit celulitidu na stehnech a trošku zhubnout v bocích. Přiložila jsem Vám fotky. Moc mně to obtěžuje, přece jenom už začíná léto a já chci jít do plavek. Potřebovala bych od Vás poradit. A taky, jak dlouho se přibližně hubne. děkuju .. a taky mám malá prsa takže když jdu do plavek tak to vypadá vážně STŘAŠNĚ (hodně mi to snižuje sebevědomí)

PS: myslíte že by mi při tomhle pomohl Orbitrek?

hrza

...

irok boky..

arrow
profile_image
Kačule48
od 11. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podle mého názoru by ti to zabralo tak cca půl roku. Do plavek to letos už asi bohužel nestihneš. Myslím, že by to chtělo spálit tuk a zpevnit břišní svaly, takže klidně kombinace orbitreku a posilovacích cviků na břicho. Ale z mojí vlastní zkušenosti - pouze pohybem jsem nikdy nezhubla. A nebo když jo tak je to běh na dlouhou trať, chce to zároveň s tím určitě i upravit jídelníček. Ale nevím jak na tom jsi, když máš cukrovku.
Navíc - není tady už takové téma?

a co třeba ta nová neinvazivní liposukce? Je to bezbolestné, rychlé... teď na to chodí všechny celebrity

arrow
profile_image
Marrttinka
od 11. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kontraindikace
Ošetření kavitační metodou liposukce by neměli podstoupit klienti, kteří mají některou z těchto kondicí:

Rakovina, epilepsie, cukrovka

arrow
profile_image
Noémi de Noir
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nechci vypadat jako odborník na bříška , ale od pohledu se mi zdá, že tvůj problém nebude jen v povoleném svalstvu. Být tebou, prvně se jakožto cukrovkář poradím s diabetologem, protože to může být z části následek nemoci (tuk se ukládá nadměrně do břišní dutiny).
A dále musím dát zapravdu Kačule48 - je to práce na několik měsíců, na léto bys musela začít myslet už po Novém roce
Neinvazivní za mě určitě ne... vyhozené peníze, nezaručený výsledek a pro tebe i kontraindikace - navíc pokud nemáš pohyb a špatný jídelníček, vrátí se ti to zpět tak i tak...

arrow
profile_image
matutka
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

mishulkaMb
Ahojky, jelikož se taky snažím se sebou něco udělat a hlavně s bříškem tak vím, že je to fakt na dýl. Jenže já mám pupík povolený díky porodu, tak bůhví jestli se ho někdy zbavím. Jinak cvičím 3x v týdnu a to tak, že nejdřív šlapu 15min na kole, a pak posilovací sestavu pro celé tělo, nemělo by se zaměřovat pouze na určité partie. První výsledky na zadku a stehnech jsem viděla asi po třech měsících. Taky si kolikrát říkám, že kdybych měla trochu větší prsa, že by to nebyl takový nepoměr, takže asi vím jak ti je, mám to samé.

shodit tuk jen z jedné části těla nejde, bohužel. To bysme nemusely (nebo nemuseli, i muži dnes chodí) na liposukce. Když se zhubne, tak v podstatě z každé tukové buňky v těle odejde stejné množství tuku. Cvičení ti zpevní, vytvaruje svaly, partie budou vypadat atraktivněji, ale k žádnému přerozdělení tuku nedojde. Pokud se chceš zbavit tuku, tak jediná cesta je, shodit pár kg. Pokud chceš něco zhubnout, tak se v tvém případě určitě musíš poradit s lékařem.
Ale upřímně, nemyslím si, že je nějaký důvod ke sníženému sebevědomí. S tím tvým bříškem to není nijak strašně a pak, kdo je vlastně dokonalý? Modelky upravené ve Photoshopu, na živo taky ne.

arrow
profile_image
Kačule48
od 11. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji pinky: shodit tuk jen z jedné části těla nejde, bohužel.

To je pravda no, já když mám krásně ploché bříško se kterým jsem spokojená, tak mám zase kostnatý obličej a ručičky jako tyčinky, naopak když přiberu, obličej se mi krásně zakulatí a ruce konečně nevypadají že se každou chvíli přelomí, za to mám ale na břiše polštář

Možná v sobě i zadržuješ vodu, hlavně já mám takové břicho, když chodím "hrbatá". Hrozně moc dělá správný postoj těla a dýchaní, kdybys ses správně vyrovnala (a že to je docela věda), tvoje břicho bude poloviční nebo možná žádné...

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji pinky: shodit tuk jen z jedné části těla nejde, bohužel

Tak to není až tak docela pravda. Ono to jde, v jisté míře. A ani není pravda, že odchází stejně tuku z každé tukové buňky. To by tu pak nebyla témata jako je tohle. Jsou prostě místa kde se tuk drží více a jinde méně, za příklad budiž to, že první místo kde se nejčastěji tuk ztrácí jsou prsa.

arrow
profile_image
Kačule48
od 11. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji PardGalen: Tak to není až tak docela pravda.

Pravda je, že se tuk ztrácí všude, jen to jde cvičením formovat a korigovat. Ale nejde zhubnout jen břicho aby zbytek těla zůstal stejný, vždy tuk ubyde nebo přibude všude - jen asi né teda úplně stejne tuku z každé tukové buňky.

Cituji PardGalen: Tak to není až tak docela pravda. Ono to jde, v jisté míře

No tak dobře, nevyjádřila jsem se úplně nejpřesněji. Obecně, tuk odchází z celého těla, ale je pravda, že jsou jisté oblasti, které jsou "metabolicky inetrnější", tukové buňky nereagují úplně stejně a ztrácí se z nich tuk pomaleji vlivem hladin enzymů, průtoku krve,... (to není z mého výmyslu, jen přebírám z Obesity Research, England, publikováno 2004), ovšem taky se tam snadněji nabírá. Na štěstí pro zakladatelku tématu, pro většinu lidí se prý snadněji se tuk ztrácí z oblasti břicha, obtížně z oblasti zadku. Ovšem sami si nemůžeme vybrat a ovlivnit, odkud ten tuk ztratíme. Můžu třeba každý den cvičit jak blázen jen ruce, držet dietu a kdo ví, co ještě a nejvíc to půjde stejně vidět třeba na stehnech.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji PardGalen: za příklad budiž to, že první místo kde se nejčastěji tuk ztrácí jsou prsa.

JJ to je pravda.U mě je to první zmizí tuk z prsou a tváře ,a zadek a kýty se drží

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji pinky: nereagují úplně stejně a ztrácí se z nich tuk pomaleji vlivem hladin enzymů

A některé ty enzymy a hormony můžeme ovládat pomocí stravy.
Jak jsem psal, do jisté míry to lze zhubnout tam kde člověk chce. Jsou potřebné druhy cvičení a správná strava, ale není to nic trvalého a pokud s tím programem přestane (alespoň nějakým udržovacím), tak se to zase vrátí zpátky.

arrow
profile_image
janininka
od 23. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vhodně upravenou stravou u cukrovky, tělesným aerobním cvičením-rotoped, klasikou zpevněním břišních svalů, posilováním a v neposlední řadě konzultací s doktorem, který ti cukrovku léčí.Bude to asi stížené tvou nemocí, ale uvidíš výsledky se brzy objeví.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené