arrow
profile_image
balea12
od 28. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sice jsem to neviděla, páč jsem nemohla, ale příště to ráda zkouknu. Mám ráda takové pořady, ale nic nemá na můj 10 years younger New Zeland (na kanálu Zone club). To jsou opravdu proměny k nezaplacení a navíc se mi moc líbí ten nový zéland, strašně ráda bych tam chtěla žít . A nemyslím že jsou to vyhozený peníze, botox se drří v těle asi půl roku, ty zuby při následné péči se vám vyplatí, kadeřník určitě (a vždy ho můžou znovu navštívit) a make- up dělá divy, takže pár triků se vyplatí naučit. ono jde spíše o to, je nasměrovat. Ale možná by měli ukazovat, jak vypadají za měsíc...

arrow
profile_image
Amélie2
od 13. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě se více líbila proměna pána, paní podle mě vypadá po proměně nepřirozeně a navíc souhlasím se zde vícekrát uvedenou připomínkou - že bude po týdnu vypadat zase podobně jako před proměnou. Botoxu má v tváří napícháno příliš, nejvíce nápadné mi to přišlo u rtů. A též souhlasím s názorem, že pořad s Liborem Šulou se mi líbil více - zde šlo jen o proměnu "na oko", ale jestli oba zůstanou stejní, budou stejně přemýšlet a stejně se chovat - tak si pěkný a pěstený vzhled stejně neudrží a až vyprchá působnost botoxu a zplihne účes . . . tak to bude zas při starém. Nehledě na to, že když se paní bude snažit zakoupit nějaké trendy kousky oblečení a nalíčit se, tak to může dopadnout fakt komicky - ale to jsem zase u problému s pořadem, zatímco Libor Šula se snažil o nějakou změnu zevnitř, o to, aby člověk pochopil: jak se líčit, jak se oblékat a hlavně jak se cítit a jak přemýšlet; tak zde, v tomto pořadu se Sabinou Laurinovou je to jen o tom krátkodobém efektu před kamerou.
Ale doufám, že efektivita pořadu bude velká alespoň v tom smyslu, že lidé uvidí, jak "špatně" mohou skončit, když o sebe nebudou pečovat, budou kouřit a nebudou dbát na celkový vzhed.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji lululu1987: sarraPaní primářka Moidlová mi připomínala voskovou figurínu.
Naprostý souhlas, nevím, proč vybírají lidi typu "loudících bezdomovců u bufáče na hlavním nádraží"

Úplně souhlasím..pokud vůbec,tak možná ten chlapích nad sebou začne přemýšlet,protože pocítí zájem žen..mužská ješitnost,ale paní fakt do půl roku bude stejná,je to taková šmudla,co o sebe nedbá,tak jedním vystoupením v tv se to nezmění.V USA byl jeden cas porad,jmenovalo se to myslím SWAN ( labuť ) a tam vybrali šeredky a udělaly z nich missky ( i celotělové plastiky apod) a po x měsících mnohé z nich skončily u psychiatra,protože nebyly schopné žít jako jiné osoby a některé uvedly,že se jim život spíš zhoršil změnou vizáže..Jabůrkovi sice nejsou tenhle případ,ale na plastiku jde ten,kdo to sám chce a pracuje na sobě,tohle jsou dle mého názoru vskutku vyhozený prachy.Radši je měli dát dětem na Haity..

arrow
profile_image
naty76
od 29. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

irinda
naprostý súhlas s tebou, lepšie by som to nenapisala sama....pozerali sme to včera s manželom a tak zdevastovaných ludi vdaka ich nezdravemu životnemu štýlu vidíme snáď bez uražky len medzi bezdomovcami ....pani bude za mesiac na tom tak jak predtym , pan sa mi páčil...

Bardotka
Souhlasím,pán si možná udrží vizáž,myslím si ,že se bude hodně líbit..je z něj hezkej chlap v letech opravdu štramák..a taky si to pěkně vychutnával,bylo vidět, že mu to povzneslo sebevědomí,usmíval se víc od srdce.Paní se mi moc nelíbila,jak bylo řečeno byla jako figurína a taky si myslím ,že ona o sebe dbát nebude,nedělala to do teď není zvyklá..jedině, že by jí dcery do toho trošku hnali...ale...

uvidíme co přinesou další díly

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zajímavý pořad,ale nevím jestli to s chirurgickými zákroky u té paní moc nepřehnali.

arrow
profile_image
sovicka
od 5. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Plně souhlasím s IRINDOU!

Beru tento pořad jako reklamu na plastické operace, jinak by tam takové "bezdomovce" nevybrali. Pán vypadal po proměně opravdu moc hezky, trefili se mu do jeho stylu. Řekla bych, že kdyby měl jinou ženu, vypadal by takto i bez proměny. Bohužel styl jeho ženy opravdu nenašli, vypadala jak levná štětka. Když přestane kouřit, nebude se líčit a hodí se zpět do původního stylu oblečení, nebude se ke svému muži sice vůbec hodit, ale bude sama sebou a příjemná starší paní. Až jemu odroste barva na kníru a jí tělo odbrourá botox, budou se k sobě zase hodit.
Kdysi před lety jsem koukala na podobný pořad The Swan. Tam brali proměnu od podlahy a rodinní příslušníci se s proměňovanými snad nesměli během proměny setkat. To byly plastiky prsů, nosů, víček, komplet nové zuby, lidmu cvičili, odvyklali zlozvykům byla tam spousta bolesti a utrpení. Spolupracovali s psychology. Dotyční neměli možnost podívat se do zrcadla. Na konci proměny stál vždycky úúúplně jiný člověk. Psychycky i fyzicky. Krámek u Sabiny je slabý odvárek i když na naše poměry sledovatelný.

Add paní Moidlová....měla jsem chuť kouknout jí pod kůži jaké má tento robot výrobní číslo abych si ho nekoupila. Zapomněli mu zapojit čip aktivující mimiku obličeje
K ní rozhodně na žádnou úpravu nešla. Mám pocit že v zájmu zkrášlování ztratila soudnost a soucit s vlastním tělem/obličejem.

Cituji Dainty: Add paní Moidlová....měla jsem chuť kouknout jí pod kůži jaké má tento robot výrobní číslo abych si ho nekoupila. Zapomněli mu zapojit čip aktivující mimiku obličeje

pěkné přirovnání

Dainty
Nemyslím si, že by právě plastická chirurgie potřebuje reklamu. Je už tak známa, dokonce pro někoho je součástí života jako pravidelná návštěva zubaře(noo, ne každý toho využívá.), aby z tohoto důvodu vznikl tento pořad. Trochu jsi opoměla tu skutečnost, že plastická chirurgie není jen řešením pro naše vymyšlené vrtochy, honbou za dokonalostí, ale také pomáhá po úrazech, chemoterapií a buďte rády zato, že je. A co se týká lokality kliniky samotné a jejich fundovaných odborníků s určitostí plného diáře, je reklamou zcela zbytečnou. Alespoň si to myslím, nevyužila jsem prozatím jejich služeb, neboť si myslím, že to zatím nepotřebuji a hlavně to asi není pro mě finančně dosažitelné.

arrow
Neprodává v Bazaru

URL na tomhle odkazu se dá včerejš díl zkouknout nemohla jsem to dlouho najít snad to někomu pomůže

arrow
profile_image
majdalena
od 26. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jen nejsem přesvědčena, že když člověk roky má nějakou vizáž, i když nikoliv lichotivou, jestli taková radikální změna přinese štěstí. Zejména nový účes mi ke stylu paní vůbec nesedl. Nedokážu si představit, že by osoba, která o sebe doposud moc nedbala, najednou denně stála u zrcadla s kulmou, rtěnkami apod. Myslím, že takto se češou a líčí dámy, které o sebe až extrémně pečlivě dbají celý život.

Sarra, tento pořad ale není o nápravách popálenin a pomoci lidem po úraze a jistě bych si něčeho podobného cenila víc. Doufám, že se v tomto pořadu dostane i na někoho, kdo to opravdu bude potřebovat v tomto smyslu a moc bych to někomu přála, aby ho vybrali. Aby se ukázalo, že plastická chirurgie není jen o ženské marnivosti. Za sebe si ale myslím, že podobným směrem tvůrci pořadu neuvažovali a proto jsem napsala, že je to reklama na plastickouo chirurgii a nic nemění na tom, že si pánové a paní z chirurgie dělají výbornou reklamu. Celý pořad mi vyznívá neosobně. Prostě si jedou ve svých kolejích, koukají na vzhled a ne na to jak člověk bude po proměně působit sám na sebe v zrcadle a co to udělá s jeho psychikou.

arrow
Neprodává v Bazaru

krásné bylo jak vztah ty lidi měli on jí o po operaci říkal že je kočka a že je krásná a že s ní zůstane celu noc a aby neplakala. Myslím, že spousty "modelek" by mohly závidět takového partnera.

arrow
profile_image
marvan
od 26. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kdo to neviděl, tak na to může mrknout na Stream.cz
http://prima.stream.cz/mladsi-o-par-let/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené