Holky moc se mi líbí klasika louis vuitton neverfull, ale to zapínání. Jaký máte názor na kabelky zapínající se na cvok viz. na obrázku nebo magnetický cvok? Je to vůbec praktické?

asdadads.jpg

dasdasd.jpg

images.jpg

Praktické asi ano, ale jako kdybys na zloděje volala: "haló, má kabelka je vám k dispozici, snad mi z ní něco vytáhnete....". Tyto kabelky zásadně nekupuji.

Reaguji na sarkakh:

právě hlavně ty zloději a příde mi zbytečné kupovat tak drahou kabelku jenom k vodě ale tak hezká viděla jsem to hodně i u značky prady, taky krásné kabelky a mají cvok

arrow
profile_image
Miska86
od 1. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky takové kabelky nekupuju, hlavně proto, že často jezdím MHD (Brno, Ostrava).. Ale mamka třeba jezdí jen autem, pendluje mezi kanceláří a klienty, tak té takové zapínání nevadí.. Někdy mě to štve, když je kabelka krásná a jediné mínus je to zapínání..

Reaguji na Miska86:

to mě právě také, moc se mi líbí, je to taková klasika, ale je tu ten cvok,ale upřímně na zip si jí zrovna tuhle představit neumím

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kabelky s tímto zapínáním si nekupuju. Jednak je to při pohybu ve městě dost riskantní z hlediska krádeží a dále s tímto zapínáním nemám dobrou zkušenost stran výdrže (cvok se často uthnul).

Reaguji na mitternacht:

vážně? I u té LV?

arrow
profile_image
Ivónie
od 26. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Souhlasím s tím, co už tu bylo řečeno. Já se taky pohybuju hodně v centru Brna a v MHD a tam je taková kabelka dost nevhodná. Každopádně pokud někdo jezdí většinou autem, tak je to asi jedno.

Já jsem takový kabelky měla 2 (teda ne LV), ale cvok se mi nikdy neutrhul. Co mi ale vadilo bylo, že když jsem do kabelky nacpala hodně věcí (často mám kabelku hodně nacpanou), tak se ten cvok rozepínal, což bylo blbý zase kvůli zlodějům...

arrow
profile_image
mitternacht
od 12. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na DominkaH: Mluvím obecně o kabelkách s tímto typem zapínání. S LV zkušenost nemám. Ale kupovat si takto drahou kabelku, na zapínání bych bazírovala hodně.

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám pár kabelek (ne LV) s tímto zapínáním a nemám s ním problém. Je to pro mě určitě praktičtější než zip, otevřu je rychleji. Ale s těmi zloději, to je horší...Mně teda nikdy nic z kabelky neukradli, je ale fakt, že mám jen takové, které mají ještě uvnitř nějakou menší kapsu na zip, kam schovám peněženku, mobil a klíče.

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mám NF, a mě to neva. Nosím v ní jen telefon a dokladovku, a to jen stejně v té kapsičce. Nikde kabelku nepokládám a pěšky toho taky moc neujdu abych se bála, že mi někdo něco z kabelky vytáhne. V restauraci ji mám u sebe, ne niikde pověšenou. A NF se nezapíná na cvok, je tam karabinka, nedá se jen tak rozepnout.

arrow
profile_image
kayuschka
od 5. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na DominkaH: Je hodně podobná na zip od LV, nová kolekce, myslím, že Raspail, ale nechci mystifikovat. Má zip, ale nelíbí se mi, postrádá šmrnc, aspoň pro mě.

Koupila jsem si teď kabelku TH a je na magnet. cvok a co se týče praktičnosti tak super, šáhnu a všechno vylovím , ale na druhou stranu pro zloděje terno, ale dávám si pozor tak jako na kabelku se zipem a nikdy mně nic neukradli. Ale už bych si asi další nekoupila, jedině kdyby se mi moc líbila.

arrow
profile_image
Lenushe
od 26. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mně takové kabelky vyhovují. Mám jednu na magnetický cvok, druhou na obyčejný a nikdy jsem s nimi neměla problém, ani v MHD ve velkých městech - prostě si dávám pozor. Vyhovuje mi, že jsou prostorné a dají se rychle otevřít, když mi zvoní telefon nebo z nich něco potřebuji vytáhnout.
Nad NF jsem uvažovala. Zatím mám jen Almu, která je na zip, tak ta NF snad v budoucnu. Určitě by mě neodradilo, že je na karabinku. Ale to už je na tvém zvážení, jestli takovou kabelku využiješ

No mě se ty kabelky líbí, vyhovovalo by mi, že tam rychle vlezu ale nevím ty zloději

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené