• zobrazeno 1345
 • likes 0
 • mám zájem 0
Datum vložení: 24.9.2013   Naposled upraveno: 24.9.2013 

Léčivý krém Vermio

Velikost
50ml
Stav
Nové
cena bez dopravy
399

Předmět již není v nabídce 

  Nehodnocený neověřený prodejce
   | 

  Světově unikátní patentem chráněná receptura

  Řada hojivých krémů, které pomáhají řešit závažné kožní problémy. Krémy VERMIO jsou prvními a jedinými na světě, které obsahují a využívají soubor stabilizovaných tělních enzymů v bílkovinném prostředí.

  Vermio Alfa
  Hydratační krém s vysokým obsahem enzymů a solí kyseliny hyaluronové k regeneraci vysušené pokožky s příznaky poškození. Je velmi účinný při léčbě psoriázy, strií a celulitidy. Regeneruje dehydrovanou pokožku s příznaky vrásek a olupování. Vyběluje pigmentové skvrny, redukuje a vyhlazuje vrásky a zabraňuje jejich nové tvorbě. Omezuje tvorbu jizev, ošetřuje lehké popáleniny, bércové vředy a proleženiny. Má vynikající schopnost vázat v pokožce vodu a rychle regenerovat poškozenou tkáň. Výrazně zlepšuje elastičnost pleti a preventivně prospívá k celkově zdravému stavu pokožky.

  Vermio Beta
  Vysoce vyživující krém s výrazným regeneračním a promašťujícím účinkem, určený převážně pro zralou nebo nadměrně zatěžovanou pokožku se sklonem k tvorbě vrásek a hrubnutí. Zmírňuje známky stárnutí pleti, účinně bojuje proti tvorbě vrásek, prokrvuje a omlazuje pleť, podporuje zdravou přeměnu buněk, zlepšuje buněčnou regeneraci. Jedná se o maximálně účinný podpůrný přípravek při léčbě ekzémů, psoriázy, plísňových a houbových onemocnění a degenerativních revmatických chorob. méně

  Podobné nabídky