arrow
profile_image
Gaxga
od 9. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, jak už název napovídá tak máme dilema kam na dovču! Chstýáme se teď někdy začátkem září.
Já už jsem navštivila obě dvě destinace a musím říct, že Mallorca byla úžasná(konkrétně oblast S´illot), ale Kanáry mě moc nenadchly. Konkrétně Gran Canaria, Playa de Ignés(nebo tak nějak). Neřikám, že tam nebylo krásně,ale asi jsme tam byli moc brzo- v květnu. V oceánu jsem se nevykoupala ani jednou. Včera jsem byla v CK a když jsem řekla že bysme chtěli na nějaký zKanárských ostrovů kde jsou krásné písečné pláže a pozvolný vstup tak doporučili Fuerteventuru.
A tak jsem se chtěla zeptat co byste více doporučili popřípadě jestli jste byla některá na Fuerteventuře? Moc vám děkuju!

arrow
profile_image
Laura28
od 5. 2. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jezdím pravidelně jak na Fuerteventuru tak na Mallorcu. Fuerteventuru mám ale raději. Bělostný písek na plážích, nádherný oceán. Fuerteventura je úplně něco jiného než Mallorca, nedá se to srovnávat. Vyhovuje mi, že tam není tak obrovský turistický ruch. Není tam tak rušný noční život jako na Mallorce. Fouká tam vítr. A to tak, že někdy opravdu hodně. Večer jsem seděla venku ve svetru nebo dece. Přes den je zase šílené vedro. U mě už prostě vede i to, že je tam nádherný průzračný oceán, což se s mořem vůbec nedá srovnávat

Souhlasím s komentářem výše, také mám raději Fuerteventuru na Mallorce se mi moc nelíbilo, byla jsem asi na 3 místech, ale nic extra. Fuerteventura je mnohonásobně lepší

arrow
profile_image
Luca_x
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Také doporučuji Fuerteventuru. Sice jsme tam byli na přelomu května/června a bylo chladno, ale i tak to bylo nádherné. Málo turistů, krásná příroda a čistounká voda.

arrow
profile_image
Ang9l
od 2. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Také mám zálusk na Fuerteventuru
Nechcete rovnou přidávat i zkušenosti (ať už kladné či záporné) s ubytováním?

Byla jsem na Fuerteventuře přes vánoce a byla jsem strašně zklamaná. Kromě 5ti hvězdičkového hotelu se mi tam nelíbilo nic. Za to v létě s kámoškou na Mallorce v El Arenal a to nemělo jedinou chybičku.

Určitě doporučuji Fuerteventuru kam se na ní hrabe celá Mallorca

arrow
profile_image
zrůda
od 13. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mirka1986: Nebylo tam opravdu nic k vidění?

arrow
profile_image
GrilledChicken
od 15. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem na obojím. Na Fuerteventuře mi přišlo na pláži docela zima a dost tam foukalo. Už jsem tam byla teda dost dávno, ale tohle si vybavuju naprosto přesně. Ae to je každýho věc, někdo je za chladno na pláži ještě rád, mně osobně to vadilo. Ae na Mallorce se mi teda líbilo více..

Reaguji na zrůda: Pro mě nic zajímavého. Opravdu za 27.000,- na osobu zklamání. A za 10.000 s kámoškou pecka!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené