arrow
profile_image
MartaItaly
od 19. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den,máme se stěhovat do Brna,tim že Brno neznám,jake místo zvolit při hledání podnájmu?

Doporučuju Kohoutovice, Bohunice, Řečkovice.

Já už ti psala ale téma bylo vymazáno...Doporučuji Bystrc, je tam 2-3 školy, střediska, obchody, benzínka, klid a kosuek i pěšky na procházky na brněnskou přehradu. Jezdí tam autobusy, tramvaje, troleják....a jen tak ze zajímavosti jsem se koukla a byty tam na pronájem jsou

Tuto lokalitu mám ráda.

líšeň, juliánov, to se líbi aspon mě a taky jsem tam hledala ale nájmy jsou mega drahé

arrow
profile_image
Anietish
od 18. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Záleží jestli chceš do bytu nebo do domku a taky jestli chceš přímo do "centra" nebo ti nevadí třeba půl hodinové dojíždění.
doporučuji Medlánky (kouselné Medlánky), je to kousek od města, ale přitom je to klidné místo, spousta možností na procházky apod. Škola, školka.
Potom Ivanovice, Řečkovice, Vinohrady, Lesná.

arrow
profile_image
MartaItaly
od 19. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji Vám moc,ted jen zvolit,je to pro mě strašně těžké nebot to řeším s Italie a nemůžu si dovolit přijet si vybrat i bydlení. Všechno velký risk snad nám to vyjde.

arrow
profile_image
Tanja77
od 1. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Anietish: doporučuji Medlánky

Souhlasím, Řečkovice jsou také fajn a bezpečné, Královo-Pole (bohužel vyšší ceny), Lesná, Kohoutovice..Vyvarovala bych se především Cejlu, Dornychu, Husovicím a Zábrdovicím. Kdovíjak bezpečná mi nepřipadá ani Líšeň, ze které se ještě navíc dlouho dojíždí.

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

.

Cituji bobisek20: líšeň, juliánov, to se líbi aspon mě a taky jsem tam hledala ale nájmy jsou mega drahé

Nejhorší brněnské čtvrti, ale nejlevnější.To sis nějak pomýlila.
Já jsem roky bydlela v Bystrci a spokojenost, občanská vybavenost na jedničku, hezké prostředí, příroda...teď bydlím v centru a vzpomínám.
Hezké lokality jsou i Jundrov a Lesná.Lesná je možná horší kvůli dopravě a v Jundrově není nijak velká obč. vybavenost, ale je to tam hezké a klidné.
Nešla bych do Bohunic, to je králíkárna, nic moc tam není a vše daleko.

Cituji adrenaline34: Bystrc, je tam 2-3 školy, střediska, obchody, benzínka, klid a kosuek i pěšky na procházky na brněnskou přehradu.

Kamarádka teď chce z Bytrce naopak pryč, že tam nic není a je to od všeho daleko

Cituji Tanja77: Vyvarovala bych se především Cejlu, Dornychu, Husovicím a Zábrdovicím. Kdovíjak bezpečná mi nepřipadá ani Líšeň, ze které se ještě navíc dlouho dojíždí.

Asi tak, já bydlela v Bohunicích a Medlánkách, oboje klidné prostředí a moc fajn na bydlení. Teď máme u baráku 4 hospody a jsem moc spokojená

Pokud nemůžeš osobně nic objíždět vsaď na ten Bystrc, myslím že je to sázka na jistotu..je tu vše co by jsi potřebovala , dokonce i OBI,ZOO..pak ta zmíněná přehrada a školy velké, kvalitní a ikdyž nebudeš mít auto jezdí tam tolik spojů že se nemusíš bát jak se kam dostaneš.

Líšeň , Lesná, Vinohrady..vše je dost daleko do centra Brna...nikdy se mi tam ani nelíbilo (můj názor) . prostě klidem a hezkým prostředím na mě působí nejlépe Bystrc..a byty tam jsou, stačí když to zadáš na Seznamu do realit.

A pokud chceš být co nejblíže školám tak podle mapy vybírej ulice co nejblíže ulicím Vejrostova a Heyrovského , tam stojí dvě velké školy , do obou jsem chodila.

Reaguji na JančaOcet:

Zvláštní a co tam není? Specifikuj..naopak je tam toho hodně, pro rodinu s dětma na 100%..možná tam nejsou diskotéky ale to snad zadavetlka nehledá.
A daleko? neřekla bych, rozhodně blíž než Vinohrady : Lesná a podobně..autem není daleko nic a četností spojů v Bystrci není problém ani bez auta.

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na adrenaline34: Koukám, že máme obě pro Bastr slabost, že?

Reaguji na Lauritta:

To mám ale ne z důvodu že bych chtěla tady prosadit za každou cenu svou ale proto že když si představím klidnou, hezkou lokalitu kde vše je na mysl mi vyvstane Bystrc. Už tam dávno nebydlím ale stále tam jezdím k lékařům nebo do OBI..a teda daleko mi to vůbec nepříjde..jak to může někdo říct? Nebo asi špatně vnímám co je to vzdálenost.

arrow
profile_image
Madla96
od 3. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak já bydlím v Komíně a jsem spokojená, ale třeba Bohunice, Kohoutovice jsou fajn, nebo i ten Bystrc, ale pokud bys neměla auto, tak prostě musíš počítat s tím, že to bude trvat přes půl hodiny, než se dostaneš např. na nádraží.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené