arrow
profile_image
Lucie82
od 19. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojte. Jsem přesně měsíc po miniabdominoplastice s liposukcí a jsem strašně nešťastná z výsledku. Jak je zřejmé z fotek, tak mám stále velké břicho a převis. Doktor mi dělal miniabdo s liposukcí, protože ještě plánuju děti. Vím, že po dětech budu muset znovu, ale já už jsem nechtěla dále žít s tak odporným břichem, bohužel jsem si moc nepolepšila. Holky prosím vás o váš názor, hlavně ty co mají za sebou taky miniabdominoplastiku, splaskne to ještě a pouze zbytečně plaším, nebo mi zůsnane stále hnusné břicho s tím, že jsem o 43 tisíc korun lehčí? Už jsem psala i svému doktorovi a čekám na odpověd, ale jsem z toho fakt nešťastná, a když vidím jak většina z vás tady máte nádherný bříška o které jsem i já snila, tak je mi do breku.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lucie82:
Myslím si, že výsledek tam určitě je.
Nechci, aby to vyznělo nějak špatně-ty sis myslela, že po operaci budeš mít hezké ploché bříško jako modelka?
Když vidím tvoje foto, je očividné, že jsi celkově robustnější, prostě dobře živená baba. V tomto případě bych se spíše snažila co nejvíce zhubnout a teprve následovně jít na miniabdo-odstranit povolenou kůži, která se nevrátila do původního stavu.
Proto si myslím, že výsledek tam opravdu vzhledem k okolnostem je.

arrow
profile_image
Lucie82
od 19. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Dirtyangel: S plochým břichem jsem nepočítala, to mi říkal i doktor, že bych potřebovala kompletní abdo, ale v případě mého budoucího těhotenství to nepřipadalo v úvahu. Přesto mi ale sliboval, že převis nebude a bříško bude mírně do obloučku, což se bohužel nekoná. Rozhodně patřím mezi boubelky a to podotýkám, že mám asi 10kg dole oproti tomu jak jsem vypadala dřív, proto ten převis, ale poslení dva roky váha už dolů nejde. Mimochodem jsem na zdravé dietě a chodím 3-4 týdně do posilky (kombinace spinning, kick aerobic a posilovna). A přísahám, že vůbec udržet se tak jak jsem teď dá pěkné úsilí. Já vím, že ze mě nikdy modelka nebude, ale to břicho mě vždycky trípilo a dolů prostě nejde, proto jsem šla na operaci.

arrow
Neprodává v Bazaru

miniabdo nic neřeší,u tebe už vůbec ne..to ti měl ale říct někdo jiný..Vím že si naštvaná je to dost korunek ale abdo se dá udělat i před těhu,jen se musíš hlídat znám maminy co šly s tím že už mimi nebudou mít a nakonec jěště měli a bříško maj i po porodu jako prkno..Změna tam je vidět,uvidíš co ti řekne doktor,ta cena je tedy uuuff...no znám lacinější pracoviště

arrow
Neprodává v Bazaru

To je mazec ta cena!No čekala bych lepší výsledek...S tou boubelkou-no takto,viděla jsem abdominoplastiku i na boubelce a bříško má uplně ploché...,ale to byla celá abdomino..Jak reaguje bříško u boubelky po miniabdo. to nevím..Tady je paní co má taky jenom miniabdo a bříško uplně ploché,ale je štíhlá...Takže těžko radit..ale ta cena opravdu uff

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj,
já si taky myslím, že jsi měla jít na celkovou abdo, ale teď už s tím nenaděláš nic, efekt je minimální a chápu, že za ty peníze a bolest sis představovala něco úplně jiného...jsem měsíc po abdo, takže přesně vím, jak se asi cítíš...holt po těhu ještě půjdeš na definitivní operaci?
Já myslím, že tam otok ještě bude, ale ne takový, aby to splasklo do roviny, bohužel...já tedy taky otékám při námaze stále...mě stála operace 17.500 a 4.400 hospitalizace 5 dní...bez lipo ovšem...

arrow
profile_image
Lucie82
od 19. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, díky moc za příspěvky. Teď už to taky vidím, že jsem asi měla tlačit na doktora, ať mi udělá kompletní abdo (děti, neděti). Ale já mu prostě věřila, on je profesionál.Jsem fakt nervózní z toho co mi napíše. Každopádně pokud by to mělo takhle zůstat, tak budu žádat opravu, přesto že se mi znova pod kudlu teda nechce. Nevíte náhodou jaký je běžný postup při opravách? Platí se něco a jak dlouho po první operaci je to možné? Popřípadě kdybych rovnou trvala na celkové abdominoplastice, že mini u mě vůbec neměla význam, budu muset platit znova celou operaci a ne jen doplatit rozdíl mezi mini a abdo, že? Ta cena 43.000 Kč byla i s vnitřníma kolenama (+plus vnitřky stehen, ale ty mi dělal gratis) a 2 dny hospitalizace, anestezie a předoperační vyšetření. I když mám taky pocit, že my ty nohy jen tak lehce pošolichal.
Chtěla jsem se zeptat, jestli jste taky platily všechny tyto poplatky, nebo jen já, protože jsem "zahraniční pacient".

arrow
profile_image
Lucie82
od 19. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na corrine:

Cituji corrine: Mimochodem-efekt liposukce mi nějak unikl....

tak to jsme tři, jsme tomu taky s manželem nemohli přijít na kloub

arrow
profile_image
ilka1
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lucie82: Nevím, kde jsi byla na operaci, ale zaplatilas opravdu hodně. Výsledek je podle mě také špatný, i když to trvá i 1/2 roku, než se objeví skutečný výsledek. Oprávněnou reoperaci bys neměla platit. A u tebe bych to tak viděla

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lucie82:
já jsem anestezii ani předoperační ani anestezii už neplatila...opravy dělá zdarma jen málokdo...taky záleží, co jsi podepsala před operací za papíry, třeba někde se přímo podepisuje, že výsledek nemusí být podle pacientových představ, že je to subjektivní atp....
Asi by neškodil názor jiného lékaře, šla bych se poradit na konzultaci jinam...

arrow
profile_image
Lucie82
od 19. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ozval se mi můj doktor takže cituji:
Po 4 týdnech je v místě po liposukci ještě značný otok a u pacientů u nichž byla odebrána i kůže přetrvává otok pro přerušení lymfatických cév delší dobu.
Dle fotografií je převis trochu větší než býváme zvyklí vídat. Příčinou může být jen otok nebo i serom(kaposa s tekutinou) pod vrstvou tuk. Jestli se jedná o tuto možnost z fotografií nepoznám.
Asi by bylo vhodné zkontrolovat stav za 3 týdny. V případě, že bude stav přetrvávat by byla vhodná kontrola.
Doporučoval bych ještě dávku Wobenzymu , který může proces vstřebávání urychlit.

Už jsem poprosila kámoše co je právě v ČR, aby mi dovezl Wobenzym v UK to je k NESEHNÁNÍ.

marijka: Uvidím jak to všechno dopadne, ale každopádně po porodu plánuju kompletní abdominoplastiku.

Cituji Lucie82: Doporučoval bych ještě dávku Wobenzymu , který může proces vstřebávání urychlit.

Zbytečně vyhozené peníze...tím to,že sebral málo kůže nezachráníš.Jednoduše jsi nebyla vhodný pacient pro miniabdo a doktor ti to měl říct.

arrow
profile_image
Lucie82
od 19. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky: Právě jsem mu poslala další email, jak se zjistí jestli to není ta kaposa s tekutinou. Taky jsem se ho ptala jesti to není tím, že mi vzal málo tuku a hlavně kůže. Tak uvidím co mi odpoví.

arrow
profile_image
Lucie82
od 19. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji marijka: výsledek nemusí být podle pacientových představ, že je to subjektivní atp....

doktor mi říkal, že budu mít břicho do mírného obloučku, bez převisu. S tím jsem taky souhlasila. Jak píše ilka1, pokud se to fakt nezlepší tak budu požadovat oprávněnou reoperaci.
Mimochodem tvoje bříško vypadá krásně. Jak čtu v tvém profilu, tak jsi byla u Janečka v Pardubicích, že? Tady se o něm píše hodně chváli. Mohla by si mě prosím poslat jeho email? Zkusím mu poslat ty fotky, co on si o tom bude myslet.

arrow
Neprodává v Bazaru

No, já to vidím tak, že jsi měla počkat a jít do celkové abdominoplastiky, ale až po dětech a další redukci váhy. Nějak nechápu kde je vidět výsledek liposukce kterou ti údajně doktor dělal, řekla bych že toho tuku je tam pořád hodně a vzhledem k tomu že převis byl minimální dal se takový výsledek očekávat, ale to ti měl říct doktor.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené