arrow
profile_image
janamarie78
od 1. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

31

No a jaký je přesně rozdíl mezi PERFECT DEMAQ10 a HUILE DEMAQUILLANTE kromě množství?

arrow
profile_image
xaranka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

30

Maaya
Děkuji za referenci k C-Clarity, to, že podporuje tvorbu kolagenu mne dostalo, takže objednám. Jsem ve věku, kdy začíná pleť pomalu povolovat.

Kdo jste nevyzkoušeli oční stíny, tak podotýkám, že drží opravdu celý den.Jsou ale se třpytkami, dívala jsem se, že přidali nové odstíny.

Ahoj! Tak jsem koukala, že nám přidali nový pudr IDEAL GLOW. Vypadá výborně! Doufám, že tu budou za chvilku první recenze!!

arrow
profile_image
janinad
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak už mi taky přišel balíček z Taiwanu, trvalo to přesně týden. Jsem ráda, že je ta firma spolehlivá. Doufám, že se teď taky přidám mezi řady spokojených uživatelek

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji janamarie78: No a jaký je přesně rozdíl mezi PERFECT DEMAQ10 a HUILE DEMAQUILLANTE kromě množství?

Osobně mám dojem, že Perfect Dermaq10 není tak mastný jako přípravek s oliv. olejem a taky je víc proti stárnutí pleti. Alespoň to tvrdí

Cituji netcat007: Osobně mám dojem, že Perfect Dermaq10 není tak mastný jako přípravek s oliv. olejem a taky je víc proti stárnutí pleti.

Ahoj, já nevím, jak mastný je ten olivový, ale PD10 je taky olejový. Prostě takový olejíček, který pak musíš dobře umýt. Jak moc je to doopravdy proti stárnutí zatím nevím , ale tento typ odličování mi vyhovuje, takže u toho vydržím.

Holky odkud UNT objednáváte? Jak to tady tak čtu, tak mám chuť vyzkoušet...děkuji

arrow
profile_image
lisica
od 25. 10. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já ho objednávám na ebay, buď v Anglii nebo v USA.

Cituji Hannah5: Holky odkud UNT objednáváte? Jak to tady tak čtu, tak mám chuť vyzkoušet...děkuji

když projdeš celé téma určitě odkaz najdeš
mají web i v češtině
www.shopunt.com

arrow
profile_image
veverkaterka
od 10. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

..jen nevím,který odstín objednat u Ideal Glow..abych nebyla za zluťáska a ani za gejšu,ale moc mě láká,protože zatím jsem se všemi jejich výrobky maximálně spokojená(a co hlavně:je to konečně trochu vidět!!

AHojky, jak to tady pročítám, tak to vůbec nezní špatně. Rozhodla jsem se mamči něco objednat na 40.narozeniny. Na vrásky do teď nepoužívala nic, ani nemusela, moc jich nemá. Spíše hydratuje, protože má atopickou kůži, hodně citlivou a šupinatou, někd ytakovou unavenou, šedou. CHtěla bych pro ní teda něco na vrásky, je třeba někdy začít. S čím máte dobré zkušenosti? Jak jsem to pročítala tak mě napadlo LIFT FERMENTE, LIFT REFINER nebo DE-AGE ACTIVE. Tím že má ale hodně citlvou pleť, tak chci zatím objednat jen jeden přípravek a vyzkoušet. Poradíte mi? Zkusila jsem napsat dotaz přímo na stránky, ale zatím něodpověděli.

Já na tohle fórum o UNT narazila úplnou náhodou a to, co jsem si tu mohla přečíst, mě úplně nadchlo! Už jsem vyzkoušela úplně všechno, ale ne a ne se zbavit zanesených pórů a občasného akné. Včera jsem se tedy konečně rozhodla objednat si sadu proti akné a oční krém Eclat a byla bych strašně šťastná, kdybych sem mohla časem napsat také nějakou pozitivní referenci.
Už opravdu nevím, co jiného vyzkoušet, takže strašně díky za tohle fórum!

arrow
profile_image
janinad
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, jenom se s Vámi chci podělit o zkušenost: Až teď jsem si všimla o několik stránek zpátky, holky psaly, že je potřeba jim psát emaily anglicky, protože na otázky v češtině nechodí odpovědi.

Já jsem teď na UNT psala email s dotazem, v češtině (ty jejich internetové stránky v češtině mě tak zmátly), a odpověď přišla do druhého dne, taky v češtině (a bylo to bezchybně, evidentně žádný google translate Tak už asi mají někoho, kdo se o nás takhle stará. Takže holky-neangličtinářky, nemusíte se bát.

janinad - Přidávám se, je to pravda! Po pár dnech od vložení dotazu, který jsem napsala česky, přišla odpověď taky v češtině.

arrow
profile_image
sequanka mojeid
od 17. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak už používám tuto kosmetiku asi měsíc a půl a mám rozporuplné pocity. Po prvním používání PR mi nejdříve naskákalo tolik pupínků jako už dlouho ne..je pravda, že jsem to brala jako nutné pročištění pleti, po čase se pory opravdu zatáhly a pleť se pročistila. Nedávno se mi však stalo, že jsem na 4 dny vysadila tuto péči (byla jsem mimo domov a zapomněla přibalit) a po opětovném použití se situace opakovala..opět samý zanícený pupínek..tak nevím. Mám i AF a LF...čekala jsem od toho asi více..neuškodí, ale žádný velmi výrazná změna zatím taky ne. Tak uvidím..ještě tomu dám čas.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené