1. . .5678

myslím, že to asi nechám na něm, protože já fakt chtěla přirozená.

arrow
profile_image
rukolka
od 7. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

holky, co bylo to, co u vás rozhodlo jít zrovna MUDr. Doležalovi? Zvažuju ještě Prose a Kmenta, nicméně fotky"před a po", mě táhnou k Doležalovi. Toto mé téma mi uzavřeli, už jsem to tam trochu řešila s Easyway...

Reaguji na rukolka: no u mě to byla jednoznačně jeho práce, sledovala jsem všechny možné, jenže jeho prsa se mi prostě libí nejvíc, myslím, že má cit.
Jestli se ti libí jeho práce, tak zajdi na konzult a uvidíš sama. Já teda opku teprve budu mít, ale pak ti podám klidně info

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na rukolka: Tak já se rozhodla k němu po shlédnutí videí na internetu- nový život díky plastice a taky spousta fotek na jeho stránkách před a po. U ostatních doktorů mi toto chybí. Byla jsem ještě u Kmenta, ale i tam jsem byla rozhodnuta jít na 99% k Doležalovi.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na romanetta: Myslím,že by to mělo stačit, vypadá,že i nějaké svoje prsa máš, tak to bude dostatečné a budou krásné Kdy máš termín?

arrow
profile_image
rukolka
od 7. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Diky,holky.
A myslite,ze udela i velke prsa...? Ctyrky..? Na strankach jsem videla spis mensi...

Reaguji na rukolka: Určitě udělá, pokud ti jakž takž půjdou ještě k postavě. Mě taky udělal větší než navrhoval on.

Makos: januz se taky rozhodla, ze si necham ty 255, s tim, ze pak casem muzu pridat. Zaklad je a dneska jsem si zkusila jen push upku v Hmku fakt tu nejvic vycpanou a byly velky dost, to myslim, ze tech 250 tak bude odpovidat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Přidala jsem aktuální foto do profilu. Je to skoro půl roku a prsíčka krásně drží Jizvičky kolem dvorce a dolů nejdou skoro vidět, jen v leže trochu, navečer trošku zrůžoví.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Makos: Super! A ty jizvy jsou fakt super. Já se bojím, že je tak neviditelné mít nebudu, ale zatím jsem po operaci necelé tři měsíce.

Reaguji na rukolka: Ahojky, já hledala rok dobrého doktra a po všech těch pro a proti jsem šla k němu. Je to profík. Neboj. Hlavně jsem ocenila jeho pooperační péči. Nemůžu si stěžovat. Prsa mám přirozená. Má to v oku. Neboj

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené