Smazat

Jak si poradit s přecitlivělým penisem?

Jak má být žena spokojená totálně, když jí nedokáže přítel uspokojit v posteli? Aneb rady, které mohou pomoci hned několika párům... za vše budu velice vděčná :-)

Zdravím vás všechny, mám takový "drobný" problém - respektive můj přítel, než-li já. Vztah máme harmonický, sem tam bouřky jak tomu bývá, ale vždy se protrhnou mraky. Kvůli hodnotě našeho vztahu sem však nepíšu, potřebuji radu... některá z vás se s tím možná někdy setkala nebo je stejně na tom jako já. Když dojde na milování s přítelem, tak většinou vyvrcholí do tří minut, ne-li méně a pak už bych to nazvala jen takovou "dodělávkou", aby jsem nepřišla o něco, jenomže přicházím o všechno. Jenomže si myslím, že to dost ohrožuje náš vztah. Píši čerstvě po styku, a když došlo na věc, tak se do mě nemohl nejprve dostat (penis nemá rovný jak svíčku, asi tak) a udělal se dřív než se tak stalo, takže vlastně nic nebylo. Bylo to otázkou minuty. Jsem z toho zoufalá a pozoruji, že on také, ale jasně, že se mnou nechce mluvit o tom. Chápu, že to je pro něj trapné, ale to i pro mě. Návštěvu doktora nezvažuje, tak se obracím na rady sem. Že by si dělal sám dobře to do týdne často není, a když jsme spolu, přijde mi, že jsme z hlediska intimního života lehce cizinci. Nevíte o nějakým spreji pro ztlumení citlivosti nebo pilulky? Ale pouze ověřené a kvalitní. Tady jde fakt o to, aby nejen sebe dokázal uspokojit, a případná nevěra nepřipadá v úvahu, jak jsem řekla na začátku jsme šťastný pár a nic bych mu takového nemohla udělat.

Děkuji za rady, pokud nějaké budou!
 
 

Váš příspěvek

Jak si poradit s přecitlivělým penisem?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené